Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PatrykH

Polski mechanizm, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zna ktoś z Was jakiegoś zegarmistrza z Polski, który jeszcze żyje i zrobił własny mechanizm? Kiedyś zeby zostac zegarmistrzem podobno trzeba bylo zdac wgzamin czeladniczy. Gdzies czytalem, ze nuektorzy robili tez mechanizmy. Czy to prawda? Czy kumulujac kilku fachowcow mogloby cos takiego jak Polski mechanizm powstac? Bardzo mi zalezy na informacjach na ten temat. Prosze nie pisac, zeto niewykonalne, tylko co mozna zrobic by jakos ruszyc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zna ktoś z Was jakiegoś zegarmistrza z Polski, który jeszcze żyje i zrobił własny mechanizm? Kiedyś zeby zostac zegarmistrzem podobno trzeba bylo zdac wgzamin czeladniczy. Gdzies czytalem, ze nuektorzy robili tez mechanizmy. Czy to prawda? Czy kumulujac kilku fachowcow mogloby cos takiego jak Polski mechanizm powstac? Bardzo mi zalezy na informacjach na ten temat. Prosze nie pisac, zeto niewykonalne, tylko co mozna zrobic by jakos ruszyc. Pozdrawiam

załatw tak ze dwa miliony to ruszymy... Serio...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowcy... przecież wiesz...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zna ktoś z Was jakiegoś zegarmistrza z Polski, który jeszcze żyje i zrobił własny mechanizm? Kiedyś zeby zostac zegarmistrzem podobno trzeba bylo zdac wgzamin czeladniczy. Gdzies czytalem, ze nuektorzy robili tez mechanizmy. Czy to prawda? Czy kumulujac kilku fachowcow mogloby cos takiego jak Polski mechanizm powstac? Bardzo mi zalezy na informacjach na ten temat. Prosze nie pisac, zeto niewykonalne, tylko co mozna zrobic by jakos ruszyc. Pozdrawiam

Witam, kiedyś uczyło się zawodu w szkole lub prywatnie u rzemieślnika 3 lata, następnie wykonywało się własnoręcznie pracę czeladniczą i zdawało się egzamin czeladniczy (Ja miałem dowolność co wykonam, w tym wypadku wykonałem herb Batorych ręcznie i niechwaląc się zaproponował mi starszy cechu złożenie pracy w muzeum rzemiosł artystycznych na podwalu w Warszawie gdzie jest do dziś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.