Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dsz

Kto będzie zamawiał na STRAPCODE ?

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś będzie coś zamawiał ? Chętnie podepnę się i wysyłka free.. 

Chcę kupić bransolete do sarb033.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie ale jak by ktoś chciał branse strapcode do sarb 035 to mam na bazarku. Poza tym chętnie kupię oryginalną od Sarba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie ale jak by ktoś chciał branse strapcode do sarb 035 to mam na bazarku. Poza tym chętnie kupię oryginalną od Sarba.

 

jak zakupie SS201820B067 na strapcode to chętnie odsprzedam Ci oryginał w lux stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Może ktoś będzie coś zamawiał ? Chętnie podepnę się i wysyłka free.. 

Chcę kupić bransolete do sarb033.

Ja jestem zainteresowany to możemy dzielić na dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jeżeli propozycja jest nadal aktualna to chętnie się przyłączę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mogę się dołączyć.

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Witajcie.

Mogę się dołączyć.

Pozdrawiam

Adam

Ja zamawiam, kto chętny to pisać PW na co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie jest zbyt późno to i ja bym dołączył do zamówienia. PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety razem z kolegą Spatz odpuściliśmy zakupy bransolet.

Przy zakupie bransolet o łącznej wartości 300$ Strapcode naliczyło 70$ podatku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, szkoda że w FAQu nie ma wzmianki o cenach netto. Niezły myk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jest!

Wystarczy wejść na stronę, wrzucić do koszyka i wszystko staje się jasne ;)

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest, że podatek naliczany jest nie do wszystkich krajów. Nie jest np. do Norwegii, Szwajcarii, Ukrainy, Chin i Gibraltaru. Ma to chyba związek z vatem. Do Węgier, gdzie vat jest jednym z większych w Europie podatek jest większy niż do Polski czy UK , Gibrarlar ma zerowy vat i tam podatku nie ma. Ale Norwegia ma vat, a nie ma opłat. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu jest cos w lewo z jakiej racji gdzieś tam w jakims Bangladeszu naliczają jakiś podatek ??

Naliczyć VAT może tylko i wyłącznie Służba Celna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kłóć się z nimi i żądaj swoich praw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Bangladesz to chyba  Hong Kong

Teraz sporo osób pracuję w Norwegii, można poprosić znajomego to za free będzie przesyłka powyżej 150 i bez podatku

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gdzie teraz kupić ANGUS Jubilee SS201820B067 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ma i nie wiem, czy zanosi się żeby była (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie można było kupić bransolety.. kuriozum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić można, ale trzeba zapłacić sporo więcej niże cena, która widnieje przy kajdanie (podatki, wysyłka) Już miałem w koszyku bransoletę do skx-a, ale z 79 $ zrobiło się ... 159 $ Odpuściłem. Niestety. Gdyby jednak ktoś coś zamawiał i zebrała by się grupka, to i ja się chętnie podłączę na 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Angusa do SKX w Longislandwatch. Dam znać jak przyjdzie

Edytowane przez KaczorRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak Kochani moi rezygnuje z bransolety - mam wąski nadgarstek i bransoleta zawsze spada co mnie wkurza . Paskiem można więcej upiąć jak jest elastyczny ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta dotarł do mnie po dwóch tygodniach. Niestety przy odbiorze musiałem zapłacić vat bo została zatrzymana na cle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jaspel
      Hej,
      Sprzedam fajny mod wykonany na oryginalnym Seiko Monster 2gen z pomarańczową tarcza.
      Zegar przerobiony przez poprzedniego właściciela.
      - Założony wypukły szafir z antyrefleksem 
      - koperta i obie bransolety wypiaskowane - dzięki temu praktycznie nie widać na nich rys 
      - mechanizm po smarowaniu w tamtym roku 
      W komplecie wysyłam :
      - zegar z oryginalną bransoleta 
      - bransoleta strapcode zwężona w uszach na 20mm - na reszcie długości 22mm - zapięcie motylkowe 
      - pomarańczowy gruby pasek dociety w kopercie na 20mm, marki Borealis, w typie drabinka 
      - oryginalne pudła 
      Sam zegar w bardzo dobry stanie 8/10, minus za niewielkie wybłyszczenia na bransolecie strapcode, kolejny minus za pracę bezela-ma lekkie luzy-pewnie trzeba by wymienić sprężynę.
      ODbior w Bydgoszczy, wysyłka do wyboru.
      poproszę 1750 z kw.
       
