Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cardozo123

Opinie o CITIZEN CB0010-02E/inne propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim forumowiczom,

Szukam zegarka w budżecie do maksymalnie 1700 zł, ale wpadł mi w oko właśnie CITIZEN CB0010-02E. Co sądzicie o tym zegarku? Wydaje mi się dobrym wyborem i spełnia moje wymagania. Tylko wymieniłbym pasek. Jeśli macie jakieś propozycje, to śmiało napiszcie. Zależy mi na szkiełku szafirowym, względnej prostocie bez udziwnień. Szczelność min. 5 atm, automat. Nie mam wielkiej łapy, więc zegarek nie może być zbyt masywny. Jestem młodą osobą i wygląd zegarka też musi współgrać z moim wiekiem.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Citizen to spoko wybór. Tylko ten konkretny to nie jest automat. Ze swojej strony polecam np. taką Certinę:

 

https://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Certina_DS1_C0064071105100_C0064071105100-18.html?gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1Xt43yC1KSazIUvFtPkXoQqeGO28-5o75ZbGl3-jtNnlz68FtU8bUIxoCufQQAvD_BwE

 

Jeśli w grę wchodzi używka, to na naszym bazarku jest taka Certina:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/172551-certina-ds-1/?hl=certina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen to bardzo dobry wybór .

Tak jak zauważył Kolega Fidelio to nie jest automat ale za to bardzo dobry kwarc z eco drive i dodatkowo z RC ( praktyczne rozwiązanie )

Weź pod uwagę ze ma 44 mm tak wiec zalecam przymierzyć przed ewentualnym zakupem.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A właśnie, jaki masz obwód nadgarstka Kolego @cardozo123?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się przymierzałem do tego zegarka jednak po przymiarce nie został zakupiony. Jest już dosyc spory.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fidelio @pawelb29 Wiem, że to akurat nie automat, lecz kwarc eco drive :D  Obwód nadgarstka w moim przypadku wynosi 17 cm. Przymierzyłem dzisiaj zegarek Swiss Military Hanowa Phantom o średnicy koperty 45 mm i mimo rozmiaru wyglądał w porządku (tak mi się wydaje). Może uda mi się gdzieś w Toruniu znaleźć tego Citizena, to przymierzę. Nastawiałem się na zakup przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fidelio @pawelb29 Wiem, że to akurat nie automat, lecz kwarc eco drive :D Obwód nadgarstka w moim przypadku wynosi 17 cm. Przymierzyłem dzisiaj zegarek Swiss Military Hanowa Phantom o średnicy koperty 45 mm i mimo rozmiaru wyglądał w porządku (tak mi się wydaje). Może uda mi się gdzieś w Toruniu znaleźć tego Citizena, to przymierzę. Nastawiałem się na zakup przez internet.

Ten citek powinien być ok na Twój nadgarstek, o ile dobrze pamiętam L2L to 46 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Orient to dobry kierunek, choć dysponując takim budżetem myślałbym o czymś od Orienta Stara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@fidelio @pawelb29 Wiem, że to akurat nie automat, lecz kwarc eco drive :D Obwód nadgarstka w moim przypadku wynosi 17 cm. Przymierzyłem dzisiaj zegarek Swiss Military Hanowa Phantom o średnicy koperty 45 mm i mimo rozmiaru wyglądał w porządku (tak mi się wydaje). Może uda mi się gdzieś w Toruniu znaleźć tego Citizena, to przymierzę. Nastawiałem się na zakup przez internet.

Może być trochę duży. Miałem wersje na bransolecie cb0010-88l i wydawał mi się duży, a mam 18 cm. Lepiej przymiarkę na żywo zrób, w butikach swiss je widziałem. Generalnie zegarek polecam. Jest radio, jest szafir. W tej cenie dobry wybór.

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez beriam
      Citizen BN0150-10E
      Obywatel w stanie można rzec, sklepowym.
      Zegarek używany do zdjęć i prezentacji pasków. Używany w obrębie pokoju 🙂
      Pasek gumowy nieużywany. 
      Asekuracyjnie 9/10
      Cena 600pl
      Plus koszt wysyłki
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       












       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

    • Przez radek3545
      Na sprzedaż diver Citizen Promaster NY0040-50W, wersja „full lume” na bransolecie. 

      Koperta 42 mm, grubość 12 mm, pasek 20 mm, WR 200M, mechanizm Miyota cal. 8203 na poprawnym chodzie. 

      Zegarek jest bardzo solidny, idealnie leży na ręku (po zakupie sam sprawdzałem czy to na pewno 42mm, nosi się jak mniejszy rozmiar), tarcza pokryta lumą robi świetną robotę. 

      Kupiony przeze mnie online w sklepie Harvey Store (Helvetic Time AG) w czerwcu 2022. W komplecie oryginalne pudelka, instrukcja oraz nieużywana oryginalna bransoleta. 

      Zegarek jest zadbany, w dobrym stanie. Występują oczywiście ryski powstałe w wyniku normalnego użytkowania ale żadnych głębszych zarysowań i uszkodzeń nie ma. Bransoleta nieużywana, nieskracana. 

      Stan asekuracyjnie oceniam na 7.5/10, bransoleta 10/10.

      Wysyłka paczkomatem w cenie (najwcześniej w dniu 6/04).

      Cena jaka mnie interesuje to REZERWACJA.

      Poniżej linki do kilku recenzji w sieci: 

      https://www.watchuseek.com/threads/citizen-ny0040-09w-luminous-dial-diver-you-may-not-know-you-want-one-yet.2933962/
       
       

       












    • Przez Brasta
      Witam serdecznie piszę z zapytaniem o Zegarek Citizen numer na dole tarczy to P8200-R8191-KY czy jest to podróbka czy może jakiś składaniec nie potrafię znaleźć takiego nigdzie. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. 



    • Przez Pawel777
      Witam.
       
      Od kilku dni Jestem posiadaczem Citizena z funkcją Radio Controlled. Niestety funkcja nie działa za każdym razem - częściej nie działa niż działa, nawet w tym samym miejscu, a od dwóch dni ich nie może "pobrać" czasu.
      Czy jest to normalne?
      Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez Degron
      Witam, zastanawiam się nad kupnem  Citizen Radio Controlled Tsuki-yomi Moonphase Eco-Drive. Model jest nowy i wiele opinii o nim nie ma. Uważacie, że cena 2950 zł odpowiada jakości tego zegarka? Szukam czegoś na codzień, na bransolecie, nie automat. Ogólnie zegarek spełnia większość kryteriów co do wielkości, kolorystyki itd. Jedynie zastanawiam się czy cena jest adekwatna. 
      IMG_1851.webp
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.