Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

Klub miłośników zegarków Rolex?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Co się stało z tematem dotyczącym zegarków firmy Rolex? Pytam, bo tematu nie mogę znaleźć na liście wątków forum "ZEGARKI SZWAJCARSKIE i NIEMIECKIE".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się chwalił, że ma Rolex.

Kilku innych chciało go zobaczyć bo nie dowierzało w przechwałki.

Tych kilku innych zostało zbanowanych i wyrzuconych z forum.

Temat został wyczyszczony i wyłączony, żeby prawda nie wyszła na jaw, że ten Rolex jedynie istnieje w wyobraźni tej chwalącej się osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ktoś się chwalił, że ma Rolex.

Kilku innych chciało go zobaczyć bo nie dowierzało w przechwałki.

Tych kilku innych zostało zbanowanych i wyrzuconych z forum.

Temat został wyczyszczony i wyłączony, żeby prawda nie wyszła na jaw, że ten Rolex jedynie istnieje w wyobraźni tej chwalącej się osoby.

 

Marek (Master Yoda) pisał, że ma Roleksa, ale zegarka nie pokaże (i tu cytat), bo ma wolną wolę. Jeżeli faktycznie było tak, jak napisałeś, to moderatora mocno poniosło. Mam wątpliwości czy wyrzucanie tematów oraz wyrzucanie ludzi z forum jest najlepszą metodą zachęcania do dzielenia się pasją zegarkową. Szkoda.  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się chwalił, że ma Rolex.

Kilku innych chciało go zobaczyć bo nie dowierzało w przechwałki.

Tych kilku innych zostało zbanowanych i wyrzuconych z forum.

Temat został wyczyszczony i wyłączony, żeby prawda nie wyszła na jaw, że ten Rolex jedynie istnieje w wyobraźni tej chwalącej się osoby.

 

Kolego bartwek36. Jak wyrzucają drzwiami, nie włazimy przez okno. Jak mamy obsesje - udajemy się wiadomo gdzie.

Tematy, w których panuje notoryczny burdel będą usuwane.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tematy, w których panuje notoryczny burdel będą usuwane.

Oprócz bałaganu było też dużo wartościowych wpisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam dlaczego taka studnia wiedzy jak i wpisy osób które już nie sa na forum mogły pozostać usunięte ,wystarczyło delikwenta zlikwidować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Czy temat „miłośnicy Rolexa” został po prostu wykreślony i już nie istnieje i nie będzie istnieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest zawieszony bezterminowo. Nikt przecież wartościowych wpisów nie usunie, spokojnie. Ale, wiadro zimnej wody dla ochłody bardzo się teraz przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Bo 3 osoby ze sobą się sprzeczali? Dlatego usuniemy cały temat?

 

Ok...w takim razie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Marek (Master Yoda) pisał, że ma Roleksa, ale zegarka nie pokaże (i tu cytat), bo ma wolną wolę. Jeżeli faktycznie było tak, jak napisałeś, to moderatora mocno poniosło. Mam wątpliwości czy wyrzucanie tematów oraz wyrzucanie ludzi z forum jest najlepszą metodą zachęcania do dzielenia się pasją zegarkową. Szkoda.  :unsure:

Do stu beczek pieprzu, czyli nie jestem jednak tak wyjątkowy.

Wieśniaki z Rolkami.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też zawsze jak są burdy to akurat w Rolexie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że mnie cos ominęło, ale widziałem te wpisy m.in. kolegi opisującego za co i od kogo dostał kiedyś bana... Nazywanie tego burdą jest naprawdę przesadzone, ja piernicze... a juz ukrywanie całego wątku to jest aberracja :blink:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mądre decyzję tylko zniechęcają prawdziwych sympatyków i ludzi którzy w temacie mają niewątpliwie wiedzę a można do tych osób zaliczyć kolege gość_awi

Więc zostaną wam panowie co będą wklejać codziennie zdjęcie swojego zegarka gratuluję ale co to kogo obchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się chwalił, że ma Rolex.

Kilku innych chciało go zobaczyć bo nie dowierzało w przechwałki.

Tych kilku innych zostało zbanowanych i wyrzuconych z forum.

Temat został wyczyszczony i wyłączony, żeby prawda nie wyszła na jaw, że ten Rolex jedynie istnieje w wyobraźni tej chwalącej się osoby.

  

Marek (Master Yoda) pisał, że ma Roleksa, ale zegarka nie pokaże (i tu cytat), bo ma wolną wolę. Jeżeli faktycznie było tak, jak napisałeś, to moderatora mocno poniosło. Mam wątpliwości czy wyrzucanie tematów oraz wyrzucanie ludzi z forum jest najlepszą metodą zachęcania do dzielenia się pasją zegarkową. Szkoda.  :unsure:

Mariusz, czy jesteś tak naiwny by wierzyć w zawartość powyzszego posta?