       
       
       
       












    • Przez RysiekOchodzki
      Na sprzedaż kultowy już Seiko SARB033. Od ponad roku leży nieużywany w pudełku, niech cieszy kogoś innego. Jestem drugim właścicielem, według poprzedniego zegarek jest z 2016 roku, na karcie gwarancyjnej nie ma wpisanej daty zakupu. 
      Stan zegarka oceniam na bezpieczne 8/10 - posiada niewielkie zarysowania na bransolecie i zapięciu powstałe przy normalnym użytkowaniu.
      Bransoleta skrócona na nadgarstek 17,5-18 cm - dwa dodatkowe ogniwa w zestawie. Sprzedaję zestaw, który jest widoczny na zdjęciu.
      Cena powiedzmy 2200 PLN. Za oferty typu "chłopie, przecież ten sikor jest wart max. 1k" z góry dziękuję .
      Preferowany odbiór osobisty w Warszawie lub okolicach. Opcjonalnie wysyłka do paczkomatu po przedpłacie na konto.
       
       





    • Przez tropik79
      Taką odpowiedź w kwietniu tego roku otrzymałem na e-mail ze sklepu Kruk, pytając o cenę bransolety stalowej do Tudora Black Bay 41 mm.
      W związku z tym, że cena dla mnie nie do zaakceptowania, rozpocząłem poszukiwania używanej w polskich i zagranicznych serwisach aukcyjnych.
      Kilka miesięcy przeglądania i udało mi się trafić taką na ebay'u, sprzedający 100% pozytywów, w opisie aukcji słabe zdjęcia ale widziałem że miał też jakieś części zegarkowe. I ten tekst po niemiecku " wszystkie sprzedawane przedmioty są oryginalne". Świetnie pomyślałem i zakupiłem za ok 310 euro, szybka dostawa i niestety rozczarowanie, była to podłej jakości podróbka!
       

       
      Szybki e-mail do sprzedającego, jego pokrętne tłumaczenia, odesłanie tego czegoś i zwrot pieniędzy.
      Trochę zmarnowany wzrok swój skierowałem ku zamiennikom.
      Konkretnie na produkt o wyjątkowo długiej nazwie ze strony strapcode.com - MiLTAT Super 3D Oyster 316L Stainless Steel Watch Bracelet for Tudor Black Bay, V-Clasp Brushed
       
      Bransoletę zakupiłem poprzez portal chrono24 za cenę 127 usd z przesyłką (ok.500 zł.), żadnych dodatkowych opłat celno podatkowych nie poniosłem.
      Przesyłka kurierem w dwa dni dotarła z Hongkongu bardzo porządnie zapakowana i zabezpieczona. Całkowicie oklejona z każdej strony posiadała nawet gumowe nakładki na endlinki.
       

       
      Po wyjęciu jej z opakowania i porównaniu z oryginalną bransoletą jaką posiadam na Tudor Heritage Chrono, niestety czar prysł.
      Od razu musicie wiedzieć, że bransoleta oryginalna a bransoleta Miltat to dwa różne światy!
      Pierwsze wrażenie jest mocno mieszane, jest ona sporo lżejsza niż oryginał i bardziej ostra na krawędziach.
      Jednak jedna jej wada jest mocno dokuczliwa, jest to luz na linkach który sprawia, że nie jest tak sztywna jak oryginalna i hałasuje.
      Gdy trzymamy ją w ręku możemy swobodnie ją ruszać na boki w zakresie kilku milimetrów co nie jest możliwe przy produkcie Tudora.
       

