Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bartek19877

Baselworld 2020 bez udziału firmy Breitling!

Rekomendowane odpowiedzi

Znana z produkcji wysokiej klasy zegarków firma Breitling ogłosiła w swojej notce prasowej, że skoncentruje się na własnym, niezależnym kanale komunikacyjnym - Breitling Summit. W związku z powyższym producent nie wystawi się na przyszłorocznych targach w Bazylei. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że za dwa, trzy lata po targach w Basel pozostaną tylko wspomnienia...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać dla niektórych firm koszty wystawiennicze są już za wysokie.

Dodatkowo inne kanały komunikacyjne dają również duże możliwości.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sypie się domek z kart....powoli, ale jednak.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Generalnie rzecz biorąc targi to przestarzała forma promocji i docierania do potencjalnych klientów. Dawniej gdy nie było internetu, to tego typu imprezy miały sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie do końca, bo przez internet nie "pomacasz" nowości przed zamówieniem ich. Może przez swój ogrom targi straciły wyjątkowość. Ja byłem raz, niby super przeżycie, ale też i męczące strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Kolega był kilka lat temu i narzekał m.in. na drogie hotele, problem aby się dopchać do stoisk i pomacać.

 

Wchodząc na stronę producenta z nowościami, wystarczy że zrobią widok 3D i już będzie można sobie wstępne zdanie wyrobić i wtedy udać się w miarę możliwości do lokalnego dystrybutora i spróbować na spokojnie zobaczyć na żywo.

 

Czas pokaże w którym kierunku to wszystko pójdzie ale tak jak napisałeś powoli targi się zwijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to w Bazylei można oglądać, tj. przymierzyć większość zegarków? Mam na myśli topowe brandy, nie manufaktury. No chyba że się ma przepustkę dla prasy, wtedy to inna historia.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

A od kiedy to w Bazylei można oglądać, tj. przymierzyć większość zegarków? Mam na myśli topowe brandy, nie manufaktury. No chyba że się ma przepustkę dla prasy, wtedy to inna historia.

Kto to wiedział. Ludzie przemierzali pół świata czy też pół europy i nie mogli nawet przymierzyć coś co ich zainteresowało, przy takiej ilości ludzi to pewnie nie wykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem odnośnie postu Jasha, który pisał o możliwości „pomacania” zegarków podczas Baselworld. Nie wiem jak wcześniej (ale chyba jednak było tak samo), ale w 2019 roku topowych marek przymierzać się nie dało, jedynie oglądać przez szybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak się zapowiada zmierzch tych targów to warto się tam jeszcze wybrać, gdyż jeszcze w Bazylei mnie nie było. Może za rok jakiś forumowy wyjazd zorganizujemy?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.