Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ewa9999

Wahadlo Taty

Rekomendowane odpowiedzi

Ewa jest Jankiem... jankiemp...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiegł mnie Kinio bo miałam wpisać co następuje:

cyt.

"To Nie jaa byłam Eeewąąą! To nie ja skraaadłam nieeebooo!"

 

Znaczy się dla mnie Ewa to byt ulotny, a bardziej mi pasowało, że to ktoś z "naszych" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ...  może za rok , znajdzie się ta brakująca skrzynia taty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żadna Ewa tylko multikonto jednego "śmieszka" z forum.

W dodatku uczestniczącego w tym wątku.. Creepy..


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba7728
      Witam. Ostatnio pytałem o dwa Citizeny. Od tego czasu wpadł mi w oko inny model i chyba zdecyduje się na niego, ale najpierw wolę spytać o zdanie forumowiczów. Co sądzicie o tym modelu?
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-eco-drive-diver-bn0191-80l
    • Przez Kraft
      Witam kolegów, mam pytanie dotyczące produkcji zegarków marki Tutima. Czy były one produkowane wyłącznie z in-house`owymi werkami, czy też na zasadzie ebauche`ów bywały z werkami innych producentów? Moje pytanie wzięło się stąd, że w pakiecie z innymi zegarkami kupiłem jakiś, który ma werk Lorsa i tarczę z napisem Tutima. Na oko przełom lat 70 i 80, tarcza jakoś do mnie nie przemawia i podejrzewam fejka. Może coś wiecie na ten temat?
    • Przez skuter
      Witam, posiadam Atlantica kupionego w 1992r. Niestety nie wiem co to za model (brak papierów ). Mam też wątpliwości co do oryginalności paska. Proszę o pomoc w identyfikacji, z góry dziękuję.





    • Przez Kraft
      Może ktoś mi odpowie - czy jesteście w stanie zidentyfikować werk? Brak sygnatur poza podziałką z literami na półmostku balansu, tymi prymitywnymi drapami proszę się nie sugerować (sam je zrobiłem w wieku wczesnomłodzieńczym......). Raczej pasówka z kieszonki, tarcza klejona więc nie chcę pod nią zaglądać, może ktoś mi powie coś więcej? Balans żółty, niecięty, włos Breguet, kotwica chyba stalowa. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.