       
      Również zapięcie jest nie porównywalnie gorzej wykonane, z cieńszej stali i nie tak precyzyjne.
      Jest ono zatrzaskowe ze zwalniaczem oraz nie posiada "perełki" jak oryginalnie.
       

       
      Kolejną sprawa są endlinki od strony dekla, odstają znacznie bardziej niż oryginalnie i wygląda to po prostu źle, zdjęcie porównawcze poniżej (góra Miltat):
       

       

       
       
      Czujemy niestety, że wykonanie bransolety Miltat jest około sześć razy gorsze niż oryginalnej firmy Tudor.
       

       
       
      Jeżeli jednak dotrwaliście do tego miejsca tekstu, mam dla Was dobrą informację. Nie jest aż tak tragicznie!
      Wspominałem przed chwilą, że jest głośna i mało sztywna? Na całe szczęście po założeniu na nadgarstek ten efekt znika. Nie czuję znaczącej różnicy na ręku między Miltat a bransoletką Tudora.
      Olbrzymią jej zaletą są możliwości dopasowania do każdego typu nadgarstka.
      Możemy wykręcić aż sześć linków, oraz mamy także dostęp do regulacji na zapięciu aż sześciu dziurek (w oryginale jedynie trzy).
      Znacznie lepiej dopasowałem ją do nadgarstka niż tą którą posiadam na Heritage Chrono.
       

       
      Dopasowaniu endlinków od frontu, niewiele mogę zarzucić i jest porównywalne z oryginałem, a po założeniu zegarka na rękę okazuje się, że nie spasowane od dołu zupełnie nie są wyczuwalne i nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu. W zestawie oczywiście otrzymujemy także naprawdę solidne teleskopy.
       

       
      Podoba mi się również, że układ linków jest zupełnie inny niż w oryginale, producent zamiennika niczego tutaj nie chce udawać. Ma swój niepowtarzalny styl i im więcej na nią patrzę to bardziej mi się podoba. Szczotkowanie powierzchni jest równomierne i przyzwoicie wykonane, choć nie jest może to poziom oryginału.
       

       
      Zapewne zauważyliście, że często w tekście przewija się cyfra: sześć. Nie bez przyczyny, w końcu zakupiłem bransoletę sześć razy tańszą niż oryginał i tak trzeba ją traktować.
      Najlepiej byście nie porównywali jej do oryginalnej Tudora, jeśli posiadacie ten model zegarka na pasku będzie Wam łatwiej znieść jej pewne wady.
      Dla jednych będą to wady dyskwalifikujące ten produkt, ale dla innych do przełknięcia.
      Czasem oczywiście lepiej kupić coś droższego i lepszego, bo oryginał jest tutaj zdecydowanie lepszy niż Miltat, ale musicie zadać sobie pytanie czy możecie za niego zapłacić aż sześć razy więcej?
      Ja postanowiłem, że zaakceptuję jej słabości i będę korzystał na co dzień. 🙂
       
      Plusy i minusy:
      + cena
      + bardzo dobra regulacja
      + odmienny i ciekawy układ linków
      + czas realizacji zamówienia
      + dobry stosunek cena/jakość
      + spasowanie endlinków od góry
       
      - jakość nie dorównuje oryginałowi
      - luz boczny na linkach
      - mniejsza waga i gorsze wykończenie
      - przeciętne zapięcie
      - spasowanie endlinków od dołu
       

    • Przez kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • Przez Budrys1987
      Czesc wszystkim,
      szukam solidnej bransolety do Orienta Kamasu. Zaczalem sie juz nawet zastanawiac nad strapcodem i ponizszym produktem
       
      https://www.strapcode.com/products/metal-ss-bcl20-b115
       
      W koszyku sklep dolicza jeszcze jednak podatki, wysylke a do tego pewnie jeszcze pozniej clo, etc. Cena robi sie kuriozalna. Czy ktos z Was ma jeszcze jakies pomysly co do dobrej jakosci bransolet? 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.