Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Dział sprzedam - dla Pań

Kategoria - zegarek damski sprzedam zegarek damski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 donika27

donika27
  • Użytkownik
  • 327 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:15

Witam Kolegów i Koleżanki ,

Mam taką małą prośbę , aby w dziale sprzedam był osobny  dział - zegarki damskie. Wiem , że za dużo nie ma wystawionych zegarków damskich , a tagi ich są różne od - damki, damski, lady, women dla Pań  itp. , a może by tak stworzyć  jeden dział  i tam wrzucać każdy zegarek damski na sprzedaż ,  szybciej będzie można znaleźć coś dla siebie lub drugiej połówki.  Co Wy na to ?

• 3

#2 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1496 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:27

Witam Kolegów i Koleżanki ,

Mam taką małą prośbę , aby w dziale sprzedam był osobny  dział - zegarki damskie. Wiem , że za dużo nie ma wystawionych zegarków damskich , a tagi ich są różne od - damki, damski, lady, women dla Pań  itp. , a może by tak stworzyć  jeden dział  i tam wrzucać każdy zegarek damski na sprzedaż ,  szybciej będzie można znaleźć coś dla siebie lub drugiej połówki.  Co Wy na to ?

Popieram. Wg mnie dobra myśl. :)

• 0

#3 Anansi

Anansi
  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:55

Jako niezdecydowany stanowczo protestuję, chyba że zostanie założony specjalny dział dla "nieokreślonych"!

• 0

#4 TIK TAK

TIK TAK

....Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się...zarobiony jestem

• Stowarzyszenie
  • 6736 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 23:15

Mnie się inicjatywa podoba.

• 0

#5 meXy

meXy

Master

• Użytkownik
  • 2989 postów

Napisano 03 maj 2019 - 09:52

To jawna dyskryminacja.
  • 2

#6 dnb

dnb

czerwony, od koloru ziemi

• Użytkownik
  • 1202 postów

Napisano 03 maj 2019 - 09:56

Ile "damskich" aktualnie jest na bazarku?
[sprzedam damski]
  • 0

#7 meXy

meXy

Master

• Użytkownik
  • 2989 postów

Wyodrębniajmy działy dynamicznie rozwijające się, obawiam się, że ten może być martwy i zniechęcać płeć piękną do Forum.
  • 0

#8 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1091 postów

To jawna dyskryminacja.

Dokładnie tak.
Warunkowo popieram. Warunkiem jest powstanie działu dla PANÓW :huh:
  • 0

#9 rk7000

rk7000
  • Moderator
  • 10091 postów

Napisano 18 maj 2019 - 21:18

Myślę, że prędzej czy później zrobimy ukłon w stronę Pań :)
Takie są obecnie czasy, że zegarek przestał być domeną mężczyzn tylko i wyłącznie. Kobiety coraz częściej idą w nasze ślady i nie zadowalają się jednym czy dwoma zegarkami na różne okazje.
Jakiś czas temu szukałem tematu zegarków damskich i powiem, że trudno jest coś znaleźć (jeśli chodzi o współczesne zegarki)
Wszechobecny Facebook też nic nie oferuje poza pojedynczymi ogłoszeniami w grupach ogolnozegarkowych czyli bardziej męskich.
Dlaczego my nie mielibyśmy zaprosić Pań na forum? :)
  • 0

#10 DawPi

DawPi
  • Tech Admin
  • Moderator
  • 1414 postów

Napisano 19 maj 2019 - 10:39

Można by też wprowadzić zapis by dodawać np. prefiks [K] [damski] etc.

• 0

#11 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1496 postów

Napisano 19 maj 2019 - 10:51

Podjąć decyzję i założyć, póki ktoś nie wpadnie na preferowany gdzie nie gdzie pomysł podziału na 56, czy 57 płci. ;)

• 0

#12 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Prezes Zarządu

• Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • 1684 postów

Napisano 20 maj 2019 - 18:03

Nie będzie działu sprzedam - dla Pań :(  

• 0

#13 rk7000

rk7000
  • Moderator
  • 10091 postów

Napisano 20 maj 2019 - 19:39

Dział "sprzedam dla pań" to nie ale może warto byłoby rozważyć czy w "forach tematycznych" nie dołożyć temat

"Zegarki damskie"

Tak aby Panie mogły tam rozwijać swoją pasję.

• 0

#14 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Prezes Zarządu

• 1684 postów

Napisano 20 maj 2019 - 20:24

Panie jeśli tylko chcą mogą wszędzie i zawsze pisać i dyskutować o zegarkach. Są wśród nas nawet takie, które dzielnie sobie radzą  nie tylko z naprawą zegarków, ale np. jazdą ciężkim motocyklem  :)

Nie ma potrzeby mnożenia bytów.

Żadna z Pań obecnych na forum  nie wystąpiła nigdy z takim wnioskiem. Uszczęśliwiać na siłę ... ?

• 0

#15 uminus

uminus
  • Użytkownik
  • 183 postów

Napisano 20 maj 2019 - 20:28

No a ten temat to kto niby zaczął, jak nie jedna z Pań obecnych na forum? ;)

• 0

#16 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Prezes Zarządu

• 1684 postów

Napisano 20 maj 2019 - 23:14

Masz rację !!! Temat zaczęła donika27, ale mimo to nie będziemy wyodrębniać w dziale sprzedam miejsca na zegarki damskie. Natomiast rk7000 chyba mnie przekonał co do stworzenia działu pt. Zegarki dla kobiet. Co na to nasze forumowe  Panie ???   :)

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 20 maj 2019 - 23:36

• 0

#17 Flaming

Flaming
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 21 maj 2019 - 07:25

Mimo, iż do Pań się nie zaliczam, dodam swoje ;)

Rzeczywiście w tej chwili trudno wyodrębnić jakieś "zebrane do kupy" informacje dotyczące damskich zegarków. Gdybym takowych szukał, namęczył bym się dość znacznie.

Jednakże zakładając taki odrębny dział, nasuwa się naturalne pytanie o jego ewentualny dalszy podział. Czy tam również ma być zakres dla zegarków szwajcarskich, japońskich, dział techniczny itd.? Jeśli tak, to powstanie kopia forum w forum. Jeżeli zaś nie - przed założeniem tematu dotyczącego np. damskiej Certiny, można się nieźle zakręcić, czy dany temat umieścić w dziale zegarków damskich, czy może szwajcarskich. I bez względu na decyzję, nadal informacje te będą rozsiane po całym forum.

Nie kojarzę, abym na jakimkolwiek forum spotkał się z takim podziałem, na dział męski i damski. W sklepach internetowych owszem, ale fna forum nie. Bez względu, czego dotyczyło.
  • 0

#18 Schioedtei

Schioedtei
  • Stowarzyszenie
  • 737 postów

Napisano 22 maj 2019 - 07:37

Masz rację !!! Temat zaczęła donika27, ale mimo to nie będziemy wyodrębniać w dziale sprzedam miejsca na zegarki damskie. Natomiast rk7000 chyba mnie przekonał co do stworzenia działu pt. Zegarki dla kobiet. Co na to nasze forumowe  Panie ???   :)

Ja jestem jak najbardziej za! Mógłby być tam nawet temat na zasadzie "mały bazarek damskich" jak w forach tematycznych, nie koniecznie byłyby tam zamieszczane całe ogłoszenia ale np linki do ofert z bazarku żeby ułatwić szukanie ogłoszeń z damskimi zegarkami.

Mimo, iż do Pań się nie zaliczam, dodam swoje ;)

Rzeczywiście w tej chwili trudno wyodrębnić jakieś "zebrane do kupy" informacje dotyczące damskich zegarków. Gdybym takowych szukał, namęczył bym się dość znacznie.

Jednakże zakładając taki odrębny dział, nasuwa się naturalne pytanie o jego ewentualny dalszy podział. Czy tam również ma być zakres dla zegarków szwajcarskich, japońskich, dział techniczny itd.? Jeśli tak, to powstanie kopia forum w forum. Jeżeli zaś nie - przed założeniem tematu dotyczącego np. damskiej Certiny, można się nieźle zakręcić, czy dany temat umieścić w dziale zegarków damskich, czy może szwajcarskich. I bez względu na decyzję, nadal informacje te będą rozsiane po całym forum.

Nie kojarzę, abym na jakimkolwiek forum spotkał się z takim podziałem, na dział męski i damski. W sklepach internetowych owszem, ale fna forum nie. Bez względu, czego dotyczyło.

To że nigdzie tego nie było nie znaczy, że nie może być u nas :)

Póki co nie musi być żadnych dalszych podziałów, byłby to dział taki sam jak "zegarki rosyjskie" "zegarki chińskie" gdzie nie ma dalszych podziałów tylko luźne tematy z kilkoma podpiętymi.

• 0

#19 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Prezes Zarządu

• 1684 postów

Napisano 22 maj 2019 - 09:37

Gdzie są głosy Pań ??? Na rzazie nie ma ...  Panowie chcą tworzyć nowy dział dla Pań, ale może niech same zainteresowane zabiorą głos  :)

• 3

#20 Szymon.

Szymon.
  • Użytkownik
  • 267 postów

Napisano 22 maj 2019 - 14:48

Może dział nie, ale tak jak zasugerował rk7000 dodanie [K] w ofercie gdzie jest damski zegarek nie jest złym pomysłem, bo czasami faktycznie to ułatwiłoby poszukiwania w istniejącym dziale sprzedam. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprzedam, zegarek, damski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych