Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Schioedtei

Epos 3390 - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Idealny garniturowiec

Tak pomyślałem o tym zegarku w pierwszy dzień, po kilku godzinach noszenia go.

Oczywiście jeśli chodzi o moje wymagania, bo dla kogoś innego ideał będzie wyglądał zupełnie inaczej. Czas trochę zweryfikował pierwsze odczucia ale do tego przejdziemy za chwilę.

Od czasu kiedy do garnituru w pracy nosiłem Orient Stara miałem kilka podejść do jego zmienników-konkretnie 4.

4 zegarki które miały pełnić funkcję garniturowych nie dostały szansy nawet w postaci jednego dnia spędzonego na nadgarstku. Cóż, nie ma ze mną lekko…

Ten Epos miał odmienić ten stan już na dłużej. Sam model podobał mi się od dawna, oglądając zdjęcia w internecie czułem że to będzie to, że to będzie ten który zaspokoi moje bardzo wygórowane wymagania. Aż znalazłem ogłoszenie na polskiej platformie sprzedażowej, cena była duża ale zegarek miał być jak nowy. Co do ceny udało mi się dogadać ze sprzedawcą ale zegarkowi do „jak nowy” sporo brakowało… (posiadał liczne ryski  na kopercie a pasek był już tak znoszony, że gdy nosiłem na nim zegarek drugi dzień, pasek zerwał się i zegarek spadł mi z ręki. Na szczęście mam dobry refleks i zamortyzowałem upadek wyciągając nogę tak by spadł mi na kapeć a nie twardą podłogę ;)

Ale tak już bywa w przypadku zakupów na tej polskiej platformie. Ostatecznie pasek i tak bym zamówił inny a kopertę ogarnąłem sobie ściereczkami które dała nam Polpora podczas naszej wizyty w ich siedzibie (bardzo podobne do Cape  Cod). Tak więc zegarek został ze mną, noszę go i dzięki temu mogę teraz podzielić się z wami moimi odczuciami na temat tego modelu....

 

przeczytaj całość recenzji tutaj

 

24.jpg


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Recenzja, którą jak zwykle z przyjemnością się czytało. A te długie (stosunkowo) uszy, miałem np. w 3386. Też 41 mm średnicy, a L2L ok. 50 mm  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomocna recenzja, akurat szukam czegos do gajera, dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja, którą jak zwykle z przyjemnością się czytało. A te długie (stosunkowo) uszy, miałem np. w 3386. Też 41 mm średnicy, a L2L ok. 50 mm  :)

 

Muszę skrytykować nie cały zegarek, a dokładniej jego kopertę z uszami. Jest niewygodna i nieproporcjonalna.

Identycznie jest ze świetnym modelem z fazami księżyca-Emotion 3391, tylko to powstrzymało mnie kiedyś przed jego zakupem.

Jeśli ktoś ma nadgarstek poniżej 17cm to nie polecam, nawet Panarei PAM 392 leży podobnie jak ten Epos na ręce... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę skrytykować nie cały zegarek, a dokładniej jego kopertę z uszami. Jest niewygodna i ma nieproporcjonalna.

Identycznie jest ze świetnym modelem z fazami księżyca-Emotion 3391, tylko to powstrzymało mnie kiedyś przed jego zakupem.

Jeśli ktoś ma nadgarstek poniżej 17cm to nie polecam, nawet Panarei PAM 392 leży podobnie jak ten Epos na ręce... :rolleyes:

Zgadza się, ja mam nadgarstek 18cm i dla mnie byłoby ok, gdyby nie fakt, że zegarki nie leżą na moim nadgarstku centralnie na środku....  zresztą widać to na zdjęciach, że te uszy tak mocno odstają przez swoją długość i kształt.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja z szczegółowymi zdjęciami.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.