Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilSL

Glycine combat 6 okazja czy ściema ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam panów wybór padł na małego zawodnika jednak i jest on szczęśliwie na mojej ręce.

Wielkość możecie ocenić sami, ja jestem bardzo zadowolony.

Obyło się bez wizyty u zegarmistrza, najwyżej będę miał niespodziankę przy najbliższej kontroli.

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc! 

 

post-108867-0-33064800-1552596496_thumb.jpeg

post-108867-0-37780500-1552596509_thumb.jpeg

post-108867-0-54649000-1552596532_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to oryginał. To teraz czas wybrać kolejny zegarek do ślubu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to oryginał. To teraz czas wybrać kolejny zegarek do ślubu. :D

 

to mój pierwszy automat, do ślubu jeszcze kilka miesięcy więc kto wie  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wciągniesz, to pewnie przybędzie jeszcze kilka. Divera Ci brakuje. I pilota. ;)

Kupuj póki żona nie pilnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wciągniesz, to pewnie przybędzie jeszcze kilka. Divera Ci brakuje. I pilota. ;)

Kupuj póki żona nie pilnuje.

 

 

Trafił mi się dziwny okaz, ponieważ dzisiaj jeszcze mnie namawiała na powiększenie pułapu cenowego  :o

Ale tym razem rozsądek wygrał i oszczędność przed weselem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się dziwny okaz, ponieważ dzisiaj jeszcze mnie namawiała na powiększenie pułapu cenowego  :o

Ale tym razem rozsądek wygrał i oszczędność przed weselem  :D

Jak zobaczy, że masz więcej niż 10, to zmieni zdanie. Poza tym kobiety po ślubie są jakby mniej starające się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się dziwny okaz, ponieważ dzisiaj jeszcze mnie namawiała na powiększenie pułapu cenowego  :o

Ale tym razem rozsądek wygrał i oszczędność przed weselem  :D

To ściema :lol: , kupuj zegarek za cenę polowy wesela, masz na kogo zrzucić winę, póżniej by kupić teleskopy za 5 zł będziesz musiał się tłumaczyć..... :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczy, że masz więcej niż 10, to zmieni zdanie. Poza tym kobiety po ślubie są jakby mniej starające się. ;)

zobaczymy jak w tym wypadku będzie  :P

 

To ściema :lol: , kupuj zegarek za cenę polowy wesela, masz na kogo zrzucić winę, póżniej by kupić teleskopy za 5 zł będziesz musiał się tłumaczyć..... :P

 

kusząca propozycja, kupiłem dzisiaj jeden a już inne mi wpadają w oko  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam limit, ale tak ze dwa no może trzy schowane :) najgorzej że kiedyś znalazła przez przypadek paski do zegarków ( kolejna choroba) i myślałem że mi łeb rozwali młotkiem :) znaczy takie zmiany po ślubie na pewno będą :) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak w tym wypadku będzie  :P

 

Optymizm zrozumiały przed ślubem, ale całkowicie nieuzasadniony, choć każda wybranka jest przecież inna niż wszystkie i jedyna w swoim rodzaju. Jedną cechę wspólną jednak mają, nie lubią uzależnień (szczególnie) kolekcjonerskich. A jak już sam widzisz pierwsze symptomy uzależnienia się pojawiają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam limit, ale tak ze dwa no może trzy schowane :) najgorzej że kiedyś znalazła przez przypadek paski do zegarków ( kolejna choroba) i myślałem że mi łeb rozwali młotkiem :) znaczy takie zmiany po ślubie na pewno będą :) powodzenia

 

czyli rozumiem radzicie, żeby obłowić się zegarkami ile tylko mogę przed ślubem tak ?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem radzicie, żeby obłowić się zegarkami ile tylko mogę przed ślubem tak ?  :D

Nie rób sobie złudzeń, że wybierzesz wszystkie które Ci się spodobają i "szlus". Jak masz jeden, to Ci się dwa podobają (jeszcze). Jak masz 10, to już masz listę następnych do kupienia (20-30?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem radzicie, żeby obłowić się zegarkami ile tylko mogę przed ślubem tak ?  :D

