Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzxsiek

SEIKO SNKN33K1 (7S26) problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z moim nowym Seiko.
Uprzedzę standardowe pytanie: tak prowadzę siedzący tryb życia ale nie ma to tutaj znaczenia :D
Kiedy zakupiłem zegarek pokręciłem dłuższą chwilę wachnikiem, później założyłem zegarek i wyszedłem z domu na kilka godzin.
Po powrocie zegarek chodził przez całą noc i ok. godz 10:00 się zatrzymał. Następnego dnia powtórzyłem chwilowe kręcenie i było podobnie.
Przejdźmy jednak do sedna... zegarek leżał parę dni i powtórnie pokręciłem, chodził i wyszedłem na kilka godzin a po powrocie zauważyłem że zegarek stoi. Teraz gdy kręcę wachnikiem dłuższą chwilę to chodzi chwilę i się zatrzymuje i nawet jak go noszę. Co może być z nim nie tak?

Dziwne jest też że gdy go odstawię na biurko, ten chodzi ale jak go wezmę do ręki to przestaje.

Czy w tym mechanizmie (7S26) wachnik nakręca zegarek gdy kręci się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w przeciwnym czy w obydwie strony?

Zamówiłem sobie rotomat i za kilka dni sprawdzę czy to wina mojego trybu życia czy z zegarkiem jest rzeczywiście coś nie tak i trzeba oddać na gwarancje. Tutaj mam jeszcze jedno pytanie. Orientujecie się czy mogę oddać zegarek do autoryzowanego punktu u mnie w mieście czy raczej odesłać do sprzedawcy? Zegarek kupiony w sklepie na allegro, posiadam paragon ale karta gwarancyjna jest niewypełniona (nie wiem czemu).

post-106828-0-25764100-1550659561_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.