Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johndeacon

Fossil- czy to oryginał

Rekomendowane odpowiedzi

Głupia sprawa.

Wczoraj wystawiłem na bazarku grzecznościowo zegarek Fossil, na prośbę znajomej. Zupełnie bez zastanowienia.

Dzisiaj po pewnej sugestii, zasianej w mojej głowie przez innego forumowicza, że nie może znaleźć tego zegarka po symbolu modelu, faktycznie ja sam mam wątpliwośći czy jest to oryginalny zegarek a nie podróbka.

Sam brzydzę się ordynarnymi podróbkami. Nie podejrzewam znajomej o złe intencje, bardziej o nieświadomość.

Niemniej wstrzymałem sprzedaż to czasu otrzymania od niej odpowiedzi na parę nurtujących mnie pytań, a między czasie proszę Was o sugestie czy to może być podróbka czy jednak oryginał.

Głupia sprawa- gdyż przez wiele lat sprzedałem już tu parę zegarków na forum i byłoby to niezłe faux pas (choć nieświadome) gdyby się okazało, że to nie jest oryginał. Tak to jest jak się komuś chce zrobić przysługę.

Link do postu sprzedażowego:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/172517-fossil-nówka-okazja-cenowa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabiutko szukacie: https://www.vova.com/pl/Watch-Neutral-Female-Watch-Fashion-Men-S-Watch-Gift-Watch-Couple-Watch-SN1542076794385246410557486-g3756620-m4656033

A czy to podróbka to ja już nie śmiem się wypowiadać. Napisze tylko, że świat się kończy jeżeli ktoś kopiuje taką tanioszkę Fossila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podanym linku wygląda mi to jednak na podróbę :( Ok, usuwam ogłoszenie z bazarku. Dziękuję za wyjaśnienie wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.