Tak, przegrasz z firankami, butami, dywanem, o remontach co 2 lata domu też trzeba pamiętać :lol:

 

Jako Yoda podpowiadam:

Gdy będzie Cię krytykować za wybór nowego zegarka, odpowiedz:

 

Ciebie też wybrałem, więc nie krytykuj moich wyborów :D 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przegrasz z firankami, butami, dywanem, o remontach co 2 lata domu też trzeba pamiętać :lol:

 

Jako Yoda podpowiadam:

Gdy będzie Cię krytykować za wybór nowego zegarka, odpowiedz:

 

Ciebie też wybrałem, więc nie krytykuj moich wyborów :D

Haha dobre zapamiętam

Nie rób sobie złudzeń, że wybierzesz wszystkie które Ci się spodobają i "szlus". Jak masz jeden, to Ci się dwa podobają (jeszcze). Jak masz 10, to już masz listę następnych do kupienia (20-30?).

W takim razie aż strach zaczynać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre zapamiętam

 

 

To tylko pozornie logiczne. Kobiety myślą inaczej. Twój wybór może być tylko JEDEN - to ONA. Każdy inny wybór to konkurencja a one nie lubią się dzielić uczuciem mężczyzny.

W takim razie aż strach zaczynać :P

Teraz to już za późno. Tylko odwyk albo próba samokontroli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pozornie logiczne. Kobiety myślą inaczej. Twój wybór może być tylko JEDEN - to ONA. Każdy inny wybór to konkurencja a one nie lubią się dzielić uczuciem mężczyzny.

Teraz to już za późno. Tylko odwyk albo próba samokontroli.

 

to w takim razie jakiego pilota lub divera polecacie w jakichś rozsądnych pieniądzach ?  :P

bo trzeba się już zacząć rozglądać  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie jakiego pilota lub divera polecacie w jakichś rozsądnych pieniądzach ?  :P

bo trzeba się już zacząć rozglądać  :P

To już temat rzeka. Jak się pojawią wszyscy "doradzacze" to wpadłeś na tygodnie dyskusji. Na początek zacznie się niewinnie. Jaki masz obwód nadgarstka? Automat czy kwarc? Japończyk, czy Szwajcar? A może Rusek? Oj będzie się działo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już temat rzeka. Jak się pojawią wszyscy "doradzacze" to wpadłeś na tygodnie dyskusji. Na początek zacznie się niewinnie. Jaki masz obwód nadgarstka? Automat czy kwarc? Japończyk, czy Szwajcar? A może Rusek? Oj będzie się działo. ;)

 

i to się nazywa pasja  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie jakiego pilota lub divera polecacie w jakichś rozsądnych pieniądzach ?  :P

bo trzeba się już zacząć rozglądać  :P

Dyskretna podpowiedź. Kup sobie kilka różnych "homarów" a potem sukcesywnie zamieniaj na pierwowzory. Kobieta się nie zorientuje a Ty cichaczem zrobisz super-kolekcję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskretna podpowiedź. Kup sobie kilka różnych "homarów" a potem sukcesywnie zamieniaj na pierwowzory. Kobieta się nie zorientuje a Ty cichaczem zrobisz super-kolekcję :).

 

i liczba się cały czas zgadza  :D  majstersztyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ciesz się ślubem i nowym zegarkiem :) później nie budziet już czasu i pieniędzy na divery i tego typu rzeczy :), temat powróci jak licznik pożycia w gniazdku osiągnie cyfrę dwuliczbową :) ale tego musisz doświadczyć sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i liczba się cały czas zgadza  :D  majstersztyk

To jest słuszna koncepcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ciesz się ślubem i nowym zegarkiem :) później nie budziet już czasu i pieniędzy na divery i tego typu rzeczy :), temat powróci jak licznik pożycia w gniazdku osiągnie cyfrę dwuliczbową :) ale tego musisz doświadczyć sam :)

 

mam nadzieję, że tyle na następny zegarek nie będę musiał czekać, no ale racja  B)

 

To jest słuszna koncepcja :)

:D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.