Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

BITWY, WYZWANIA- REGULAMIN I TABELE WYNIKÓW

Rekomendowane odpowiedzi

To może inaczej - a co by się stało, gdyby tych informacji w innych wątkach by nie było? Konkursy trwałyby dalej, cieszy się powodzeniem, a nerwów innych użytkowników udałoby się uniknąć.

Proponuje tak do tego podejść i wcale się nie obrażać na cały świat.

Tak jak napisałem - konkursy to świetna sprawa.

Nic by się nie stało bo nic się nie dzieje, a jak komuś przeszkadza informacja o wydarzeniu w TEMACIE, i się denerwuje niech idzie do terapeuty lub lekarza specjalisty.

Co mnie interesuje że kilku osobników ma problem z układem nerwowym?

Ja mam się dostosować do frustrata?

( To nie tyczy Ciebie oczywiście)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak (przynajmniej na razie) większości (przynajmniej obserwujących tę dyskusję) to przeszkadza. I odwracając Twoje pytanie - czy inni mają się dostosowywać do Ciebie?

 

Szkoda czasu na te nerwy - wątki są podpięte w prawidłowym dziale i tyle. A o konkursach wiedzą już raczej wszyscy, którzy chcą wiedzieć.

 

I nie usuwaj konta, bo dużo wnosisz do forum.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale jednak (przynajmniej na razie) większości (przynajmniej obserwujących tę dyskusję) to przeszkadza. I odwracając Twoje pytanie - czy inni mają się dostosowywać do Ciebie?

 

Nie muszą bo:

Linkuję w temacie i na..temat,   to raz, a dwa że w życiu mam ważniejsze sprawy niż fochy frustratów którzy mają problem z przewinięciem nie interesującego ich posta, co trwa ułamek sekundy...

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear
Napisano (edytowane)

Dziwna a zarazem zenujaca sytuacja.

Na wielu forach się udzielam, ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem.

Marek wyszedł z bardzo fajną inicjatywą, która napewno przyniesie forum więcej dobrego niż złego - to zło wg niektórych, to jeden niewinny wpis, z zaproszeniem do głosowania.

A wy go pietnujecie ?

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie inicjatywa bardzo fajna i nabiera rozpędu a tu taki zonk...


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się słynne głosowanie w Brukseli, delikatnie mówią jest to przykre.

Człowiek się stara wnieść trochę życia, zabawy w forum, a tu masz, przeszkadza link który można zignorować  i dalej podziwiać zegarki Kolegów.

Organizacja tego konkursu zajmuje kilka godzin dziennie, robi to bo lubi, i robi to pro-bono, więcej, załatwia drobne nagrody dla uczestników :) Stara się, aby nie wiało nudą na forum, najłatwiej krytykować.

 

Panowie od krytyki, wasza kolej, pokażcie że jesteście kreatywni i zaproponujcie coś nowego, co rozrusza forumowe życie :)

 

Do dzieła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie proszę nikt nie krytykuje inicjatywy konkursu fotograficznego, wręcz przeciwnie uważam to za super sprawę. Temat zasługuje na swój osobny dział  a nie tylko wątek gdzie można będzie się powymieniać doświadczeniami, robić konkury etc.

 

Żyjemy w Świecie pełnym reklam mamy pełno tego w TV, radiu na ulicy czy internecie. Parę razy na taptalku w nocy jak zobaczyłem blink blink Fight Club to myślałem, że mi oczy wypali i nie chodzi tu o to, że jestem upierdliwcem, który straci ułamek sekundy na przewinięcie posta. Chodzi o komfort przeglądania forum oraz o fakt, że nie wszyscy lubią oglądać reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, tak. A jak się niedawno dowiedzieliśmy, to najważniejsze nie przeszkadzać...

Edytowane przez Z_bych

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nabrała "urzędowej formy", została wyjaśniona, mam prośbę do kolegów biorących udział w konkursach, nie linkujcie proszę ich w tematach, będę robił to ja, bo sami widzicie jaką falę wywołuje taka forma.

Liczę na wyrozumiałość i z góry wszystkim dziękuję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 

 

Żyjemy w Świecie pełnym reklam mamy pełno tego w TV, radiu na ulicy czy internecie. Parę razy na taptalku w nocy jak zobaczyłem blink blink Fight Club to myślałem, że mi oczy wypali i nie chodzi tu o to, że jestem upierdliwcem, który straci ułamek sekundy na przewinięcie posta. Chodzi o komfort przeglądania forum oraz o fakt, że nie wszyscy lubią oglądać reklamy.

Czy ten, nazwany przez Ciebie, komfort, tak mocno zaburza te kilka postów o konkursach ? Na prawdę tak uważasz ?

Rozejrzyj się w koło, po różnych działach, i szczerze powiedz czy to jest powód do ataków ?

Sprawa nabrała "urzędowej formy", została wyjaśniona, mam prośbę do kolegów biorących udział w konkursach, nie linkujcie proszę ich w tematach, będę robił to ja, bo sami widzicie jaką falę wywołuje taka forma.

Liczę na wyrozumiałość i z góry wszystkim dziękuję.

Moge tego nie robić, ale mam prośbę do porządkowych, żeby na równi traktowali wszystkich użytkowników forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moge tego nie robić, ale mam prośbę do porządkowych, żeby na równi traktowali wszystkich użytkowników forum.

Szkoda czasu i energii, te same osoby, a przynajmniej część , którym przeszkadzają linki potrafią W CIĄGU JEDNEGO DNIA ZAMIEŚCIĆ TO SAMO ZDJĘCIE W  5 CZY 6 WĄTKACH....., to jest ok B) , "nie spam" :lol:

 

 

P.S 

Zaraz ktoś poprosi( bo go denerwuje) o usunięcie reklam ze strony głównej, tylko czy będzie płacił za użytkowanie forum?, nie sądzę.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Szkoda gadać.  Życie jest zbyt piekne i zbyt krótkie, żeby pierdołami sie przejmować  :)

 

 

To co, bawimy się dalej ?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes :lol:

A że Brada Pitta nie lubią?, jestem w szoku, to super aktor.... :ph34r:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Napisano (edytowane)

OK, przestaję linkować pojedynki. Ze swojej strony dziękuję Markowi za jego wkład w aktywizację forum i jego uczestników. Ja po 3 latach wyciągnąłem aparat z pudła i staram się coś wrzucić w miarę moich możliwości.

„Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!” :-)

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes :lol:

A że Brada Pitta nie lubią?, jestem w szoku, to super aktor.... :ph34r:

 

Brada Pitta bardzo lubią a filmy Finchera uwielbiają tylko może w trochę innych okolicznościach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE!!!

 

Jeden z przyszłych sponsorów naszych zabaw ma ochotę udekorować swoją firmę zdjęciami 'zegarkowymi'.

Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w 'bitwach' i konkursach fotograficznych, a wyrażają zgodę by ich prace zostały wykorzystane proszę o zacytowanie tego wpisu z dopiskiem 'Zgoda"

 

Dziękuje.

 

Zgoda

 

BTW, oczywiście nie trzeba przypominać uczestnikom, żeby trzymali swoje konkursowe zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości, bo z takiego 1200x900 pikseli za wiele się nie wydrukuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE!!!

 

Jeden z przyszłych sponsorów naszych zabaw ma ochotę udekorować swoją firmę zdjęciami 'zegarkowymi'.

Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w 'bitwach' i konkursach fotograficznych, a wyrażają zgodę by ich prace zostały wykorzystane proszę o zacytowanie tego wpisu z dopiskiem 'Zgoda"

 

Dziękuje.

 

Zgoda. Mam nadzieję, że autorzy będą podpisani.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE!!!

 

Jeden z przyszłych sponsorów naszych zabaw ma ochotę udekorować swoją firmę zdjęciami 'zegarkowymi'.

Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w 'bitwach' i konkursach fotograficznych, a wyrażają zgodę by ich prace zostały wykorzystane proszę o zacytowanie tego wpisu z dopiskiem 'Zgoda"

 

Dziękuje.

Zgoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Widzę, że się dzieje w dziale. 5 aktywnych bitew. Super. Mam nadzieję, że Koledzy z bardziej prestiżowych brandów też dołączą do nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że Brad Pitt  reprezentujący typ męski nie "przeszedł" jako "twarz" naszych konkursów ;) , postanowiłem wyjść na przeciw gustom części użytkowników (tych wrażliwszych) i mam propozycję na nową reklamującą naszą zabawę B)

Zdjęcie moim zdaniem kompletne pod każdym względem :P 

....

 

maxresdefault.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

To już wolałbym siebie zobaczyć na tym banerze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Napisano (edytowane)

Jako że Brad Pitt  reprezentujący typ męski nie "przeszedł" jako "twarz" naszych konkursów ;) , postanowiłem wyjść na przeciw gustom części użytkowników (tych wrażliwszych) i mam propozycję na nową reklamującą naszą zabawę B)

Zdjęcie moim zdaniem kompletne pod każdym względem :P 

....

 

 

Cudo! Jestem za.

Edytowane przez maritimeeng
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...........mam prośbę do kolegów biorących udział w konkursach, nie linkujcie proszę ich w tematach, będę robił to ja, bo sami widzicie jaką falę wywołuje taka forma.

Liczę na wyrozumiałość i z góry wszystkim dziękuję.

Zabrania się komentowania walorów estetycznych zdjęć przed końcem głosowania, podobnie jak i pisanie "zagłosowałem, oddany głos" itp, ankiety są publiczne, widać kto na jakie zdjęcie oddał głos.

 

 

Panowie, do zakończenia bitwy zero postów w temacie ^_^ 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Nie wiem czy wytrzymam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wytrzymam ;)

Zjedz snickersa  :P  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.