To kłamstwo od a do z.

 

Po drugie to moja prywatna sprawa, co, gdzie, kiedy, i czy wogóle będę zamieszczał na forum, to tak dla jasności.

 

Inna sprawa dotycząca nie tylko omawianego wątku, ale forum jako całości..

Jak w temacie pojawiają się ze swoimi urojeniami socjopaci,czy prowokujący zwadę użytkownicy, to zamiast dawać im 'lajki" i pisać "idę po popcorn" licząc na dobrą zabawę, proponuję użyć znajdujacego się pod każdym postem przycisku 'zgłoś", by póżniej, nie obarczać winą administracji jak interweniuje .

Proszę to przemyśleć.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jaka jest prawda? Na razie to co się stało wygląda bardzo źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jaka jest prawda? Na razie to co się stało wygląda bardzo źle.

Ale co zle wygląda?, ze temat zamknięty?

 

Żle to wyglada jak jeden 'wsiada na drugiego' a dziesięciu mu klaszcze, a reszta milczy...

Teraz się 'pobudzili", i "przemówili".


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "rolkach" to się zawsze dzieje .

Temat bym zostawił tylko "zblokował" w tym konkretnym temacie ludzi, którzy uczestniczą w "dziecinadzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, czy jesteś tak naiwny by wierzyć w zawartość powyzszego posta?

To kłamstwo od a do z.

Marek, skąd ja mam wiedzieć jaka jest prawda? Nie było mnie na forum, a gdy wróciłem i chciałem zrobić wpis w temacie dotyczącym Roleksa, to wątku nie mogłem już znaleźć. Nie wiem co się wydarzyło, dlatego zapytałem.

 

Po drugie to moja prywatna sprawa, co, gdzie, kiedy, i czy wogóle będę zamieszczał na forum, to tak dla jasności.

Oczywiście, że tak. Z drugiej jednak strony trudno mieć pretensje do fanów Roleksa o to, że byli ciekawi Twojego zegarka. W końcu to forum miłośników zegarków i dzielimy się tu naszą pasją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest zawieszony bezterminowo. Nikt przecież wartościowych wpisów nie usunie, spokojnie. Ale, wiadro zimnej wody dla ochłody bardzo się teraz przyda.

Marek, skąd ja mam wiedzieć jaka jest prawda? Nie było mnie na forum, a gdy wróciłem i chciałem zrobić wpis w temacie dotyczącym Roleksa, to wątku nie mogłem już znaleźć. Nie wiem co się wydarzyło, dlatego zapytałem.

 

Oczywiście, że tak. Z drugiej jednak strony trudno mieć pretensje do fanów Roleksa o to, że byli ciekawi Twojego zegarka. W końcu to forum miłośników zegarków i dzielimy się tu naszą pasją.

 

Nie domyśliłeś się? Wydarzyło się to, co regularnie, co kilka dni, się w tym nieszczęsnym temacie dzieje.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, skąd ja mam wiedzieć jaka jest prawda?

 

 

Z drugiej jednak strony trudno mieć pretensje do fanów Roleksa o to, że byli ciekawi Twojego zegarka. W końcu to forum miłośników zegarków i dzielimy się tu naszą pasją.

"Masz wstawić zdjęcie Rolexa z dzisiejszą gazetą, tak by date było widać, a wskazówki masz ustawić na godzinę .....byś nie ukradł zdjęcia z sieci..." itp "przejawy uwielbienia' :)

 

Dość osobliwe masz Mariusz postrzeganie pasji...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co zle wygląda?, ze temat zamknięty?

 

Żle to wyglada jak jeden 'wsiada na drugiego' a dziesięciu mu klaszcze, a reszta milczy...

Teraz się 'pobudzili", i "przemówili".

To, że temat jest, w zasadzie można powiedzieć, regularnie zamykany co jakiś czas, wygląda średnio... ale OK taki klimat i prawo Moderatorów, żeby uspokoić emocje.

Dla mnie naprawdę źle natomiast wygląda banowanie Kolegów, w sytuacji, kiedy ciężko znaleźć ku temu (przynajmniej mnie) uzasadniony powód. Nie siedzę tu 24/7, więc pewnie sporo mnie omija, ale z tych szczątków które widziałem, to historia układa się tak, że faktycznie zostały zadane pytania o "legendarnego Rolexa", a w odpowiedzi poleciały bany i temat został zamknięty - taki obraz mam po wczoraj.

