Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szuwi

Szukam: EDC, automat, 39-42mm, WR min. 5 bar, 15-25 k

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem, ze jestem trzyzegarkowcem: garniturowiec, edc i nurek. Dwóch edc nie chcę i nie będę nosić. A kiedyś dokupię jeszcze jednego garniturowca (pewnie ALS), ale to kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję, ale Cartier mi nie pasuje.

Ewentualną zamianę rozważam na 104 (choć post Filipa nie nastraja mnie pozytywnie do zmiany) lub IWC (brak odzewu Forumowiczów). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowy IWC na inhousie, to propozycja warta rozważenia w Twoim przypadku. Chcesz zegarek nosić również na NATO, a tutaj masz już je w standardzie. Do tego "naprawiono" podstawową wadę poprzednich serii, czyli mechanizm. Trzeba go na żywo zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał co z tego inhałsu IWC ostanie się za 1-2 lata.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

JLC Master Memovox.

 

I jak nie na NATO, skoro to porządny toolwatch, a nie żadne pitu-pitu?!?

 

Być może lepszym rozwiązaniem byłby Vulcain Cricket Aviator. Tańszy (jak który); in-housowy, lepszy werk (a przynajmniej nie gorszy); równie dobra (jeśli nie lepsza) tradycja. No i nikt nie będzie miał wątpliwości, że mu NATO pasuje...

https://www.chrono24.pl/search/index.htm?dosearch=true&functions=1018&manufacturerIds=308&maxAgeInDays=0&models=1934&pageSize=60&priceFrom=0&priceTo=-1&redirectToSearchIndex=true&sortorder=1&usedOrNew=new

:D

 

..."lepszy werk" i "lepsza tradycja"? Jasne...

Wymiana 0 na 104 czy coś podobnego to słaby pomysł. Czemu w ogóle chcesz go wymienić?

 

No właśnie?

 

Z Twojego zestawienia tylko Memovox, przymierzałem wczoraj... jest świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mierzyłeś Memovox'a? Uzasadnienie opisałem ze dwa razy powyżej - data i naciąg. :)

Edit literówka

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."lepszy werk" i "lepsza tradycja"? Jasne...

"Lepszy werk, a przynajmniej nie gorszy"

"Równie dobra, jeśli nie lepsza tradycja"

Nie czepiaj się fragmentów wyrwanych z kontekstu, bo to mało eleganckie.

 

Tak - jest to jasne... przynajmniej dla tych, którzy znają miejsce Vulcaina w Białym Domu ;) 

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyścigu dochodzi DJ - nie pasuje mu pasek i nato, ale pozostale warunki spełnia. Jasna tarcza, raczej gładki bezel i raczej oyster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Poza brand recognition, Monta Triumph spełnia wymagania z pierwszego posta.

 

49686697_100544181055635_399637615530270

35176556_399967847174734_324938914451790

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ten. Bezel nie jest idealnie gładki ale można dorobić się małej widoczności indeksów na nim ;-) , data jest, dodatkowo wkomponowana idealnie ( prawie jej nie widzę ) no i paskowo jest bardzo dobrze - porównywalnie do IWC czy Moona.

post-55792-0-14633600-1554278163_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza brand recognition, Monta Triumph spełnia wymagania z pierwszego posta.

 

 

 

Bardzo dobrze wyglądają te Monty.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris mi się nie podoba i chcę coś "lepszego". Czarna Monta "urodowo" podoba mi się, ale mechanizm i marka nie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Twoje wymagania spełniają marki od iwc, jak nie pasuje eta albo sellita to któryś z nich był na werku jlc

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się łamać i rozważam DJ2 (można zamontować pasek i nato), lub DJ41 plus jakiegoś IWC Mark'a, żeby zrealizować założenie "pasek+nato". Drugie rozwiązanie trochę rozwala mi założony budżet, ale to nie byłby pierwszy raz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się łamać i rozważam DJ2 (można zamontować pasek i nato), lub DJ41 plus jakiegoś IWC Mark'a, żeby zrealizować założenie "pasek+nato". Drugie rozwiązanie trochę rozwala mi założony budżet, ale to nie byłby pierwszy raz :-)

W tej drugiej opcji mogę Ci pomóc uratować nieco budżetu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej drugiej opcji mogę Ci pomóc uratować nieco budżetu :-)

To trochę potrwa, bo muszę się przegrupować finansowo, ale jak bede gotowy, to dam znać. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.