Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zapytanie o autentyczność wystawionych aukcji allegrowicza

Czy zegarki wystawiane przez tego allegrowicza są oryginalne ? zegarki17 omega doxa IWC SCHAFFHAUSEN atlantic delbana poljot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Sierżant Julian

Sierżant Julian
  • Użytkownik
  • 1030 postów

Napisano 23 luty 2019 - 15:01

Wczesniej wedle kolegi pasowki były ok, podobnie jak i zakup kolega oceniał na nie do końca nietrafiony...

Przepraszam, ale niezbyt rozumiem. Ja również obecnie uważam, że pasówki są OK, zwłaszcza jeśli nie są sprzedawane w cenie oryginalnych zegarków z epoki. Zakup również nadal oceniam jako nie do końca nietrafiony, o ile nabywcy taki zegarek się podoba. W związku z tym zmuszony jestem się poddać: ten rodzaj prowadzenia dyskusji na pewno super, jeśli przynosi satysfakcję obydwu stronom. Ja jednak nie mam tyle czasu, żeby dalej się bawić w pomidora, gdyż zasadniczo jestem człowiekiem zajętym. Ale zazdroszczę koledze wolnego czasu.

Użytkownik Sierżant Julian edytował ten post 23 luty 2019 - 15:02

• 0

#62 Master Yoda

Master Yoda
  • Zbanowany
  • 22469 postów

Napisano 23 luty 2019 - 15:13

Cóż, ja potrafię sobie czas zorganizować, ale to chyba nie zarzut? :)

I ponawiam prosbę o czytanie, problem polega na tym ze nabywca został wprowadzony w błąd, i jak się dowiedział o tym na forum to zakup 'przestał mu się podobać"

W ciagu dyskusji poruszona została kwestia uzytecznosci takich zegarków, i ich wad, bo o zaletach trudno mówić.

Również życzę miłego weekendu :)
  • 0

#63 Sierżant Julian

Sierżant Julian
  • Użytkownik
  • 1030 postów

Napisano 23 luty 2019 - 15:14

Swoją drogą, facet chyba od jakiegoś czasu jest na forum, koledzy wiecie może, czy on tak zawsze?

• 0

#64 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 16042 postów

Napisano 23 luty 2019 - 15:56

Swoją drogą, facet chyba od jakiegoś czasu jest na forum, koledzy wiecie może, czy on tak zawsze?

Zaczynasz mu dorównywać :P :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarki17, omega, doxa, IWC SCHAFFHAUSEN, atlantic, delbana, poljot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych