Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Order Uśmiechu

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Klub miłośników zegarków Rolex?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

#1 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:40

Co się stało z tematem dotyczącym zegarków firmy Rolex? Pytam, bo tematu nie mogę znaleźć na liście wątków forum "ZEGARKI SZWAJCARSKIE i NIEMIECKIE".

• 0

#2 caseback24

caseback24
  • Zbanowany
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:58

Ktoś się chwalił, że ma Rolex.

Kilku innych chciało go zobaczyć bo nie dowierzało w przechwałki.

Tych kilku innych zostało zbanowanych i wyrzuconych z forum.

Temat został wyczyszczony i wyłączony, żeby prawda nie wyszła na jaw, że ten Rolex jedynie istnieje w wyobraźni tej chwalącej się osoby.

• 1

#3 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:10

Temat został wyczyszczony i wyłączony, żeby prawda nie wyszła na jaw, że ten Rolex jedynie istnieje w wyobraźni tej chwalącej się osoby.

Marek (Master Yoda) pisał, że ma Roleksa, ale zegarka nie pokaże (i tu cytat), bo ma wolną wolę. Jeżeli faktycznie było tak, jak napisałeś, to moderatora mocno poniosło. Mam wątpliwości czy wyrzucanie tematów oraz wyrzucanie ludzi z forum jest najlepszą metodą zachęcania do dzielenia się pasją zegarkową. Szkoda.  :unsure:

• 0

#4 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 15308 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:13

Kolego bartwek36. Jak wyrzucają drzwiami, nie włazimy przez okno. Jak mamy obsesje - udajemy się wiadomo gdzie.

Tematy, w których panuje notoryczny burdel będą usuwane.

• 0

#5 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:18

Tematy, w których panuje notoryczny burdel będą usuwane.

Oprócz bałaganu było też dużo wartościowych wpisów.

• 0

#6 gasp50

gasp50
  • Użytkownik
  • 1041 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:35

Ja się pytam dlaczego taka studnia wiedzy jak i wpisy osób które już nie sa na forum mogły pozostać usunięte ,wystarczyło delikwenta zlikwidować?
  • 0

#7 Gość_awi_*

Gość_awi_*
  • Gość

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:41

Czy temat „miłośnicy Rolexa” został po prostu wykreślony i już nie istnieje i nie będzie istnieć?
  • 0

#8 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Prezes Zarządu

• Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • 1484 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:55

Na razie jest zawieszony bezterminowo. Nikt przecież wartościowych wpisów nie usunie, spokojnie. Ale, wiadro zimnej wody dla ochłody bardzo się teraz przyda.

• 1

#9 Gość_awi_*

Gość_awi_*
  • Gość

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:00

Bo 3 osoby ze sobą się sprzeczali? Dlatego usuniemy cały temat?

Ok...w takim razie......
  • 0

#10 xMuss

xMuss
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:36

Marek (Master Yoda) pisał, że ma Roleksa, ale zegarka nie pokaże (i tu cytat), bo ma wolną wolę. Jeżeli faktycznie było tak, jak napisałeś, to moderatora mocno poniosło. Mam wątpliwości czy wyrzucanie tematów oraz wyrzucanie ludzi z forum jest najlepszą metodą zachęcania do dzielenia się pasją zegarkową. Szkoda.  :unsure:

Do stu beczek pieprzu, czyli nie jestem jednak tak wyjątkowy.

Wieśniaki z Rolkami.  ;)

• 3

#11 Smycel

Smycel

Nie wiem, nie chce mi się ...

• Użytkownik
  • 2241 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:44

Że też zawsze jak są burdy to akurat w Rolexie :/
  • 0

#12 Valygaar

Valygaar
  • Użytkownik
  • 451 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:52

Możliwe, że mnie cos ominęło, ale widziałem te wpisy m.in. kolegi opisującego za co i od kogo dostał kiedyś bana... Nazywanie tego burdą jest naprawdę przesadzone, ja piernicze... a juz ukrywanie całego wątku to jest aberracja :blink:  

• 0

#13 gasp50

gasp50
  • Użytkownik
  • 1041 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:00

Takie mądre decyzję tylko zniechęcają prawdziwych sympatyków i ludzi którzy w temacie mają niewątpliwie wiedzę a można do tych osób zaliczyć kolege gość_awi
Więc zostaną wam panowie co będą wklejać codziennie zdjęcie swojego zegarka gratuluję ale co to kogo obchodzi
  • 5

#14 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 1525 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:17

Mariusz, czy jesteś tak naiwny by wierzyć w zawartość powyzszego posta?
To kłamstwo od a do z.

