Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość artpl

poszukuję zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość artpl

z funkcjami jak na załączonym obrazku, najlepiej w takim samym układzie jak na przedstawionej fotce, bez tego żenującego napisu... :-) Najlepiej w przyzwoitej cenie :-)

 

post-0-0-67175700-1330474155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl

Dzięki za propozycje ! Jednak prezentowane przez kolegę zegarki to nie ten przedział cenowy :-) Szukam czegoś w granicach 50 do max. 300 Euro

Zegarek którego fotkę przedstawiłem posiada mechanizm MIYOTA i o ile mi wiadomo jest to całkiem przyzwoita firma produkująca mechanizmy, szukam czegoś podobnego na własny użytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[...] bez tego żenującego napisu... :-)

 

:shock: Chciałbym mieć taki "żenujący" napis na tarczy swojego zegarka :?. Kiepski żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym mieć taki "żenujący" napis na tarczy swojego zegarka

 

zapewniam Cię Mariuszu - chciałbyś mieć podobny , a nie taki - jak już artpl napisał (a trudno tego nie zauważyć) nie jest to działo spadkobierców naszego wspaniałego rodaka. :twisted:

 

piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl

Ta Grovana wygląda dość ciekawie, cena też jest całkiem normalna, jednak dni miesiaca nie są umieszczone dookoła tarczy.W każdym razie gdybyście zauważyli coś podobnego i taniego dajcie znać, będę wdzięczny za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piotrek,

oczywiście miałem na myśli Patek Philippe przy założeniu, że czasomierz będzie oryginalny. Nie sądziłem, że to będzie wymagało dodatkowych wyjaśnień.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

son884.jpg

 

niecałe 150 Euro i automat. U Haeffnera. Nówka. Sam nie wiem co to, ale chyba masz doswiadczenie i w razie problemów naprawisz. Jest 1000 dni gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.