Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

BITWY, WYZWANIA- REGULAMIN I TABELE WYNIKÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Zgoda :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

WAŻNE!!!

Jeden z przyszłych sponsorów naszych zabaw ma ochotę udekorować swoją firmę zdjęciami 'zegarkowymi'.

Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w 'bitwach' i konkursach fotograficznych, a wyrażają zgodę by ich prace zostały wykorzystane proszę o zacytowanie tego wpisu z dopiskiem 'Zgoda"

Dziękuje.

Zgoda :)

 

Ta biurokracja :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE!!!

 

Jeden z przyszłych sponsorów naszych zabaw ma ochotę udekorować swoją firmę zdjęciami 'zegarkowymi'.

Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w 'bitwach' i konkursach fotograficznych, a wyrażają zgodę by ich prace zostały wykorzystane proszę o zacytowanie tego wpisu z dopiskiem 'Zgoda"

 

Dziękuje.

 

Zgoda.

 

Jeżeli którekolwiek się spodoba, to będę zaszczycony ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze powiedzieć że bardzo się cieszę że nasze zabawy fotograficzne-zegarkowe nabrały "rozpędu", i jak widać po ilości osób biorących udział, cieszą się powodzeniem.

Super.

Dopinguje mnie to do większej aktywności i pozyskiwania nowych sponsorów by najpiękniejsze prace były nagradzane.

Dziękuję wszystkim kolegom biorący udział w konkursach i bitwach, oraz administracji za pomoc techniczną.

Cieszę się, miłej Majówki życzę :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

WAŻNE!!!

 

Jeden z przyszłych sponsorów naszych zabaw ma ochotę udekorować swoją firmę zdjęciami 'zegarkowymi'.

Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w 'bitwach' i konkursach fotograficznych, a wyrażają zgodę by ich prace zostały wykorzystane proszę o zacytowanie tego wpisu z dopiskiem 'Zgoda"

 

Dziękuje.

 

Zgoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kilka próśb :)

 

-"stop" z bitwami do czasu zakończenia obecnych ( trwajacych i napisanych)

 

- nie wysyłamy linku do hosta tylko jpg na mail

-tytuł zdjęcia to Tylko tytuł bitwy

-nie wysyłamy kilku zdjęć z dopiskiem "wybierz jakieś"

-nie zmieniamy zdjęć do bitwy kilka razy, raz rozumiem, ale sześć czy osiem ? ;)

-zawsze podajemy nick forumowy, trudno mi się domyśleć czyje to zdjęcie ;)

 

Dziękuję za zrozumienie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

-nie zmieniamy zdjęć do bitwy kilka razy, raz rozumiem, ale sześć czy osiem ? ;)

 

 

Ufff... zmieściłem się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff... zmieściłem się ;)

Ty, 'pół biedy" :), dostałem prosbę o zmianę zdjęcia podczas trwajacej juz bitwy...;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Nie no, to już nadużycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, tamten temat jest idealny do wrzucania od czasu do czasu linku do naszych zabaw właśnie w taki sposób, albo tak jak inni to robią czyli wrzucają jakieś zdjęcie na nadgarstku i robią dopisek do jakiegoś pojedynku na przykład. Ani tam nie ma śmiertelnie poważnych, merytorycznych dyskusji, ani to nie rozmija się jakoś z ich tematyką, tak więc nie wiem o co to święte oburzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, tamten temat jest idealny do wrzucania od czasu do czasu linku do naszych zabaw właśnie w taki sposób, albo tak jak inni to robią czyli wrzucają jakieś zdjęcie na nadgarstku i robią dopisek do jakiegoś pojedynku na przykład. Ani tam nie ma śmiertelnie poważnych, merytorycznych dyskusji, ani to nie rozmija się jakoś z ich tematyką, tak więc nie wiem o co to święte oburzenie...

Ktoś kiedyś żartobliwie napisał na forum że przeszkadzam części "we wzajemny lizaniu się  po...." ;)  :lol:

Informacja ma być krótka "mega, pach, petarda, graty", cokolwiek więcej już nie pasuje... B)

Edit

 

A zabawa się rozwija i cieszy powodzeniem, nawet przed momentem pojawił się nowy uczestnik z ciekawym wyzwaniem

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/175069-wyzwanie-podb%C3%B3j-kosmosu-bazant/


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wy na wzajem również sobie liżecie, jak z resztą większość na tym Forum. Bądźmy szczerzy, jeden woli ogórki a drugi ogrodnika córki, takie jest życie tutaj również.

Żeby nie było, popieram pomysł i inicjatywę tego konkursu, ale nie może też być tak, że każdy z użytkowników bedzie linkował swój konkurs w każdym wątku. Niech robi to jedna osoba i też może niech to nie będzie nachalne po kilka razy dziennie w jednym wątku?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic nie jest nachalne, informacje pojawiają się sporadycznie, w wątkach tematycznych (konkurs o Omedze to w Omedze, o nurkach, to w temacie nurków, mechanizm zegara, to w zegarach,a "Pokaż jaki masz dziś zegarek na ręku" to temat gdzie się prezentuje zdjęcia, więc reklamowanie konkursów jest 100% na miejscu, nawet dwa razy dziennie), a to że znajdują się tacy co wiecznie im coś nie pasuje to mają problem z samym sobą  :D

 

Mnie też bawi jak ktoś jedno zdjęcie pokazuje w 6 tematach, bo Omega, bo nurek, bo świeci, bo pasek potrzebuje, itd.

