Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Zakręcana koronka, a logo..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Rafał, literka "D" jest do góry nogami, chodzi o to że po dokręceniu koronki logo było w słusznej pozycji  :)

 

Szczerze, ni grzeje mi to, ni ziębi  ;) Będę musiał z tym jakoś żyć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Seiko problem jak bezel nie centruje, lub indeksy krzywo... To jak to jest?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tam z tym nie mam problemu. To przecież prosty test na autentyczność, bo jak coś w Seiko "kuleje", czyli jest krzywo nałożone, ewentualnie nie centruje, to oczywiste jest, że to oryginał. To w temacie Seiko wie każdy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, ni grzeje mi to, ni ziębi  ;) Będę musiał z tym jakoś żyć  :D

Zaraz wyrzucę, załóż klub pod niecentrującą koronką i po ptakach :P  :D  

Ja tam z tym nie mam problemu. To przecież prosty test na autentyczność, bo jak coś w Seiko "kuleje", czyli jest krzywo nałożone, ewentualnie nie centruje, to oczywiste jest, że to oryginał. To w temacie Seiko wie każdy ;-)

To prawda, widać mam podróbki, jeśli chodzi o koronkę, to jest zabawa, a nie traktujmy tego jako porażki życiowej :P

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

To prawda, widać mam podróbki, jeśli chodzi o koronkę, to jest zabawa, a nie traktujmy tego jako porażki życiowej :P

 

Spoko, taka kwestia jak niecentrująca koronka w żaden sposób nie rzutuje na frajdę z noszenia tego Damasko  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, taka kwestia jak niecentrująca koronka w żaden sposób nie rzutuje na frajdę z noszenia tego Damasko  :P

Na frajdę z noszenia to nie wpływa, ale znacząco obniża wartość i nasuwają się pytania co do jakości wykonania, nie wspominając o oryginalność produktu :P:D

 

Pewnie by Ci ktoś mądry odpisał w taki sposób jak powyżej, ja to napisałem w 100% jako żart, łapiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na frajdę z noszenia to nie wpływa, ale znacząco obniża wartość i nasuwają się pytania co do jakości wykonania, nie wspominając o oryginalność produktu :P:D

 

Pewnie by Ci ktoś mądry odpisał w taki sposób jak powyżej, ja to napisałem w 100% jako żart, łapiesz ?

 

Spoko, łapię konwencję  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, łapię konwencję  :lol:

Jednym słowem masz mechanizm zamontowany do góry nogami  :P  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jednym słowem masz mechanizm zamontowany do góry nogami  :P  :D

 

Nie wykluczam tego  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek składa się z elementów, precyzja to jeden z głównych elementów w tej branży, krzywa koronka, indeks itd..świadczą o niechlujności i mają wpływ na odbiór całego zegarka.

Howgh ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zegarek składa się z elementów, precyzja to jeden z głównych elementów w tej branży, krzywa koronka, indeks itd..świadczą o niechlujności i mają wpływ na odbiór całego zegarka.

Howgh ;)

 

Żeby być precyzyjnym, to w moim koronka NIE JEST krzywa. Bo gdyby tak było, to weszłaby w kolizję z osłoną. Po prostu "D" jest do d*py  :lol:

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek składa się z elementów, precyzja to jeden z głównych elementów w tej branży, krzywa koronka, indeks itd..świadczą o niechlujności i mają wpływ na odbiór całego zegarka.

Howgh ;)

Nie tylko, dzisiaj jak zapytałem się Kolegi z forum; "jak mu dzisiaj koronka centruje", to wziął i się obraził. :(

Centrowanie koronki ma głębszy aspekt psychologiczny.  :(  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby być precyzyjnym, to w moim koronka NIE JEST krzywa. Bo gdyby tak było, to weszłaby w kolizję z osłoną. Po prostu "D" jest do d*py  :lol:

I to jest błąd.

Rafał, napisałeś powyżej że Ci to nie przeszkadza....hm, mam nadzieję że się nie obrazisz :)

 

Pasjonatowi zegarmistrzostwa to by przeszkadzało, posiadaczowi zegarka już niekoniecznie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie tylko, że się nie obrażam. Wręcz oficjalnie przyznaję, że nie jestem pasjonatem zegarmistrzostwa. Posiadanie mi wystarczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, że się nie obrażam. Wręcz oficjalnie przyznaję, że nie jestem pasjonatem zegarmistrzostwa. Posiadanie mi wystarczy ;-)

Ok,  doceniam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiac tak to robi, trochę mydło, ale to macro robione przy pomocy kawałka lupki i xiaomi ;)

LRM_EXPORT_232076733550960_20190208_2205

 

LRM_EXPORT_232127808274117_20190208_2206

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Twój Zodiac, mam kilka klasyków vintage " garniturowych".

A koronka ok, czyli jak się chce to można :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, planuję zrobić kilka fotek detali do galerii, czymś innym niż lupka, bo zegarek wydaje mi się wart tego. No ale to później, bo oficjalnie nie mam go do czwartku :D

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co teraz?

Jak to co Rafał, sznura szukam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co Rafał, sznura szukam :(

A ze mnie się śmiałeś;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze mnie się śmiałeś ;)

Mariusz, kiedy śmiałem się z Ciebie? Bylem zdziwiony i rozżalony taką niedoróbką :o Ja będąc posiadaczem R byłbym wkurzony, w końcu to nie S z krzywymi indeksami, czegoś oczekuje się od TAKIEJ FIRMY  :)

Może źle mnie zrozumiałeś, ja szukałem sznura żeby zrobić pudzwol i nakręcić na gwint od koronki, jak to hydraulicy robią.

Teraz jest OK, centruje idealnie, a że pudzwol wystaje spod koronki, to nie problem,, w końcu to zegar dla plebsu :)

Dla szlachty lepsze by były jedwab :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mariusz, kiedy śmiałem się z Ciebie? Bylem zdziwiony i rozżalony taką niedoróbką :o Ja będąc posiadaczem R byłbym wkurzony, w końcu to nie S z krzywymi indeksami, czegoś oczekuje się od TAKIEJ FIRMY :)

Może źle mnie zrozumiałeś, ja szukałem sznura żeby zrobić pudzwol i nakręcić na gwint od koronki, jak to hydraulicy robią.

Teraz jest OK, centruje idealnie, a że pudzwol wystaje spod koronki, to nie problem,, w końcu to zegar dla plebsu :)

Dla szlachty lepsze by były jedwab :P

Piotr, tylko sprawdzałem Twoją czujność. Jest ok


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.