Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Coś pomarańczowego-deep blue

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, tym razem mąż mój przyszły niedoszły wyraził chęć nabycia czegoś pomarańczowego na lato. W wersji budżetowej. Wpadł mi w oko Deep Blue nato diver 300. Ma wszystko co potrzebne: szafir, odpowiednie WR, mechanizm Seiko, silikonowy pasek no i kolor. Teraz dwa pytanka:

Czy znana jest to Wam marka i jakie macie opinie o niej?

Drugie natury technicznej: zakup ze sklepu holenderskiego, ale na stronie info że wysyłka z US. Czy wchodzi w grę kwestia cła?

Oprócz tego myśleliśmy jeszcze o jakimś Seiko czy Oriencie, ale ten jakoś mocno wpadł w oko, chyba bardziej mi niż przyszłemu użytkownikowi

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB można nabyć w polskiej dystrybucji.

http://www.atomictime.pl/index.php?cPath=41_43

Wiem, widziałam te stronkę, ale nie ma tam tego modelu w odpowiedniej wersji kolorystycznej:( chodzi mi dokładnie o ten:

https://www.deepblueshop.eu/Webwinkel-Product-255602684/NATO-DIVER-300-AUTOMATIC-–-SS-DIVER-ORANGE.html

 

Na stronie, która podałeś jest 1 wersja kolorystyczna i kosztuje prawie o 500 zł więcej... No chyba że te cło poleci, to już nie będzie tak bajkowo.

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wysyłka bezpośrednio do Polski z US to opłaty celne będą, jak przez Holandię to nie, więc lepiej to doprecyzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jesteście mistrzami przekraczania budżetu deep blue mam za 214 € z dostawą. Chcielibyśmy nie przekroczyć powiedzmy 1000 zł. Dan Henry całkiem fajny, do rozpatrzenia. Wysłałam do Deep Blue maila z zapytaniem o te cła i procedurę dostawy, może po weekendzie coś odpiszą.

A jakieś opinie odnośnie do użytkowania Deep Blue?

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś opinie odnośnie do użytkowania Deep Blue?

 

Brać, użytkować, cieszyć się zegarkiem. Dobry stosunek ceny do jakości. Duży wybór wersji kolorystycznych. Zegarki w męskch rozmiarach. Sprawdzone napędy japońskie i szwajcarskie do wyboru jak kto woli. Każdy model z szafirem.....słowem bardzo fajne i wdzięczne zegarki

No może niektóre modele troszke inspirowane, ale kto tego nie robi

 

PS:

Wiem, że jesteście mistrzami przekraczania budżetu

To taki niepisany podpunkt regulamimu tego działu, aby forumowiczowi poszukującemu zegarek podrzucić chociaż jeden przekraczający conajmniej dwukrotnie zakładany budżet Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskiej stronie Deep Blue działa kod rabatowy BLUE na -40% i to jest chyba najbardziej opłacalna opcja nawet mimo zagrożenia 25% opłat dodatkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i sugestie.

Floyd, wątek dot. Deep Blue przeczytam na pewno do końca, ale już z pierwszych postów wynika, że marka jest warta zainteresowania. Tak jak napisał Pit83, wygląda na to, że jest dobry stosunek jakości do ceny.

Na amerykańskiej stronie Deep Blue działa kod rabatowy BLUE na -40% i to jest chyba najbardziej opłacalna opcja nawet mimo zagrożenia 25% opłat dodatkowych.

Whst, ten kod rabatowy pewnie ma jakieś ograniczenia czasowe, wiesz może jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i sugestie. Floyd, wątek dot. Deep Blue przeczytam na pewno do końca, ale już z pierwszych postów wynika, że marka jest warta zainteresowania. Tak jak napisał Pit83, wygląda na to, że jest dobry stosunek jakości do ceny.

Whst, ten kod rabatowy pewnie ma jakieś ograniczenia czasowe, wiesz może jakie?

 

Z tego, co widziałem, to kod na -40% jest u nich aktywny zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przyjrzałem się tej marce i sklepowi w USA. Faktycznie kod na -40% działa stale.

Niestety wysyłka zagranicę jest droga bo kosztuje aż 50$, a jeżeli PL leży wg UPS w "Eastern Europe" to nawet 75$. Ta okoliczność plus ryzyko cła czyni zakup w USA raczej mało nieopłacalnym i lepiej zwrócić się ku holenderskiej stronie. Tam z kolei nie ma już zniżek i cena wynosi 199 EUR plus shipping, bodajże 15 EUR. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tym razem mąż mój przyszły niedoszły wyraził chęć nabycia czegoś pomarańczowego na lato. W wersji budżetowej. Wpadł mi w oko Deep Blue nato diver 300. Ma wszystko co potrzebne: szafir, odpowiednie WR, mechanizm Seiko, silikonowy pasek no i kolor. Teraz dwa pytanka:

Czy znana jest to Wam marka i jakie macie opinie o niej?