Jasne, że nikt nie ma obowiązku pokazywania tu swoich zegarków, ale też nie widzę powodów do napinania się, że ktoś o nie pyta... tym bardziej jest to dla mnie niezrozumiałe, jeśli to był powód banowania...

Widziałem na tym forum już niestety dużo gorsze zachowania Kolegów z długim stażem, które nie spotykały się z żadną reakcją ze strony Moderacji, stąd pewien dysonans...

 

I OK, Moderatorzy nie mają żadnego obowiązku tłumaczyć się publicznie z podejmowanych działań, ale może czasem dla porządku warto wyjaśnić parę rzeczy, bo jednak jesteśmy tu społecznością, która jest połączoną wspólna pasją i fajnie gdybyśmy mieli poczucie, że to jest nasze wspólne, dobre miejsce...

 

"Masz wstawić zdjęcie Rolexa z dzisiejszą gazetą, tak by date było widać, a wskazówki masz ustawić na godzinę .....byś nie ukradł zdjęcia z sieci..." itp "przejawy uwielbienia' :)

 

Dość osobliwe masz Mariusz postrzeganie pasji...

Dotknęło Cie to jakoś szczególnie, że ktoś wyjechał z durnym tekstem? Serio nie takie rzeczy tu przechodziły bez żadnego echa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy należy to przypominać.

1. Masz zastrzeżenia do treści postów - zgłaszaj je do moderacji. A nie wypisuj, że coś tam kiedyś widziałeś dużo gorszego i uszło.

2. Masz zastrzeżenia do moderacji? Zgłaszaj je do administracji/zarządu forum.

3. Masz zastrzeżenia do administracji/zarządu forum? Masz dwa wyjścia. Opuścić forum lub zostać członkiem Zarządu Stowarzyszenia KMZiZ, najlepiej Prezesem :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

"Masz wstawić zdjęcie Rolexa z dzisiejszą gazetą, tak by date było widać, a wskazówki masz ustawić na godzinę .....byś nie ukradł zdjęcia z sieci..." itp "przejawy uwielbienia' :)

 

Dość osobliwe masz Mariusz postrzeganie pasji...

 

Marek,

gdybym wiedział, co się wydarzyło, to nie zakładałbym tematu i nie zadawał pytań. Dziękuję za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy należy to przypominać.

1. Masz zastrzeżenia do treści postów - zgłaszaj je do moderacji. A nie wypisuj, że coś tam kiedyś widziałeś dużo gorszego i uszło.

2. Masz zastrzeżenia do moderacji? Zgłaszaj je do administracji/zarządu forum.

3. Masz zastrzeżenia do administracji/zarządu forum? Masz dwa wyjścia. Opuścić forum lub zostać członkiem Zarządu Stowarzyszenia KMZiZ, najlepiej Prezesem :)

1. To bym chyba nic innego nie robił, ale serio nie mam takiej potrzeby;

2. Nie wiem, czy mam zastrzeżenia - jeśli bany poszły z powodu, który nasuwa się na pierwszy rzut oka, to tak, mam zastrzeżenia - i co mam napisać "odnoszę wrażenie, że traktuje się nierówno członków forum, ale nie mam pewności, bo nikt nikomu niczego nie wyjaśnił"?

3. Nie mam parcia na władzę to raz, dwa, czy naprawdę nie będąc członkiem zarządu nie mogę mieć wpływu na to jak się tu wzajemnie traktujemy?

 

Pojawiła się istotna, jak widać, dla wielu członków forum kwestia i nie widzę dobrego powodu, dla którego nie miałaby być publicznie poruszana? Regulamin zabrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy należy to przypominać.

1. Masz zastrzeżenia do treści postów - zgłaszaj je do moderacji. A nie wypisuj, że coś tam kiedyś widziałeś dużo gorszego i uszło.

2. Masz zastrzeżenia do moderacji? Zgłaszaj je do administracji/zarządu forum.

3. Masz zastrzeżenia do administracji/zarządu forum? Masz dwa wyjścia. Opuścić forum lub zostać członkiem Zarządu Stowarzyszenia KMZiZ, najlepiej Prezesem :)

 

Dobre rady zawsze w cenie, tylko jak już wszyscy opuszczą forum,to czym Zarząd będzie "zarządzał" ?

A tak serio, pewne działania i ich uzasadnienie (lub brak) nie zachęca "nowych" do większej aktywności. Na szczęście, dostępny ogrom wiedzy wielu doświadczonych Kolegów powoduje,że wciąż warto tu być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.