Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jakubs89

Pomoc w doborze zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

Przeczytałem kilka postów na temat zegarków, polecanych firm i widzę, że jest spora grupa osób orientujących się w temacie, więc pozwolę sobie poprosić o pomoc w wyszukaniu prezentu dla mnie samego :)

Sprawa wyglada tak, ze poszukuje zegarka sportowo-eleganckiego, chciałbym aby pasował zarówno do koszuli( na codzień) jak ewentualnie koszulki na lato. Ostatnio natknąłem się na ładny zegarek aztorina ale po przeczytaniu opinii o marce jestem bardzo na nie. Poniżej link

https://www.apart.pl/zegarki/aztorin/aztorin-sport/5016

Zniechęcony opiniami o jakości wykonania, będę wdzięczny za podesłania alternatywnych opcji, które wg Was są lepszej jakości, a miałyby podobny wygląd.

Dodam, że mam dość wąski nadgarstek, wiec koperta max 45 mm.

Budżet to myśle, ze max 1000zl( wiem świata nie zwojuje taka kwota, ale „drogo” to dla każdego pojęcie względne )

Będę bardzo wdzięczny za Wasze podpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jaki masz obwód tego nadgarstka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To jeśli te 45 mm ma być średnicą koperty, to ja bym sobie darował, bo będzie za dużo i w związku z tym zegarek nie będzie dobrze wyglądał na Twojej ręce. Jeśli w grę wchodzi kwarc i używka, to ciekawą opcją jest chrono od Vratislavia Conceptum. Jest na bazarku S8, w cenie 1199, ale może coś się uda stargować ;-)

 

Spojrzałbym też na Seiko i Citizena. Zobacz to, co maja na zegarownia.pl

A może taka Davosa:

 

https://dolinski.pl/davosa-nautic-star-163.472.15/?gclid=Cj0KCQiA-onjBRDSARIsAEZXcKZK5p3zrZlZfTylwCHeFhEvuXQ1SNr_9W2GfG6K8LumSUSG-db8IN8aAoKuEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok na pewno sprawdzę.

Te 45 mm napisałem jako maksymalną, ale faktycznie może być za duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam podobnej wielkości nadgarstek i to jest zdecydowanie za dużo ;-) Sugeruję kierować się nie tylko średnicą koperty, ale także wymiarem "od ucha do ucha", bo to on determinuje to, jak zegarek się nosi. Na Twoim miejscu szukałbym czegoś, gdzie wymiar "od ucha do ucha" nie przekracza 47/48 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenna uwagę ! To już zawęzi trochę poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli w grę wchodzi zegarek automatyczny, to w tym budżecie warto poszukać czegoś od Seiko, z linii "5".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to ma wspólnego z działem, w którym zamieściłeś ten post? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko co to ma wspólnego z działem, w którym zamieściłeś ten post? : )

 

Nic poza tym, że w budżecie do 1000 zł Seiko "5" to jak dla mnie bardzo dobra opcja  ;) Choć faktycznie, z podobieństwem do Aztorina może być różnie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.