 

O tych co w jaki sposób i z czego napisali "graty" nie wspomnę :lol: , bo w większości post ma dwa wyrazy a informacja jaki ma telefon dwie linijki B)

 

Uśmiecham się, i przechodzę do następnego posta, co i tym poirytowanym konkursami polecam ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy na wzajem również sobie liżecie, jak z resztą większość na tym Forum. 

Myślę, że jednak chwalenie zdjęć czy autora jest w tym dziale często zasłużone. Natomiast gdy zdarzają się zdjęcia przeciętne czy nawet słabe, to nie tylko ja staram się coś wypunktować, tak więc daleko nam od samouwielbienia i kółka wzajemnej adoracji w stylu zdjęć z "jaki zegarek dziś na ręku". O sporadycznych sprzeczkach o zdjęcia nie wspomnę, bo to na pewno nie nosi znamion lizania się... :)

 

Ale mam taką sugestię, że fajnie by było zrobić kilka grafik, które można by wrzucać od czasu do czasu w niektóre tematy z linkiem do naszego działu. I tak na przykład zrobić grafikę z japońcem, szwajcarem, ruskiem, vintage czy zegarem i adekwatnie do tematyki danego działu, wrzucać odpowiednią grafikę promocyjną naszych zabaw. Można do tego użyć nawet naszych zdjęć z pojedynków. Niektóre ewidentnie się nadają do promocji działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak chwalenie zdjęć czy autora jest w tym dziale często zasłużone. Natomiast gdy zdarzają się zdjęcia przeciętne czy nawet słabe, to nie tylko ja staram się coś wypunktować, tak więc daleko nam od samouwielbienia i kółka wzajemnej adoracji w stylu zdjęć z "jaki zegarek dziś na ręku". O sporadycznych sprzeczkach o zdjęcia nie wspomnę, bo to na pewno nie nosi znamion lizania się... :)

 

Ale mam taką sugestię, że fajnie by było zrobić kilka grafik, które można by wrzucać od czasu do czasu w niektóre tematy z linkiem do naszego działu. I tak na przykład zrobić grafikę z japońcem, szwajcarem, ruskiem, vintage czy zegarem i adekwatnie do tematyki danego działu, wrzucać odpowiednią grafikę promocyjną naszych zabaw. Można do tego użyć nawet naszych zdjęć z pojedynków. Niektóre ewidentnie się nadają do promocji działu.

Nie wychylaj się, zaraz napiszą skargi do administracji, szkoda czasu i energii, wiem z doświadczenia

.

Już za chwilę posty z naręcznego, dotyczące konkursów (że przeszkadza) osiągną status "popularne"- tyle lajków.

 

Edit

Kiedyś post który mnie deprecjonował, po tym jak podziękowałem anonimowej dziewczynie za wyciągnięcie z pod pociągu miał przez ponad 2 lata status "najlepszego posta napisanego na forum"

Więc sam rozumiesz co reprezentuje część użytkowników....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili, poparcie przeciwników konkursu osiągnęło status "POPULARNE" :D

Mają wiedze "chłopaki" i się nią dzielą...oczywiście anonimowo :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to nadinterpretacja.

Tu nie chodzi o przeciwników konkursu, tylko o zbyt „nachalne” informowanie o konkursie. Ja to odbieram tak samo i ja też dałem plusa koledze Bugsowi, za post, który rozpoczął dzisiejszą wymianę zdań.

 

Uważam, że miałeś świetny pomysł z konkursami, jestem także Ci wdzięczny za to, że opiekujesz się tymi tematami. Sam głosuję w każdym prawie konkursie i uważam to za fajną zabawę. To coś nowego na forum i to głównie Twoja zasługa.

Ale z informacjami o konkursach zwyczajnie moim zdaniem przesadzasz - jest odpowiedni dział, o torym wiedzą wszyscy którzy śledzą forum na bieżąco i to wystarczy. Kto chce, ten wchodzi i głosuje. I tyle. Nie odbieraj tego osobiście, bo tu chodzi o zasady, a nie o hejtowanie Twoich - dobrych zresztą - pomysłów.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wysyłać zdjęć do konkursów, z przykrością muszę napisać że pomimo szczerych chęci  "rozruszania  "  forum , wspólnej zabawy która miała przynieść trochę przyjemności , wyszło jak widać po dzisiejszych wpisach na forum...

Bywało że nocami spędzałem na forum po 4, 5 godzin by wszystko grało, maile, edycja zdjęć, tabelki, zakładanie nowych bitew, bieganie po sklepach by zorganizować nagrody,  itd...

No ale kilku osobom strasznie przeszkadza kilka linków w ciągu dnia na całym, tak obszernym forum że postanowili o tym napisać...zamiast przewinąć nie interesujący Ich post.

 

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękuję.

Żegnam forum, miłej zabawy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej - a co by się stało, gdyby tych informacji w innych wątkach by nie było? Konkursy trwałyby dalej, cieszy się powodzeniem, a nerwów innych użytkowników udałoby się uniknąć.

Proponuje tak do tego podejść i wcale się nie obrażać na cały świat.

Tak jak napisałem - konkursy to świetna sprawa.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.