Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotr Ratyński

Wystawa budzików i zegarów mechanicznych z kolekcji Marka Szajerki

Rekomendowane odpowiedzi

W Grudziądzu entuzjaści zegarów a w szczególności budzików będą mieli nie lada gratkę:

 

post-859-0-89398900-1551266659_thumb.jpg

 

post-859-0-22821000-1551266661_thumb.jpg

 

post-859-0-47309800-1551266662_thumb.jpg


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja Piotr ! Wystawa będzie trwała na tyle długo, że może ...   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło się słucha opowieści Pana Marka Szajerki o jego budzikach i kolekcji liczącej 600 zegarków ! Tym bardziej miło, że Pan Marek wspomina o Klubie i forum. Wiem, że do Grudziądza blisko nie jest, ale zaczyna mi chodzić po głowie zorganizowania spotkania z Panem Markiem Szajerką i wizyta w Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu. 

Czy Ty Piotr znasz osobiście Pana Marka i mógłbyś pomóc w przygotowaniu takiego spotkania dla klubowiczów ? Tzn. zwiedzanie muzeum z przewodnikiem, a w tym przede wszystkim kolekcji budzików w obecności ich właściciela i później spotkanie i rozmowa o historii powstania tej kolekcji.

Ta wystawa kolekcji budzików to dzisiaj  "perełka" na mapie zegarowych imprez muzealnych w kraju !  Warto wybrać się do Grudziądza ...  A, może jest wśród nas klubowiczów, mieszkaniec tego miasta i mógłby przyczynić się do organizacji takiej wycieczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Marka od dawna ale jedynie wirtualnie, mieszkamy daleko od siebie. Mam kontakt, mogę umówić na rozmowę, Marek na pewno bardzo się ucieszy.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr będę wdzięczny za kontakt do Pana Marka. Może uda się zorganizować popołudnie czy wieczór autorski w Grudziądzu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem Tobie kontakt do Marka na priv.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesympatyczny Pan - widać że ma ogromną radochę z przywracania budzików do życia - jest pasja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.