Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gregor 1965

omega

Rekomendowane odpowiedzi

Lata 1930-40 (pierwsza około 1936).

Na zdjęciach wyglądają na oryginały.

Obie wymagają gruntownego przeglądu i być może drobnych napraw.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-109321-0-56154600-1556029683.jpg[t=454962:temp0.jpgmam sporo zegarkow o ktorych cos niecos chcialbym sie dowiedzieć.czypost-109321-0-55999000-1556029721.jpg


Lata 1930-40 (pierwsza około 1936).
Na zdjęciach wyglądają na oryginały.
Obie wymagają gruntownego przeglądu i być może drobnych napraw.

 

to oryginaly dotarłem do tabeli rocznikow na stronie omegi .dziekuje i pozdrawiam


attachicon.gif temp0.jpg[t=454962:temp0.jpgmam sporo zegarkow o ktorych cos niecos chcialbym sie dowiedzieć.czyattachicon.giftemp1.jpg


 

to oryginaly dotarłem do tabeli rocznikow na stronie omegi .dziekuje i pozdrawiam

 

ten ostatni podobno militarny ale pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz je zamiar sprzedawać to zostaw jak jest, wystaw na aukcji z zaporową ceną minimalną a rynek zweryfikuje wartość jaką przedstawiają.

 

 

 

 

Militarne posiadają oznaczenia na zewnetrznej stronie dekla.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz je zamiar sprzedawać to zostaw jak jest, wystaw na aukcji z zaporową ceną minimalną a rynek zweryfikuje wartość jaką przedstawiają.

 

 

 

 

Militarne posiadają oznaczenia na zewnetrznej stronie dekla.

 

a jak wygladaja te oznaczenia może wiesz bylbym  wdzięczny. dziekuje i pozdrawiam

a jak wygladaja te oznaczenia może wiesz bylbym  wdzięczny. dziekuje i pozdrawiam

 

mam jeszcze kilka omeg niektóre bez sygnatury i nie wiem czy to oryginaly czy tak zwane pasowki.maja tylko numery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-109321-0-93570400-1556032702_thumb.jpgpost-109321-0-17169300-1556032727_thumb.jpg sa na chodzie

 


W tym dziale znajdziesz zdjęcia zegarków wojskowych wraz z oznaczenia i z różnych krajów
http://zegarkiclub.pl/forum/forum/171-zegarki-wojskowe/

Pokaż je to ocenimy :)

 

super dziekuje.mam sporo zegarkow wintage w tym polskie ale musze porobić zdjęcia i zaladowac.mam tez unikata marten którego przejal zenit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Te pierwsze dwie to też pasówki - maja jakieś oznaczenia na deklach?

 

Ostatnie dwie sztuki z postu nr 9 to pasówki z mechanizmami tzw cylinderkami (sorry - jeden to cylinderek a drugi już ma kotwiczkę więc lepszy) - obie jednak nie są wyrobami Omegi - mechanizmy z kieszonek dopasowane do kopert aby to jakoś chodziło

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to poznałes Paweł, to znaczy że 2 pierwsze nie są oryginalne?, dekli nie widać..

Reszta też już została napisana (pasówki), zresztą właściciel miał tego świadomość

Edit

2 pierwsze to składki jeśli okaże się że koperty i dekle nie są oryginalne,nie pasówki

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jak to poznałes Paweł, to znaczy że 2 pierwsze nie są oryginalne?

 

Się przyglądałem i przyglądałem i takie wnioski mnie naszły - tarcza przykręcana na śrubki w jednej i takie tam....

 

 

Reszta też już została napisana (pasówki), zresztą właściciel miał tego świadomość

Kolega napisał

mam jeszcze kilka omeg niektóre bez sygnatury i nie wiem czy to oryginaly czy tak zwane pasowki.maja tylko numery

 

Padła wprawdzie odpowiedź że pasówki ale nic o mechanizmach które nie są mechanizmami Omegi więc to dopisałem bo tak mógł pomyśleć że pasówki ale omegi itd......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.