Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Bransoleta do zegarka Timex

Timex T2P288 czarny mat T2P288 timex czarny mat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Czarnostrząb

Czarnostrząb
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 07:12

Dzień dobry,

W tym roku na święta kupiłem tacie zegarek Timex T2P288 z czarną matową bransoletą. Zegarek kupiłem w outlecie, z gwarancją, bez żadnych śladów użytkowania. Jak się jednak okazało, zegarek był użyty w celu skrócenia bransolety. I do wygodnego noszenia tacie brakuje 1 ogniwa, drugie przydałoby się na zapas.

Jeżeli jest na forum osoba posiadające takie ogniwa, proszę o kontakt.

Jako załącznik wrzucam zdjęcie poglądowe zegarka.

Załączone miniatury

• t2p288.png

• 0

#2 Czarnostrząb

Czarnostrząb
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 06:35

Witam,

Jednak co serwis, to serwis. Dwa dni temu skontaktował się ze mną pan Paweł z serwisu Timex-a w Warszawie, z informacją, że taka bransoleta  "właśnie wpadła mu w ręce" i zapytał ile ogniw ma mi wysłać. Poprosiłem o dwa, otrzymałem trzy, za co ślicznie dziękuję. Gdy zapytałem o koszt okazało się, że ogniwa otrzymam za darmo, jedynie musiałem pokryć koszt dostawy. I tu kolejne pokłony w stronę serwisu, bo kurier przywiózł je dnia następnego.

INFORMACJE DLA OSÓB Z PODOBNYM PROBLEMEM:

W trakcie swoich poszukiwań bransolety/paska zamiennego trafiłem na Słowacką stronę https://www.adanito.sk, gdzie znalazłem oryginalny pasek P2P285 pasujący do tego zegarka. Już miałem go zamawiać, jednak pan Paweł był szybszy. Mimo wszystko stronę polecam, kontakt bezproblemowy i możiwa wysyłka do Polski.

To chyba tyle, temat nadaje się do zamknięcia.

Użytkownik Czarnostrząb edytował ten post 31 styczeń 2019 - 06:36

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: T2P288, timex, czarny mat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych