Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Orient Ray/Mako - porady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Fifarafa

Fifarafa
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 16:40

Nosisz Raya na 21 cm? To chyba nie mam się czym przejmować :) Mam trochę chyba obawy bo mam Citizena Blue angels i g shock ga 150, i są to dość spore zegarki, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Miałem raz skx 009 trochę wydawał mi się mały, ale wsumie sprzedałem go ze względu na to jak nie starannie był wykonany i mnie to trochę gryzło.
Paweł dobrze ten XL wygląda u Ciebie, próbowałeś go w jakieś nato ubierać?
  • 0

#22 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 13596 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 16:44

Zasadniczo u mnie bransoleta.
  • 0

#23 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 6146 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 17:56

Nosisz Raya na 21 cm? To chyba nie mam się czym przejmować :) Mam trochę chyba obawy bo mam Citizena Blue angels i g shock ga 150, i są to dość spore zegarki, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Miałem raz skx 009 trochę wydawał mi się mały, ale wsumie sprzedałem go ze względu na to jak nie starannie był wykonany i mnie to trochę gryzło.
Paweł dobrze ten XL wygląda u Ciebie, próbowałeś go w jakieś nato ubierać?

Jak pisałem wszystko zależy od indywidualnego nastawienia ;) starego Big Mako też noszę - ale zdarzało się też że zakładałem na łapę największe g-shock'i  i też było dobrze... W przypadku zegarków rozmiar faktycznie nie ma znaczenia - ważne jest samopoczucie "nosiciela" :) Choć jeśli jesteś przyzwyczajony do dużych zegarków to może faktycznie weź XL

DSC09680.jpg

• 0

#24 johndeacon

johndeacon
  • Użytkownik
  • 1425 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 20:15

Ja mam nadgarstek 19cm i zwykłe Mako, Ray giną na ręce, są zbyt małe, za to Big Mako 1 wersja idealny wielkościowo. Co kto lubi. SKX I NY0040 też zbyt małe.
  • 0

#25 Fifarafa

Fifarafa
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 21:41

Wydaje mi się, że często pomijaną również sprawą jest nie sam rozmiar nadgarstka, ale wielkość dłoni. Ale tak jak napisał Daito, trzeba nosić to w czym się dobrze czuje. Większość moich znajomych starszych odemnie ma '' małe zegarki ''. A z drugiej strony ilu jest takich co mają łapki jak zapałki a noszą g-shocki, tak czy siak będę w tygodniu miał okazję mierzyć Raya i te nowe divery orienta, kano i komasu i zobaczymy jak na ręku to będzie wyglądać :)
  • 0

#26 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 13596 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 14:42

XL prezentuje się dobrze i dobrze się nosi.

Załączone miniatury

• 7BCA257A-6070-465A-96E8-57530624476B.jpeg

• 0

#27 Fifarafa

Fifarafa
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 15:36

Wygląda b. Dobrze, jest elegancki. Brak. Mu sportowego charakteru jak dla mnie, oczywiście nie twierdzę że to wada, jak luma?
  • 0

#28 Łukasz_M

Łukasz_M
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 15:44

Trochę odgrzebie. Jak sprawuje się to nowe XL '' kano''? Czaje się od jakiegoś czasu na orienta, najbardziej podoba mi się Orient Ray 2 niebieski, ale przy moim 18.5 cm nadgarstku obawiam się że będzie wyglądał jak bym go chrzesniakowi zabrał

Ray 2 na 17,5 cm

IMG_20191105_152916.jpg

• 0

#29 Zygal

Zygal
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 22:32

Też uważam, że wygląda bardzo dobrze. Sam  właśnie szukam jakiegoś divera i ten jest na pierwszym miejscu :) rozważam jeszcze CITIZENA BN0201-88L 

Ale moim zdaniem trochę charakteru sportowego posiada :)

Wygląda b. Dobrze, jest elegancki. Brak. Mu sportowego charakteru jak dla mnie, oczywiście nie twierdzę że to wada, jak luma?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych