Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
maxit

TISSOT 1947

Rekomendowane odpowiedzi

Indeksy niedomalowane :mellow:

 

To prawda, nie są idealnie wypełnione... Tyle, że w oryginale też nie były idealne. Były "niedomalowane" w bardzo podobny sposób.

 

Swoją drogą wie ktoś z Was może jak wygląda "malowanie złotem"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza - szału nie ma, ale widziałem dużo gorzej zrobione.

Wskazówki wyglądają dobrze.

Koperta wydaje się wyoblona na krawędziach i chyba nie wszystkie wżery do końca zlikwidowane.

Koronka jakoś dziwnie sterczy i nie za bardzo pasuje.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tarczę oceniam podobnie. Takie szkolne 3+. Mi najbardziej nie podoba się wykonanie pola sekundowego.

2. Wskazówkę godzinową dobrali oryginalną. Pozostałe pozłocili. To bardzo poprawiło zegarek.

3. Na pewno trochę wżerów zostało na deklu, mimo polerki. Wżerów na kopercie nie dostrzegłem, ale moich oczu nie ma co porównywać z Waszymi. Ona była raczej wyoblona, więc różnicy kształtu nie dostrzegłem.

4. Koronkę zostawiłem tą, która była. Na pewno była wymieniana i zapewne nie jest oryginalna. Jest ostra, więc działa jak należy. A co do wyglądu, to nie wiem jaka była oryginalnie. Dlatego została stara.

 

W ostatni weekend zegarek pierwszy raz od (minimum) kilkunastu lat był ustawiony, nakręcony i służył wskazaniem godziny. Naprawdę miałem z tego frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nie są idealnie wypełnione... Tyle, że w oryginale też nie były idealne. Były "niedomalowane" w bardzo podobny sposób.

 

Swoją drogą wie ktoś z Was może jak wygląda "malowanie złotem"?

Się bierze "złoto" w pudrze, dodaje się spoiwo i się maluje. Złoto w proszku, mennicze, pozostaje buro brązowe, bo trzeba je przepolerować agatem. Do tych rzeczy używa się pudrów, zwanych też " złotem mineralnym". Do "złocenia wskazówek" używam lakierów transparentnych, tzw. "goldlack'ów"...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łany zegarek po reinkarnacji ;) Wiem, że zdjęcia wyolbrzymiają problem, ale spróbuj jeszcze wyczyścić zagłębienia w koronce. No i noś często niech nabiera nowej patyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zdjęcia wyolbrzymiają problem, ale spróbuj jeszcze wyczyścić zagłębienia w koronce.

 

Zdjęcia bez paska są z dnia odebrania zegarka z serwisu. Odebrałem go z ubrudzoną koronką.

Na zdjęciach z dziś (tam gdzie widać dekiel) jest już czysto.

 

Jeśli uda mi się ustalić jak powinna wyglądać oryginalna koronka, to spróbuję ją kupić i zainstalować. Tyle jeszcze mogę zrobić ;)

 

Generalnie dziękuję za dobre słowo. Zegarek noszę do garnituru. Raczej rzadko, ale noszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło lepiej niż myślałem :)

 

Ja w sumie jestem zadowolony. Jestem świadom braków, ale... naprawdę mnie ten zegarek cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.