Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

el-swistaq

Certina DS Podium Valgranges C001.614.16.087.01 Limited Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Dojrzałem do decyzji o kupnie mojego pierwszego prawdziwego zegarka.

 

Nie mam ściśle określonych kryteriów, jednak w gre wchodzi raczej zegarek w stylu sportowym, mechaniczny raczej z naciągiem automatycznym, raczej chrono lub pilot. Dużo tego "raczej", ale trochę macam temat i powyższe pisze w oparciu o to co mi się dotychczas podobało.

 

Mam mozliwosc kupienia Certina DS Podium Valgranges C001.614.16.087.01 Limited Edition nowy z gwarancją za cenę minimalnie przekraczającą 4kPLN. Czy jest to ciekawa oferta czy lepiej poszukać czegoś innego, może np. z Hamiltonów, które też mi się podobają? Albo jeszcze jakiś inny?

 

Ogranicza mnie cena - nie chciałbym przekroczyć 4,5kPLN. Wiem że wybór jest ograniczony, ale może uda się coś podpowiedzieć i akurat bardziej mi podpasuje niż ww. Certina.

 

Dziękuję za sugestie i pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

A może coś innego, jak np. Glycine AIRMAN 17 ref. 3927.191.LB9B?

 

Oba dostępne w praktycznie identycznych pieniądzach...

 

Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są zupełnie inne zegarki (Certina vs Glycine).

Jak chcesz Sphaira, to mam na sprzedaż znacznie poniżej Twojego budżetu. Resztę mogę wrzucić na PW (fotki, cena itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że zupełnie inne. Nieporównywalne.

 

Ponieważ jednak dopiero zaczynam przygode, przystaje tam, gdzie coś mi w oko wpadnie, w zjadliwych (dla mnie) pieniądzach.

 

Sam nie wiem na jaką odpowiedź liczyłem, chyba np. na "odpusc sobie ten" albo "wez tamten", albo "moze sprobuj czego innego, bo..."

 

Ale dziękuję, za propozycję również. Będę się zastanawial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK. Plus dla Glycine - lepszy werk (ETA 2893). Poza tym GMT jest na co dzień zdecydowanie przydatniejszą komplikacją niż chronograf. No przynajmniej jak dla mnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.