Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Sklep z używanymi zegarkami

vintage sklep używane zegarki watch sprzedaż

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotr93

piotr93
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 13:36

Witam Was serdecznie,

Jestem pasjonatem starych zegarków naręcznych i myślę nad otwarciem małego sklepu internetowego z zegarkami używanymi. 

Pytanie, czy mogę "tak o" wystartować z sprzedażą (często złotych zegarków)? Czy potrzebuję mieć zezwolenie na handel coś w stylu jubilera? Czy muszę mieć jakąś zgodę na sprzedaż bezpośrednio od producenta zegarków, jeśli są to zegarki używane?

Czy ktoś z Państwa ma w tym doświadczenie?

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

• 0

#2 gruby2000

gruby2000
  • Użytkownik
  • 184 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 17:58

Witam Was serdecznie,

Jestem pasjonatem starych zegarków naręcznych i myślę nad otwarciem małego sklepu internetowego z zegarkami używanymi. 

Pytanie, czy mogę "tak o" wystartować z sprzedażą (często złotych zegarków)? Czy potrzebuję mieć zezwolenie na handel coś w stylu jubilera? Czy muszę mieć jakąś zgodę na sprzedaż bezpośrednio od producenta zegarków, jeśli są to zegarki używane?

Czy ktoś z Państwa ma w tym doświadczenie?

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Normalna działalność gospodarcza. Otwierasz sklep, stacjonarny lub internetowy, rejestrując wcześniej działalność w odpowiednich urzędach i.....sprzedajesz  :) o ile są to oryginalne produkty

Użytkownik gruby2000 edytował ten post 24 styczeń 2019 - 18:00

• 0

#3 Win Lockwood

Win Lockwood
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 05 luty 2019 - 10:25

Ja przed rozdmuchaniem takiego internetu pobawilbym się w ogłoszenia na znanych portalach sprzedażowych... Dla dóbr ogólnych a także specjalizujących się w zegarkach.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: vintage, sklep, używane, zegarki, watch, sprzedaż

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych