Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Opinie o CITIZEN CB0010-02E/inne propozycje

citizen

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 cardozo123

cardozo123
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 24 luty 2019 - 12:39

Cześć wszystkim forumowiczom,

Szukam zegarka w budżecie do maksymalnie 1700 zł, ale wpadł mi w oko właśnie CITIZEN CB0010-02E. Co sądzicie o tym zegarku? Wydaje mi się dobrym wyborem i spełnia moje wymagania. Tylko wymieniłbym pasek. Jeśli macie jakieś propozycje, to śmiało napiszcie. Zależy mi na szkiełku szafirowym, względnej prostocie bez udziwnień. Szczelność min. 5 atm, automat. Nie mam wielkiej łapy, więc zegarek nie może być zbyt masywny. Jestem młodą osobą i wygląd zegarka też musi współgrać z moim wiekiem.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

• 0

#2 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 17804 postów

Napisano 24 luty 2019 - 13:02

Citizen to spoko wybór. Tylko ten konkretny to nie jest automat. Ze swojej strony polecam np. taką Certinę:

https://www.zegarmis...IxoCufQQAvD_BwE

Jeśli w grę wchodzi używka, to na naszym bazarku jest taka Certina:

http://zegarkiclub.p...s-1/?hl=certina
  • 0

#3 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 13519 postów

Napisano 24 luty 2019 - 13:41

Citizen to bardzo dobry wybór .
Tak jak zauważył Kolega Fidelio to nie jest automat ale za to bardzo dobry kwarc z eco drive i dodatkowo z RC ( praktyczne rozwiązanie )
Weź pod uwagę ze ma 44 mm tak wiec zalecam przymierzyć przed ewentualnym zakupem.
  • 0

#4 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 17804 postów

Napisano 24 luty 2019 - 13:43

A właśnie, jaki masz obwód nadgarstka Kolego @cardozo123?
  • 0

#5 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 13519 postów

Napisano 24 luty 2019 - 13:45

Kiedyś się przymierzałem do tego zegarka jednak po przymiarce nie został zakupiony. Jest już dosyc spory.
  • 0

#6 cardozo123

cardozo123
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 24 luty 2019 - 14:17

@fidelio @pawelb29 Wiem, że to akurat nie automat, lecz kwarc eco drive :D  Obwód nadgarstka w moim przypadku wynosi 17 cm. Przymierzyłem dzisiaj zegarek Swiss Military Hanowa Phantom o średnicy koperty 45 mm i mimo rozmiaru wyglądał w porządku (tak mi się wydaje). Może uda mi się gdzieś w Toruniu znaleźć tego Citizena, to przymierzę. Nastawiałem się na zakup przez internet.

• 0

#7 Thorsten

Thorsten
  • Użytkownik
  • 1109 postów

Napisano 24 luty 2019 - 14:50

@fidelio @pawelb29 Wiem, że to akurat nie automat, lecz kwarc eco drive :D Obwód nadgarstka w moim przypadku wynosi 17 cm. Przymierzyłem dzisiaj zegarek Swiss Military Hanowa Phantom o średnicy koperty 45 mm i mimo rozmiaru wyglądał w porządku (tak mi się wydaje). Może uda mi się gdzieś w Toruniu znaleźć tego Citizena, to przymierzę. Nastawiałem się na zakup przez internet.

Ten citek powinien być ok na Twój nadgarstek, o ile dobrze pamiętam L2L to 46 mm.
  • 0

#8 cardozo123

cardozo123
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 24 luty 2019 - 19:51

Chyba się skieruję ku Orient FER2F003B0.

• 0

#9 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 17804 postów

Napisano 24 luty 2019 - 19:58

Orient to dobry kierunek, choć dysponując takim budżetem myślałbym o czymś od Orienta Stara.
  • 0

#10 Daroko

Daroko
  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 24 luty 2019 - 20:53

@fidelio @pawelb29 Wiem, że to akurat nie automat, lecz kwarc eco drive :D Obwód nadgarstka w moim przypadku wynosi 17 cm. Przymierzyłem dzisiaj zegarek Swiss Military Hanowa Phantom o średnicy koperty 45 mm i mimo rozmiaru wyglądał w porządku (tak mi się wydaje). Może uda mi się gdzieś w Toruniu znaleźć tego Citizena, to przymierzę. Nastawiałem się na zakup przez internet.

Może być trochę duży. Miałem wersje na bransolecie cb0010-88l i wydawał mi się duży, a mam 18 cm. Lepiej przymiarkę na żywo zrób, w butikach swiss je widziałem. Generalnie zegarek polecam. Jest radio, jest szafir. W tej cenie dobry wybór.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: citizen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych