Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LotusX

Zenith czy Omega?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , porównując dwa zegarki : FOIS oraz Zenith Elite Ultra Thin na który postawilibyście i dlaczego? Zegarek oprocz przeznaczenia casual miałby być również garniturowcem. Dziękuje za komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Omega. Przemawia za nią historia, styl, komplikacje.

Zenith... Zegarek jak zegarek, w dodatku nie dość że płaski jak naleśnik, to jeszcze z małą sekundą ;)

 

Ale to kwestie indywidualne: lubię komplikacje, nie lubię małej sekundy.

 

Omega nadaje się do garnituru, ale musiałbyś chodzić w nim bez koszuli. Zenith Elite Ultra Thin nadaje się do stroju formalnego, jak jest chyba za cienki, żeby robił za EDC. I - jak dla mnie - Zenith jest zbyt nudny.

Ale to kwestie indywidualne...


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith, ale ja jestem nieobiektywny bo takiego sprzedaję.

 

https://www.instagram.com/p/BqWs45fnrdW/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Ogólnie koszula, garnitur a nawet polówka spoko. Zeby do tshirta nie raził - trzeba go na nato;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOIS do garniaka pasuje nawet mniej, niż ten Zenith do kąpielówek... Ja bym wziął Zenka, choć przez to, że bardziej klasyczny, może wydawać się nudniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garniaka Zenith idealny, płaski, wchodzi pod koszulę, prawdziwy in house, na żywo dużo lepiej niż na fotkach.

Fois do garniaka nie pasuje, za to do casulaowej koszuli tak.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega nadaje się do garnituru, ale musiałbyś chodzić w nim bez koszuli.

Ponieważ obraz warty jest więcej jak tysiąc słów, poniżej zaprezentowano jak to będzie wyglądać  :)

 

post-100816-0-65327100-1549958590_thumb.jpg

 

Jeśli OP nie czuje się przekonany do takiego zestawu, niech lepiej poszuka innego zegarka niż te dwa, bo to ogień i woda są. Ew. jeśli ktoś przystawia mu lufę do skroni i karze wybrać, niech wybierze Zenith. W razie konieczności wrzuci go sobie na pasek ze strusia lub cordovan i tym samym obniży formalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Zenitha :) bo Omega, Omegi, Omegę ma prawie każdy. A Moon to już jest wybitnie rozchwytywany przez co nieco oklepany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ obraz warty jest więcej jak tysiąc słów, poniżej zaprezentowano jak to będzie wyglądać  :)

you-just-made-my-day.jpg

 

Ja bym wziął Zenka, choć przez to, że bardziej klasyczny, może wydawać się nudniejszy.

 

Zgadzam się z przedmówcą, też bym brał Zenka!

 

Baselworld-Neuheit-2018-1.jpg


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi . Czy da się określić który z tych 2 zegarków jest lepszy jakościowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.