Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Glashütte Original Senator Sixties Annual Edition Fiery Orange [dostępność, cena]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ch24.pl

ch24.pl
  • Użytkownik
  • 2715 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 15:26

Kolor pomarańczowy zwykle wykorzystywany jest w zegarkach sportowych i ze świecą szukać go w klasyce. Szkoda – w czasach, kiedy łączenie stylów i zupełnie przeciwstawnych barw nie dziwi już nikogo, garniturowce w tym względzie zatrzymały się w czasie.

Wyświetl pełny artykuł
  • 1

#2 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1398 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 16:54

Kolor pomarańczowy zwykle wykorzystywany jest w zegarkach sportowych i ze świecą szukać go w klasyce. Szkoda – w czasach, kiedy łączenie stylów i zupełnie przeciwstawnych barw nie dziwi już nikogo, garniturowce w tym względzie zatrzymały się w czasie.

Wyświetl pełny artykuł

Zegarki piękne podobnie jak jego zieloni poprzednicy. Z "zakochania" skutecznie niestety leczy cena a szkoda.

• 0

#3 streszo88

streszo88
  • Zbanowany
  • 224 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 17:03

Zegarki piękne podobnie jak jego zieloni poprzednicy. Z "zakochania" skutecznie niestety leczy cena a szkoda.

Wzornictwo piękne, ale kolor dla mnie zbyt odważny. Pasuje jak ulał do uczestników corocznej bitwy na pomarańcze we włoskiej miejscowości Ivrea.

• 0

#4 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 12932 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 21:23

39 mm jak nabradziej ok. , 42 mm to już może być za dużo w tego typu zegarkach.

Proces powstawania tarczy w tym modelu
http://watchesbysjx....e-original.html
  • 0

#5 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1398 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 21:53

Wzornictwo piękne, ale kolor dla mnie zbyt odważny. Pasuje jak ulał do uczestników corocznej bitwy na pomarańcze we włoskiej miejscowości Ivrea.

Gdyby cena mnie nie odstraszała, wziąłbym przynajmniej dwa. :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych