Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Diver Automat bez chronografu. Nadgarstek 17/6

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 traczu

traczu
  • Użytkownik
  • 2265 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 16:13

Uważam, że to świetny zegarek w typie EDC, z bardzo rozsądnymi wymiarami. Kiedyś mocno się na ten zegarek napaliłem, ale oczekiwanie (kilka miesięcy) i inne zakupy po drodze sprawiły, że zapał osłabł. Myślę jednak, że go sobie kiedyś sprawię :-) Na bazarku jest jeden na sprzedaż - wersja z białą tarczą. Kolega @Traczu sprzedaje :-)

Prawda :) super zegarek tylko nie ma kiedy wszystkiego nosić. 4949ef91e693150304cc5548c11e20ca.jpg
  • 0

#42 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 16083 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 16:34

Skąd ja to znam...
  • 0

#43 Dorian06

Dorian06

Prezes KSF

• Użytkownik
  • 10314 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 18:57

Sin fajny. Jednak LLD fajniejszy. Chyba. LLD miałem w ręce kilka razy a Sina nigdy.

• 0

#44 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 16083 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:05

U mnie na odwrót, bo dzięki uprzejmości Tomka miałem okazję przyjrzeć się właśnie Sinnowi ;-) Jak dla mnie, to dwa zdecydowanie różne zegarki, przy czym z mojej perspektywy na korzyść Sinna przemawiają jego wymiary :-)
  • 0

#45 traczu

traczu
  • Użytkownik
  • 2265 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:15

Obydwa bardzo fajne, ale tak jak Rafał pisze różne zegarki. Obecnie mam to szczęście że posiadam obydwa. Do LLD wróciłem po półrocznej przerwie i bardzo się z tego powodu cieszę. Zresztą sprzedaż 104 to też temat, który mocno daje mi do myślenia i ciągle nie jestem pewien tej decyzji. Już sobie myślę że do niej napewno wrócę wcześniej czy później ;)
  • 0

#46 Incarnation

Incarnation
  • Nowy Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 08 maj 2019 - 10:07

Ostatecznie kupiłem coś zupełnie innego niż myślałem. Vostoka sprzedałem i kupiłem za to Orienta Ray II. Zamiast kupować coś w połowie drogi do mojego marzenia jakim jest Omega SMPc, kupiłem bardzo ładny w mojej ocenie i tani zegarek. Może dzięki temu szybciej na nadgarstku pojawi się Omega :)

Orientowe 41,5mm leży znacznie lepiej niż 45mm Vostoka. Nie wiem czemu kupiłem takiego giganta kiedyś... Niebieska tarcza jest niesamowita. Jak otwarłem pudełko to myślałem, że się pomylili i wysłali czarnego. W każdym świetle ten zegarek wygląda inaczej. Jestem zachwycony. Za taką śmieszną cenę to jest dla mnie nie do pomyślenia jak ten zegarek jest dobrze wykonany. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to mineralne szkiełko (bez AR?) i bransoleta z pustymi końcowymi ogniwami. Być może zmienię na strapcode.

Przy okazji kupiłem żonie jej wymarzony zegarek. Mi też się podoba, bardzo delikatny i kobiecy.

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc.

Załączone miniatury

• _DSC0019.jpg
  • _DSC0028.jpg
  • _DSC0032.jpg
  • _DSC1013.jpg

• 0

#47 rafi87

rafi87
  • Użytkownik
  • 1285 postów

Napisano 08 maj 2019 - 12:22

Kilka razy do roku pojawiają się promocje i realne rabaty w Kruku, Jubitomie, u Sliwińskiego  to 20 %.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych