Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chariots

Ecozilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam taką kupiłem tanio ,działa- jest w ładnym stanie ,tylko napis jest od dołu ,ten napis' divers profesional 300'

ma byc chyba u góry ?? czyżby ktoś tak dokręcił pierscień na pałę że napis jest od dołu ?? ,próbowałem odkręcić pierścień w prawo oczywiście ale ani drgnie ręką ,czy użyć trzeba jakiegoś narządu -) ,czy możliwość jest tak ustawić pierścień ? ,pytanie do znawców pierścieni -) na marginesie-na pierścieniu nie ma śladów żadnego siłowego dokręcania  

 

i jeszcze ile kosztuje oryg pasek i czy tylko serwisie Anryo ? zegarek trzeba wysłać ? ile to trwa ? wiem że są adaptery..tylko nie wiem czy w polsce 

post-107300-0-26917600-1548614999_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, edytuj swój wpis i napisz po polsku, bo ciężko Cię zrozumieć. Używanie języka polskiego naprawdę nie jest takie trudne, jak się czasami może wydawać.
Po drugie, ten pierścień z napisem służy zabezpieczeniu tego właściwego bezela i można go odkręcić, np. w celu wyczyszczenia zgromadzonego tam brudu.

Powinno się dać tego dokonać, kręcąc zgodnie z ruchem wskazówek zegarka. Jeśli kręciłeś w tę stronę i się nie udało, to musisz użyć większej siły. ;)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ,wiem że do tego służy ..ale ani drgnie-w prawo

Skoro jest zakręcany  fabrycznie zawsze w takiej samej pozycji to jak ktoś to ustawił u mnie ? 

fabrycznie jak to gwint to kręcąc np z większą siłą powinno sie dać go 'dalej ' ustawiać nie? więc w fabryce ktoś zawsze składa z taką sama siłą ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fabrycznie jak to gwint to kręcąc np z większą siłą powinno sie dać go 'dalej ' ustawiać nie?

No właśnie niekoniecznie, choć możliwe. Skoro Cię drażni ten napis w takiej pozycji, to najbezpieczniej będzie odkręcić i zakręcić jeszcze raz. Jak już odkręcisz to oczyść dokładnie gwint ze wszystkiego co się tam uzbierało.

 

http://bp2.blogger.com/_xGdnKbGRcMI/RiT3id_jQsI/AAAAAAAAAfU/YlfJBEvJEVo/s1600-h/ring.JPG


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jednak nie mogę odkręcić ,nikt nie ma pomysła ?

Ok już odkręcone,porządny chwyt przez pasek skóry załatwił sprawę  ..ale co tam było w srodku brudu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, zuch chłopak. ;)  Daj znać czy udało się zakręcić zgodnie ze stanem pierwotnym.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pierścień zakręcił się do stanu jak przed odkręceniem,czyli albo ktoś zbyt mocno go wcześniej dokręcił i uszczelka osiadła albo tak u mnie ma być...

mówię o dokręceniu z odpowiednim oporem bo zostawiając go lekko dokręconym jest w pozycji 'fabrycznej  ale nich tak zostanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.