Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KONKURS FOTOGRAFICZNY CZĘŚĆ II

konkurs  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

TigerBear, będzie mi bardzo miło:)

 

Watch-er, co to za miejsce? Już mi się podobuje

Nad Łyną w Olsztynie, okolice mostu św. Jana na Starym Mieście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ja tam lubię wodę :)

Mistrzu, widać że woda zimna, bo aż ręce ciężko zmoczyć ;)

Kiedy będzie można skomentować swój wybór, bo nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda była ciepła, na powierzchni było zimno, tak że 3 stopnie na minusie :)

 

Głosowanie trwa 7 dni.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy i pozostałym uczestnikom.

@Flaming, bardzo fotogeniczny strumyk znalazłeś

Statystyka, którą podał Master Yoda mnie powaliła. Tyle odwiedzin, a tak niewiele głosów... Choć pewnie każdy z autorów i głosujących zaglądał tu sprawdzać jak się kształtują wyniki ja byłam tylko z 10 razy

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję zwycięzcy - zdeklasowałeś nas swoim naturalnym ale pięknym zarazem, zdjęciem. Tak trzymać :) Głosowałem ma zdjęcie PistolPete bo mimo, że nie jest ono krzykliwe, to bardzo spodobała mi się konwencja i realizacja. Zegarek też bardzo ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Gratulacje !

Miałem ogromny dylemat czy nr 1 czy 5. Jednak ten strumyk zaważył.

Obie foty świetne.

Pozostałym, oczywiscie, też gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja nie mogę... Ale niespodzianka! W życiu wcześniej nic nie wygrałem w żadnym konkursie:D

 

Serdecznie dziękuję wszystkim głosującym! Mimo, że to nie forum fotograficzne, to wiem doskonale, że utalentowanych fotografów tu nie brakuje. Tym bardziej zatem czuję się wyróżniony :)

 

Dziękuję także Tobie Marku za świetną zabawę i w ogóle całą inwencję oraz wzorową organizację, o czym zresztą już Ci kiedyś wspominałem ;)

 

Dziękuję także sponsorom. Będzie mi niezmiernie miło być adresatem tak wspaniałych nagród.

 

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję! Oczywiście będę dalej brał udział w kolejnych zabawach jako głosujący na pewno, a czasem może także jako biorący udział:)

 

 

P.S. A strumyk to sztuczna kaskada przy oczku wodnym, które sam kiedyś usypałem :D


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie:), dziękuję.

A Twoje zdjęcie naprawdę super wyszło, gratulacje.

 

Odezwij się na pw proszę.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

A ja jak zwykle głosowałem na obrazek. Z bardzo nieoczywistym, zegarkowym podtekstem. Mój faworyt jest daleko w tyle. Mam satysfakcję, jestem wierny swojemu poczuciu estetyki i nie jestem w tłumie  :) Gratuluję zwycięzcy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.