Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Casio W-735H lub W-736H - Wyświetlenie aktualnej godziny w stoperze/timerze

W-735H W-736H casio aktualna godzina czas gshock g-shock stoper timer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 reme

reme
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2019 - 13:14

Witam,

Mam zamiar zakupu modelu Casio W-736H (lub ewentualnie Casio W-735H, praktycznie identyczne modele). W związku z tym mam nastepujące pytanie (raczej do posiadaczy tych modeli): Czy jest możliwość wyświetlenia aktualnego czasu podczas mierzenia czasu stoperem/timerem w tych modelach? Wiem z recenzji oraz instrukcji do tych modeli, że przed rozpoczęciem mierzenia czasu aktualna godzina jest wyświetlana u góry wyświetlacza, natomiast po rozpoczęciu mierzenia zmienia się ona w licznik minionych godzin. Czy jest jakiś sposób (np. przez kliknięcie przycisku ADJUST lub innego w trakcie mierzenia czasu) wyświelenia aktualnej godziny bez wyłączania stopera/timera i tracenia zmierzonego czasu? Dodam, że instrukcja do innego modelu świadczy o tym, że powinno być to możliwe: "https://support.casi...SYgcuscjgp.html" Dodatkowo, czy są jakieś istotne różnice między tymi modelami (Casio W-735H, W-736H) oprócz wyglądu tarczy?

Z góry dziękuję za pomoc.

• 0

#2 alternatheist

alternatheist
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 17:58

Mam ten zegarek i właśnie sprawdziłem.tak, jest możliwość powrotu do ekranu głównego, czyli godziny, podczas gdy stoper jest uruchomiony. Można to zrobić przyciskiem Mode a nie Adjust.po prostu podczas działania stopera wciskasz przycisk Mode i zegarek wraca do ekranu głównego i pokazuje godzinę.Jeśli chcesz wrócić do stopera to wciskasz przycisk Mode dwa razy i wchodzisz funkcje stopera gdzie dalej mierzy się czas. Pozdrawiam.

Użytkownik alternatheist edytował ten post 08 kwiecień 2019 - 17:59

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: W-735H, W-736H, casio, aktualna, godzina, czas, gshock, g-shock, stoper, timer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych