Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DonBarton

Witam i zapraszam do rozmowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Mam na imię Bartek i znalazłem się tutaj ponieważ zamierzam kupić swój pierwszy porządny zegarek i na pewno nie ostatni. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o tematykę zegarków. A że nie chciałbym wydać pieniążków na coś kiepskiej jakości to na pewno wiedza wasza będzie mi bardzo przydatna przy wyborze zegarka. 

Najbardziej podobają mi się klasyczne zegarki w stylu nurkowym z obracana częścią koperty (nawet nie wiem jak to się fachowo nazywa) ale jako żę jest to zegarek według mnie najbardziej uniwersalny i nada się do codziennego stroju, sportowego jak również będzie on wyglądał dobrze przy koszuli i garniturze.

I taki właśnie jako pierwszy zegarek zamierzam zakupić. Szkoda tylko że dopiero po 7 dniach mogę udzielać się w pozostałych tematach gdyż zastanawiam się między dwoma zegarkami a dodatkowo trafiłem na fajną promocję:

 

Victorinox Swiss Army Mavercik https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/241436 cena regularna 1950 zł w promocji aktualnie 1190 zł 

 

Swiss Army Hanowa Nautilas Gents https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/06-5296-04-007 w cenie regularnej 970 zł

 

I tu pojawia się pytanie co wybrać wizualnie jeden i drugi jak najbardziej mi odpowiada, teraz pytanie jakościowo co jest lepsze całe wykonanie, mechanizm. I tak ogólnie podejście firmy do tematu zegarków. Nie wiem czy to dobre podejście ale troche mnie odrzuca to w Victorinoxie fakt przede wszystkim produkcji scyzoryków, i czy dają radę jeśli chodzi o zegarki. Oczywiście artykuły czytałem na różnych stronach i ta marka charakteryzuje się głównie wytrzymałością z serią INOX na czele. Pytanie jak to się ma przy serii MAVERICK + porównanie do modelu Hanowa Nautilus Gents. I co niosą za sobą obie firmy prócz znanego wszystkim logo białego krzyża na czerwonej tarczy która przedstawia znaną w świecie Szwajcarska jakoś.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.