Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Konkurs fotograficzny część III

Konkurs fotograficzny III  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

"Przesadzacie",  wybraliście temat "tym bardziej" powinniście wziąć udział :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecią edycję konkursu wygrywa kolega @ ajsek (22 głosy)

Gratuluję, i proszę o kontakt z kolegą @ladek22 celem odebrania nagrody którą jest kalendarz klubowy :)

Proszę również o podanie tytułu na następny konkurs.

 

 

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział, autorom i głosującym.

Temat jak widać był dość trudny :P

 

Statystyka:

W trzeciej edycji zgłoszono 6 prac

Oddano 46 głosów

Stronę konkursową odwiedzono 2155 razy

 

Czyli które zdjęcie wygrało? Bo na 1 stronie jest kilka zdjęć, ale przy każdym jedynie numerek (brak info o autorze)...


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien?, ja widzę przy każdym numerze nick autora..... :)


(Góra strony, ankieta)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam zobacz:

 

post-90102-0-31205000-1550144388_thumb.jpg

 

post-90102-0-66282400-1550144406_thumb.jpg

 

 

 


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, które zdjęcie jest czyje, tak?

Tutaj trzeba samemu odliczyć.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba, widać na drugim screenie, jak ktos nie widzi wystarczy kliknąc 'pokaż wyniki w ankiecie i jest jasno napisane zdjecie z jakim numerem jest czyje.......:)

Kolejnosc zdjęc w temacie jest taka sama jak w ankiecie, sądziłem że to oczywiste.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, które zdjęcie jest czyje, tak?

 

Dokładnie.

 

 

Nic nie trzeba, widać na drugim screenie, jak ktos nie widzi wystarczy kliknąc 'pokaż wyniki w ankiecie i jest jasno napisane zdjecie z jakim numerem jest czyje....... :)

Kolejnosc zdjęc w temacie jest taka sama jak w ankiecie, sądziłem że to oczywiste.....

 

No właśnie nie jest. Ok, czyli należy trzymać się kolejności listy uczestników i odpowiednio zdjęć.

Dzięki.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba tak się dzieje od czasów jak powstało pismo?, aż trzeba to na forum wyjasniać? :)

 

 

 

No właśnie nie jest. Ok, czyli należy trzymać się kolejności listy uczestników i odpowiednio zdjęć.

Dzięki.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję byś na koniec przy ogłaszaniu wyników raz jeszcze wklejał zdjęcie wraz z nazwą autora i wszystko będzie jasne.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ze bedę robił tak jak dotychczas :);)

 

Bez przesady panowie, mam spedzać dodatkowy czas przy ankiecie bo ktoś ma kłopot z rzeczą oczywistą?

Myslę ze jest jasno i klarownie...no chyba że inni też maja kłopot, to oczywiście zmienię sposób.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Końcowe ogłoszenie zwycięzcy wraz z prezentacją jego pracy byłoby klarowne i, myślę, miłe dla samego zwyciężającego.

 

Natomiast czasem jest tak, że pewne rzeczy są oczywiste dla jednych, ale nie zawsze dla drugich, dlatego w przypadku takich "publicznych" akcji chyba lepiej napisać więcej, niż mniej, żeby właśnie nie trzeba było na forum wyjaśniać  :)

 

Mimo wszystko bardzo doceniam takie inicjatywy i dziękują za miłą zabawę. Będę na pewno śledził kolejne edycje.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecią edycję konkursu wygrywa kolega @ ajsek (22 głosy)

Gratuluję, i proszę o kontakt z kolegą @ladek22 celem odebrania nagrody którą jest kalendarz klubowy :)

Proszę również o podanie tytułu na następny konkurs.

 

 

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział, autorom i głosującym.

Temat jak widać był dość trudny :P

 

Statystyka:

W trzeciej edycji zgłoszono 6 prac

Oddano 46 głosów

Stronę konkursową odwiedzono 2155 razy

  

Zgadzam się.

Końcowe ogłoszenie zwycięzcy wraz z prezentacją jego pracy byłoby klarowne i, myślę, miłe dla samego zwyciężającego.

 

Natomiast czasem jest tak, że pewne rzeczy są oczywiste dla jednych, ale nie zawsze dla drugich, dlatego w przypadku takich "publicznych" akcji chyba lepiej napisać więcej, niż mniej, żeby właśnie nie trzeba było na forum wyjaśniać  :)

 

Mimo wszystko bardzo doceniam takie inicjatywy i dziękują za miłą zabawę. Będę na pewno śledził kolejne edycje.

Trzeba czytac temat uważnie....:)

Wyniki były podane jak widać, a zwycięzca wyrózniony...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytac temat uważnie.... :)

 

Nie chciałbym być "kąśliwy", ale, skoro już piszesz o czytaniu uważnie...

 

Końcowe ogłoszenie zwycięzcy wraz z prezentacją jego pracy byłoby klarowne...

I właśnie tego zabrakło do bezproblemowego i szybkiego poznania zdjęcia (a nie tylko autora), które zwyciężyło.

 

Zresztą nie drążmy już tematu. Wszyscy poznaliśmy swoje punkty widzenia, a zasady oczywiście ustala organizator.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie widzę problemy by tak jak w dotychczasowym podsumowaniu edycji dodawać zwycieskie zdjecie :)

Zmiana przyjęta :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło :)

To tylko jeden link więcej.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem trwa edycja IV....głosujemy :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.