Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MarcinMD

Co kupić - czyli pomoc przy wyborze nowego G-Shocka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nadejszła wiekopomna chwila i czas zakupu Nowego G-Shocka zbliża się wielkimi krokami  :)

Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy dwoma modelami. Na początku myślałem o GWG 1000 ale cena zrobiła swoje  :wacko: , dlatego na placu boju pozostały dwa : GWG-100 i GW-3000M-4AER.

Pomijając kwestie kolorystyczne i "wyglądowe" , pozostałe funkcje wydają się zbliżone, oba mają Tough Solar i Multi Band 6, natomiast pytanie, który z nich lepiej sprawuje się w praktyce, a  może ze względów czysto technicznych jeden z nich jest bardziej polecany ? Zastanawiałem się jeszcze nad GSG-100, nie posiada co prawda Wave Ceptora ale różnica w cenie jest spora w porówanianiu do GWG-100 około 350 pln a z zewnątrz wyglądają identycznie...A może nie warto dopłacać do Multi Bandu ? Podsumowując, który z wymienionych zegarków będzie najlepszy pod względem technicznym, praktycznym ? a może polecacie zupełnie inne modele ? Kasa jaką mogę przeznaczyć to około 1200 pln. Będę wdzięczny za każdą opinię i sugestię. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Jezeli chodzi o GW3000 to pasek bardzo szybko zlapie odbarwienia od ubran,brudu i potu..

Moja prywatna opinia jest taka,ze calkowicie analogowy zegarek jest dosc irytujacy - jezeli duzo korzystasz z funkcji.

 

Wszystkie trzy modele sa dosc duze i na chudym nadgarstku moga okazac sie nie wygodne,zwlaszcza jak beda uzywane w pracy

 

Musi byc analog? Bo bardzo popularnym zegarkiem jest GW9400.Rozmiarowo podobny i bogaty w funkcje.Choc trzeba zaznaczyc uczciwie,ze kilku  uzytkownikow wspominalo o samowolnym uruchomieniu sensorow podczas zginania nadgarsta.

Prywatnie dodam ze mialem,lubialem i jak bedzie okazja to wroce do niego.Niestety tez udalo mi sie kilkakrotnie uruchomic sensor.

Moze to kwestia grubosci nadgrastka,ja mam 17,8 cm :)

 

 

Cz warto doplacac do MultiBandu ? z zyciowej praktyki wynika ze nie....ale polecam,bo jak go nie bedziesz mial,to dziwnym trafem bedzie ci go strasznie brakowalo - to tak od strony emocjonalnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.