Drugie natury technicznej: zakup ze sklepu holenderskiego, ale na stronie info że wysyłka z US. Czy wchodzi w grę kwestia cła?

Oprócz tego myśleliśmy jeszcze o jakimś Seiko czy Oriencie, ale ten jakoś mocno wpadł w oko, chyba bardziej mi niż przyszłemu użytkownikowi

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

 

DB w tej wersji to bardzo fajny zegarek, jest dobre wykonanie, szafirowe szkło, ceramiczny bezel i dobry mechanizm... jest też jeden poważny moim zdaniem minus, o którym nikt dotąd nie wspomniał, a mianowicie słaba luma, co u mnie ten zegar przekreśliło.   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też pamiętać, że Deep Blue są ciężkie, co nie każdemu będzie się podobać. Nie miałem Nato Diver 300 na ręku, ale z tego co znalazłem w necie to waży ponad 220 gram (nie wiem czy to z bransoletą czy gumą).

 

To sporo i prawie 90 gram więcej niż Seiko SKX  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też pamiętać, że Deep Blue są ciężkie, co nie każdemu będzie się podobać. Nie miałem Nato Diver 300 na ręku, ale z tego co znalazłem w necie to waży ponad 220 gram (nie wiem czy to z bransoletą czy gumą).

 

To sporo i prawie 90 gram więcej niż Seiko SKX  :unsure:

 

To solidne nurki po prostu, duża metalowa koperta musi ważyć. Ja bym tego za wadę nie poczytywał. A propos SKXa, to u mnie wytrzymał niecałą dobę... właśnie z uwagi na uczucie bylejakości i tandety. Żeby uprzedzić glosy miłośników - to moje subiektywne odczucia, a nie atak na świętość. ;)

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB w tej wersji to bardzo fajny zegarek, jest dobre wykonanie, szafirowe szkło, ceramiczny bezel i dobry mechanizm... jest też jeden poważny moim zdaniem minus, o którym nikt dotąd nie wspomniał, a mianowicie słaba luma, co u mnie ten zegar przekreśliło.

Na temat lumy nawet nie pomyśleliśmy, ale fakt, że jest słaba chyba nie zniechęci do zakupu (ale miło wiedzieć czego się spodziewać, dzięki za info:)). Co do wagi, to akurat dobrze, że jest słuszna.

Wciąż czekam na info z tego holenderskiego sklepu, może się doczekam. Najlepiej byłoby w ogóle zakupić coś w Polsce, ale na razie na horyzoncie nic ciekawego...

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat lumy nawet nie pomyśleliśmy, ale fakt, że jest słaba chyba nie zniechęci do zakupu (ale miło wiedzieć czego się spodziewać, dzięki za info:)). Co do wagi, to akurat dobrze, że jest słuszna.

Wciąż czekam na info z tego holenderskiego sklepu, może się doczekam. 

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

 

Hmm, diver bez lumy to coś jak piwo bezalkoholowe albo kiełbasa z pszenicy... Sea Diver albo Juggernauty tej firmy świecą jak wściekłe piękną, niebieskawą Superluminową.

Poniżej masz porównanie DB 300 nato i DB Sea Divera. Pierwszy nowy, drugi kilkuletni, oba zaraz po naświetleniu, jeden w zupełnej ciemności ledwo pełga, drugi w półcieniu żarzy aż miło. Z sea divera szło godzinę odczytać do rana, nato po 30-40 minutach był nieczytelny.

 

post-94542-0-65590000-1554224550_thumb.jpg post-94542-0-28910800-1554224565_thumb.jpg  

 

 

 

Najlepiej byłoby w ogóle zakupić coś w Polsce, ale na razie na horyzoncie nic ciekawego...

 

Jest na forum dystrybutor DB z Polski, o ile dobrze pamiętam forumowicze mogli tam liczyć na 10%. Zagadaj.   

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przepaść pomiędzy tym jak świecą te modele...

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przepaść pomiędzy tym jak świecą te modele...

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

 

No ba... dlatego pomimo pięknego wykonania ja się ze swoim rozstałem.

 

post-94542-0-08908600-1554227389_thumb.jpg

 

EDIT:

Sorry, wkładka bezela nie jest w nich ceramiczna, pamięć zawodna, ale zdjęcie nie kłamie.;P

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskiej stronie Deep Blue działa kod rabatowy BLUE na -40% i to jest chyba najbardziej opłacalna opcja nawet mimo zagrożenia 25% opłat dodatkowych.

 

... i zagrozenia braku gwarancji w PL ;)

Edytowane przez Rawicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wielkie dzięki za pomoc i wszelkie sugestie. Wczoraj zamówiłam DB Master 1000 w oczekiwanej konfiguracji mam nadzieję, że spełni oczekiwania i "będzie pan zadowolony"

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na OLX jest Deep Blue deep star 1000 z pomarańczową tarczą. Miałem kiedyś ten model i mogę szczerze polecić

 

 

foto poglądowe.

e885fe409566c8c35e4df6a12f022d94.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.