Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kola87

Pasek na podkładce do dziwnego kształtu koperty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że tworząc nowy temat nie naśmiecę - szczerze nie wiedziałam gdzie mogę to pokazać. W razie potrzeby proszę moda o przeniesienie/sklejenie i przepraszam za kłopot ;)

 

Ostatnio rozleciał się ze starości pasek w jednym z moich ulubionych zegarków. Obiektywnie jest to nic niewarty kwarc, który był tzw gadżetem reklamowym, ale ponieważ jest pamiątką po śp.Tacie to dla mnie jest bezcenny.

 

Zegarek ma nietypową tarczę, nietypowy kształt koperty, oraz nietypowe rozwiązanie uszu przy teleskopach - taki jakby trapez: za dziurami na teleskopy przestrzeń między uszami zwęża się. Oryginalnie miał czarny skórzany pasek z dedykowanym do koperty kształtem. Generalnie nie chcąc inwestować przysłowiowego worka monet w zegarek o niewielkiej wartości materialnej szukałam rozwiązania niskobudżetowego. Zwykły prosty pasek przy tej kopercie by wyglądał beznadziejnie, "poszłam" więc w podkładkę. Stanęło na brązowym skórzanym Diloy 24mm z popularnego portalu aukcyjnego.

 

Teoretycznie po długości teleskopów patrząc powinien być pasek 26mm, ale taki by się nie zmieścił dalej, więc musiał być 24 - stąd na teleskopach po przyjrzeniu się widać minimalny luz, ale uwierzcie, że na żywo nie rzuca się to w oczy.

 

Niestety nie mam przyzwoitego zdjęcia "przed", musi wystarczyć takie coś, wydłubane ze staroci i wykadrowane ze zdjęcia zrobionego podczas jakiejś okazji, gdy miałam ten zegarek na ręce. Daje mniej więcej wyobrażenie jak to wyglądało:

 

P1020046.jpg

 

A tutaj już wersja "po":

 

DSC0213.jpg

 

DSC0214.jpg

 

DSC0215.jpg

 

(BTW muszę poćwiczyć zegarkowe "selfie" :P Niezła gimnastyka, żeby jakoś to wyszło... Następnym razem popróbuję stałką 35, bo 50 jest ewidentnie za długa do robienia zdjęć własnej ręki :P )

 

I tu jeszcze w duecie z brązowo-miedzianą Festiną, również po Tacie:

tata.jpg

 

Jak oceniacie efekt?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładka znacznie powiększa rozmiar zegarka, więc w tym przypadku ja jestem na Nie.

Ale ważne, że się Tobie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten efekt wręcz pasuje - u kobiety zegarek jest częścią biżuterii, a "my kobiety" mamy w tym zakresie dużo większą swobodę;) Jako że nie jestem malutka, to wg mnie do niektórych ciuchów ten zegarek w tej formie "robi" za całkiem ciekawą bransoletkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.