Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek dla początkującego do 200 zł

Poszukuję zegarka do 200 zł. zegarek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ThePirateArr

ThePirateArr
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 23:14

Witam, poszukuję zegarka w cenie 150-300 zł. 

- Z racji, że dopiero zaczynam z zegarkami, chciałbym coś nie droższego jak 100-200 zł. 
- mechanizm nie ma dla mnie znaczenia, aczkolwiek chciałbym jak najlepszy w tej cenie. 
- raczej będę go zakładał na co dzień do zwykłego, casualowego ubioru, ale chciałbym od czasu do czasu nałożyć go do garnituru/koszuli, choć to nie wymóg. 
- zegarek może być i analogowy i cyfrowy, aczkolwiek chciałbym, żeby miał wskazówki, chcialbym również żeby był czarny lub ciemny, albo jasny i ciemna tarcza,

Dodatkowe: 

Chciałbym aby koperta była nie większa jak 42-45mm (aczkolwiek to również nie wymóg), żeby pasek był skórzany, lub z paska parcianego oraz żeby koperta miała okrągły kształt. 

Dodam, że fajnie, aby był drewniany, bo bardzo mi się takowe podobają np: co sądzicie o zegarkach drewnianych z firmy Bobo Bird lub Bewell? 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc! 

Użytkownik ThePirateArr edytował ten post 02 kwiecień 2019 - 23:15

• 0

#2 hahanier

hahanier
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 23:42

Wybierz coś z Casio, Timexa czy Lorusa.
Najlepiej przegladnij oferty tych firm i sam wybierz coś co Ci się spodoba :)
Ode mnie znaleziony na szybko Casio MTP-1303PL-1FVEF oraz Casio Duro mdv-106. Ten drugi nie spełnia do końca Twoich wymagań ale jest dobrym wyborem w tej cenie. Fajny zegar na początek przygody z diverami ;)
  • 0

#3 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 17332 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 07:41

Casio to dobry kierunek. 

• 0

#4 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1496 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 09:48

Drewniane odpuść sobie. Najlepszy kierunek to Aliexpress i zegarki Parnis (od około 60 USD). Ciekawe wydają się zegarki Starking, ale dopiero zamówiłem pierwszy dla siebie i nie wiem, czy ich parametry potwierdzą się w rzeczywistości. Tu ceny automatów zaczynają się od około 35-40 USD, kwarce tańsze. Casio także warto wziąć pod uwagę, ale nie na Aliexpressie, tu polecam Creation Watches.

• 0

#5 Emil/efa116

Emil/efa116
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 10:00

Nie wiem co Ci się podoba. Do 200 zł możesz kupić wszystko. Diver, coś eleganckiego i na sportowo. Ja osobiście polecam Casio na początek przygody. Mam 5 zegarków Casio i z żadnym nie było problemu. No może po za g shockiem ale wymiana uszczelki pod dekielkiem wszystko załatwiła. Dodam że nie ma lekko. Mam edifice efa116, duro Mdv 106, g-shock g-2900, coś ala wintage aq-230 i w 213. Wszystko działa i nie ma na co narzekać. Ja na Twoim miejscu szukał bym w tej marce.
P. S.
Póki co odpuścił bym ba Twoim miejscu zakupy na Ali Express i ogólnie zagraniczne. Oraz chińskie zegarki. Nie mówię że są złe. Po prostu jak złapiesz bakcyla wtedy będziesz się bawił w wyszukiwania tego jedynego modelu. A i tak na jednym się nie skończy :)

Użytkownik Emil/efa116 edytował ten post 03 kwiecień 2019 - 10:08

• 0

#6 Zeno

Zeno
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 11:46

Zakładając, że zegarek musi mieć wskazówki, to wybór wcale nie jest taki duży: Casio albo Timex. Wejdź na strony sklepów i ustaw suwak ceny według gustu:

https://www.czaszega...&sort=price_asc

https://zegarownia.p...order=price_asc

:)

• 0

#7 ThePirateArr

ThePirateArr
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 16:36

Drewniane odpuść sobie

Czemu odpuścić sobie drewniane? Mój kumpel ma bodajże z Bobo Bird i nieźle się sprawuje, przy czym dobre wygląda. 

Ogółem to chciałbym, żeby ten zegarek był dość minimalistyczny, a jednocześnie elegancki. 

• 0

#8 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1496 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 18:47

Czemu odpuścić sobie drewniane? Mój kumpel ma bodajże z Bobo Bird i nieźle się sprawuje, przy czym dobre wygląda. 

Ogółem to chciałbym, żeby ten zegarek był dość minimalistyczny, a jednocześnie elegancki. 

O gustach się nie dyskutuje, ale ciężko będzie chyba znaleźć osoby uznające zegarki z drewna jako eleganckie. Może popatrz na takiego Orienta, tylko że jego cena to około 300 zł :

http://www.dutyfreei...nt-quartz-watch

A jak ma być tanio i prosto to taki Casio za 110 zł:

https://www.creation...atch-12092.html

Oba sklepy pewne, możesz kupować bez ryzyka. Ewentualne opłaty na granicy około 25% ceny, ale szansa z mojego doświadczenia mniej więcej jedna na cztery, żeby płacić.

Jeszcze taki znalazłem:

https://www.creation...atch-14050.html (ok. 170 zł).

Jeszcze jedno, zdjęcia na tych portalach nie oddają prawdziwego wyglądu ( z reguły lepiej na żywo). Polecam Ci poszukać filmików z tymi modelami na YouTube, zobaczysz znacznie więcej i lepiej.

Użytkownik Paulus57 edytował ten post 03 kwiecień 2019 - 19:14

• 0

#9 whst

whst
  • Nowy Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 20:29

Jeśli chciałbyś automat, to za 67 dolarów masz na creation watches Seiko SNK.

• 0

#10 ThePirateArr

ThePirateArr
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 23:13

A jaki macie stosunek do Timexów Weekenderów? Jak na przykład te na zdjęciach: 

(nie patrzcie na ten pasek z boku, to nieważne xD) 

56312100_1981222162000220_83019458807731

• 0

#11 Noodles

Noodles
  • Użytkownik
  • 209 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 08:13

Casio mdv-106 duro :) posiadam, fajowy :)
  • 0

#12 Zeno

Zeno
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 08:24

A jaki macie stosunek do Timexów Weekenderów?

Pozytywny.

To swego rodzaju klasyka, o odpowiednim designie, odpowiedniej jakości i odpowiednim wykonaniu.

Jeśli chcesz nieco więcej różnorodności, rozejrzyj się za zegarami Sekonda:

https://zegarownia.p...order=price_asc

To jest brytyjska firma, na tym poziomie cenowym można nawet napisać, zże to brytyjski odpowiednik amerykańskiego Timexa.

:)

• 0

#13 ThePirateArr

ThePirateArr
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 19:37

A to prawda, że one niesamowicie głośno chodzą? 

• 0

#14 dr_iver

dr_iver
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 21:47

To prawda. Miałem i cykał jak bum cyk cyk :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych