Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ch24.pl

Bulgari Octo Finissimo z kolejnym rekordem – Basel 2019 [zdjęcia live, dostępność, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Projektując kolekcję Octo Finissimo, Bulgari stworzyło jedną z designerskich ikon współczesnego zegarmistrzostwa. Zegarmistrzostwa, którym właśnie pobiło kolejny rekord najcieńszego automatycznego chronografu w historii.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam drogę, którą podąża Bvlgari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele z serii Octo to już swojego rodzaju ikony, dzięki której marka Bulgari na długo zostanie zapamiętana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy taki cieniutki zegarek jest ładny ? moim zdaniem nie bardzo, komfort też moim zdaniem średni. Sztuka dla sztuki...czasem przekraczanie pewnych granic zwyczajnie nie ma sensu. To trochę jak telewizor w zegarku - niby super popis technologii ale tylko masochista będzie na tym oglądał tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Marcin, już nie tłumacz tych grubych Vratislavii ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Marcin, już nie tłumacz tych grubych Vratislavii ;)

 

naprawdę ktoś chciałby nosić chipsa przyklejonego do nadgarstka ? ani zbyt gruby ani zbyt cienki zegarek nie jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie piękny nie jest, ale wystarczająco charakterystyczny żeby wyróżniał od plepsu już tak.

Za cieńki? Niewygodny?

Może jakieś uprzedzenia i brak entuzjazmu do możliwości tylko, a nie praktyka i rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się tak na te bułgarię napatrzyłęm, że będę musiał przymierzyć jak to leży na nadgarstku


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie piękny nie jest, ale wystarczająco charakterystyczny żeby wyróżniał od plepsu już tak.

Za cieńki? Niewygodny?

Może jakieś uprzedzenia i brak entuzjazmu do możliwości tylko, a nie praktyka i rzeczywistość.

 

No wlasnie ja kiedys mialem okazje przymierzac również bardzo cienki model modowej marki Locman i nie byłem zachwycony. taki ostry zegarek jesli jest sporej srednicy wbija sie w zew strone lapy gorzej niz nie jeden grubas.

 

Locman(1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy taki cieniutki zegarek jest ładny ? moim zdaniem nie bardzo, komfort też moim zdaniem średni. Sztuka dla sztuki...czasem przekraczanie pewnych granic zwyczajnie nie ma sensu. To trochę jak telewizor w zegarku - niby super popis technologii ale tylko masochista będzie na tym oglądał tv

 

No wlasnie ja kiedys mialem okazje przymierzac również bardzo cienki model modowej marki Locman i nie byłem zachwycony. taki ostry zegarek jesli jest sporej srednicy wbija sie w zew strone lapy gorzej niz nie jeden grubas.

 

Przy takim zegarku wygoda noszenia spada na dalszy plan. On ma przede wszystkim przyciągać wzrok przez niebanalny design, ultracienki profil koperty i ładnie wykończony mechanizm. Wszystkie te wyróżniki spełnia z nawiązką i przez to jest swojego rodzaju unikalnym projektem.

Idźmy w drugą stronę. Mamy na rynku przesadnie grube modele Panerai z dodatkowo wypukłym szkłem potęgującym ten efekt i też są fani takiego rozwiązania. Wszystko jest dla ludzi.

 

Pam372 vs RO  :)

 

Panerai-PAM372-AP-RO-5402.jpg

 

Octo vs RO

 

Bulgari-Octo-Finissimo-Automatic-0602.jp

Edytowane przez streszo88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RO to super przykład, bardzo ładny zegarek ikona ale niestety niezbyt wygodny.

 

Pewnie masz rację z wygodą w przypadku RO, z mechanizmem w sensie punktualności i kultury pracy też różne opinie czytałem.

Dlatego tak wiele osób wybiera np. Submarinera, który jest swojego rodzaju kompromisem wygody użytkowania i precyzji.

Nie bardzo też wierzę, że znajdzie duże grono osób, dla których Octo będzie jedynym codziennym zegarkiem.

Raczej to kolejna zegarkowa ciekawostka dla miłośnika zegarków mająca wywołać efekt WOW pokazując go innym ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym przymierzyć Octo Finissimo - gwarantuje, ze na pewno niewygodny nie jest. 

To świetnie zrobiony zegarek, dla mnie w każdym detalu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem Octo. Leży na moim nadgarstku super. Świetny i nietuzinkowy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem Octo. Leży na moim nadgarstku super. Świetny i nietuzinkowy zegarek.

Faktycznie , robi wrażenie bardzo pozytywne.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Świetny jest ten zegarek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn za ile są z drugiej ręki?

 

Nówka za 40 tys zł bez żadnych negocjacji (USA czy nawet UK - więc bez vatu), to raczej dobra oferta na tle konkurencji?

 

Mimo to widać, że dużego ssania na ten model nie ma, skori nowki chodzą od ręki dużo poniżej retail price.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.