Po drugie to moja prywatna sprawa, co, gdzie, kiedy, i czy wogóle będę zamieszczał na forum, to tak dla jasności.

Inna sprawa dotycząca nie tylko omawianego wątku, ale forum jako całości..
Jak w temacie pojawiają się ze swoimi urojeniami socjopaci,czy prowokujący zwadę użytkownicy, to zamiast dawać im 'lajki" i pisać "idę po popcorn" licząc na dobrą zabawę, proponuję użyć znajdujacego się pod każdym postem przycisku 'zgłoś", by póżniej, nie obarczać winą administracji jak interweniuje .
Proszę to przemyśleć.
  • 1

#15 Szyszkops

Szyszkops
  • Użytkownik
  • 1625 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:25

A to jaka jest prawda? Na razie to co się stało wygląda bardzo źle.
  • 0

#16 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 1525 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:47

A to jaka jest prawda? Na razie to co się stało wygląda bardzo źle.

Ale co zle wygląda?, ze temat zamknięty?

Żle to wyglada jak jeden 'wsiada na drugiego' a dziesięciu mu klaszcze, a reszta milczy...
Teraz się 'pobudzili", i "przemówili".
  • 0

#17 pawel007

pawel007

takich trzech jak nas dwóch to ani jednego

• Użytkownik
  • 2734 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:51

W "rolkach" to się zawsze dzieje .

Temat bym zostawił tylko "zblokował" w tym konkretnym temacie ludzi, którzy uczestniczą w "dziecinadzie".

• 0

#18 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:53

Mariusz, czy jesteś tak naiwny by wierzyć w zawartość powyzszego posta?
To kłamstwo od a do z.

Marek, skąd ja mam wiedzieć jaka jest prawda? Nie było mnie na forum, a gdy wróciłem i chciałem zrobić wpis w temacie dotyczącym Roleksa, to wątku nie mogłem już znaleźć. Nie wiem co się wydarzyło, dlatego zapytałem.

Po drugie to moja prywatna sprawa, co, gdzie, kiedy, i czy wogóle będę zamieszczał na forum, to tak dla jasności.

Oczywiście, że tak. Z drugiej jednak strony trudno mieć pretensje do fanów Roleksa o to, że byli ciekawi Twojego zegarka. W końcu to forum miłośników zegarków i dzielimy się tu naszą pasją.

• 0

#19 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 15308 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:56

Na razie jest zawieszony bezterminowo. Nikt przecież wartościowych wpisów nie usunie, spokojnie. Ale, wiadro zimnej wody dla ochłody bardzo się teraz przyda.

Marek, skąd ja mam wiedzieć jaka jest prawda? Nie było mnie na forum, a gdy wróciłem i chciałem zrobić wpis w temacie dotyczącym Roleksa, to wątku nie mogłem już znaleźć. Nie wiem co się wydarzyło, dlatego zapytałem.

Oczywiście, że tak. Z drugiej jednak strony trudno mieć pretensje do fanów Roleksa o to, że byli ciekawi Twojego zegarka. W końcu to forum miłośników zegarków i dzielimy się tu naszą pasją.

Nie domyśliłeś się? Wydarzyło się to, co regularnie, co kilka dni, się w tym nieszczęsnym temacie dzieje.

• 0

#20 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 1525 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:07

Marek, skąd ja mam wiedzieć jaka jest prawda?

Z drugiej jednak strony trudno mieć pretensje do fanów Roleksa o to, że byli ciekawi Twojego zegarka. W końcu to forum miłośników zegarków i dzielimy się tu naszą pasją.

"Masz wstawić zdjęcie Rolexa z dzisiejszą gazetą, tak by date było widać, a wskazówki masz ustawić na godzinę .....byś nie ukradł zdjęcia z sieci..." itp "przejawy uwielbienia' :)

Dość osobliwe masz Mariusz postrzeganie pasji...
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych