Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

janusz_ad

zegarek TED LAPIDUS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! :)

Posiadam zegarek TED LAPIDUS zakupiony w 2011 r w Aparcie.

Niestety pękło mi szkło w wyniku upadku.

Czy znajdzie się na forum jakiś fachowiec, który podjąłby się wymiany szkła w tym zegarku??

 

Zdjęcie zegarka ->>http://bit.ly/2VmAaHx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlasiusG
      Moi drodzy. Nie znam się za bardzo, a chciałbym wiedzieć czy w takim zegarku jaki jest na zdjęciu, da się bez problemu wymienić szkiełko? Oczywiście nie chcę sam tego robić tylko u jakiegoś fachowca.
       

    • Przez SzymonKarpKam
      Witam, posiadam otrzymaną od dziadzia Omege De Ville, w pełni sprawna i oryginalna. Problem w tym, że szkło jest pęknięte. Chciałbym zdobyć najlepiej szafirowe, szkło do tego zegarka i zwracam się z pytaniem gdzie mogę ją zdobyć. Jak byłem z miesiąc temu u zegarmistrza powiedział, żeby go znowu odwiedzić i wtedy dogadamy się co do szkła, a jako, że jest teraz zamknięty i dzowniac do niego mówi, że nic nie robi i żebym sobie sam skołował, więc szukam u was pomocy. Najlepiej żeby osoba/firma znajdowała się jak najbliżej Podkarpacia. Rzecz jasna od razu chciałbym, żeby mi zamontowała szkiełko. Chciałbym również zdobyć oryginalną koronkę, żeby zastąpić ta, która mam teraz bo jest zjechana. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.


    • Przez adamsvip
      Witam,
      chciałbym kupić zegarek Nokia Steel HR 40M, mam możliwość jego zakupu za małe pieniądze z tym że ma zbite szkiełko, jestem w stanie sam wymienić szkiełko w tym zegarku? oraz gdzie mógłbym zakupić szkiełko do niego (chyba że kupić inny popsuty z całym szkiełkiem)? Jeżeli jestem w stanie sam wymienić mogę proszę o jakieś porady mniej więcej w jaki sposób wymienić?
      Pozdrawiam
      Leszek
       
      Chciałbym kupić ogólnie zegarek trochę do biegania, ale gównie do codziennego użytku.
      Zdjęcia są przykładowe aby pokazać rodzaj zegarka.


    • Przez mmiodek
      Witam,
       
      Szukam zegarmistrza w Łodzi i okolicach, który podjąłby się wymiany szkiełka w Citizenie widocznym na zdjęciach.
       
      Wszelkie porady mile widziane!


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.