Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Dział sprzedam - dla Pań

Kategoria - zegarek damski sprzedam zegarek damski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 9535 postów

Napisano 22 maj 2019 - 19:05

Ja proponuję następujące znaczki przy ofercie

gender.jpg?luauc9

Nie lepiej w tytule napisać np  ZEGAREK DAMSKI OMEGA  

Ile na chwilę obecną jest damskich zegarków na bazarku? Ile jest kobiet pośród nas? Ile aktywnych?

Kobiety mają taką wrodzoną umiejętność na wyszukiwanie najdrobniejszych damskich przedmiotów wśród męskich rupieci <_< włosa nawet znajdą a co dopiero zegarek 

• 0

#22 Carrot

Carrot
  • Użytkownik
  • 465 postów

Napisano 23 maj 2019 - 17:35

Ja proponuję następujące znaczki przy ofercie

Nie lepiej w tytule napisać np ZEGAREK DAMSKI OMEGA
Ile na chwilę obecną jest damskich zegarków na bazarku? Ile jest kobiet pośród nas? Ile aktywnych?
Kobiety mają taką wrodzoną umiejętność na wyszukiwanie najdrobniejszych damskich przedmiotów wśród męskich rupieci <_< włosa nawet znajdą a co dopiero zegarek

Ale żeś nas Paweł podsumował
Co do tworzenia działu z zegarkami damskimi jestem za. Pytanie tylko ile faktycznie jest aktywnych Pań na tym forum, ile z nich by tam zajrzało. Pewnie i jakiś Pan by tam zabłądził, ale raczej sporadycznie. Trochę się obawiam po prostu że niewiele by się tam działo...
Co do tematu ofert zegarkowych, to wystarczy ujednolicić oznaczanie takich ofert i to powinno wystarczyć. Czy to będzie [K], czy jakakolwiek inna forma, jest bez znaczenia, oby wiadomo było jaka.

Użytkownik Carrot edytował ten post 23 maj 2019 - 17:41

• 0

#23 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 15833 postów

Napisano 23 maj 2019 - 18:14

Damskie zegarki na bazarku pojawiają się niezmiernie rzadko. Ale ze trzy kupiłem. Czyli więcej niż męskich ;) A moja Żona i tak nosi na co dzień pilota Kemmnera 45 mm...

PS. Nie miałem trudu z wyszukaniem tych damskich, specjalizuje się w nich jeden Kolega z miasta na W :)

• 0

#24 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 9535 postów

Napisano 23 maj 2019 - 18:29

Damskie zegarki na bazarku pojawiają się niezmiernie rzadko. Ale ze trzy kupiłem. Czyli więcej niż męskich ;) A moja Żona i tak nosi na co dzień pilota Kemmnera 45 mm...

PS. Nie miałem trudu z wyszukaniem tych damskich, specjalizuje się w nich jeden Kolega z miasta na W :)

On je ze złotego pociągu wykopuje po trochu

• 0

#25 Olciakk

Olciakk
  • Nowy Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 25 maj 2019 - 20:22

Byłabym zainteresowana takim subforum :)57fad3ba5c742d4c62a369709d141be4.jpg
  • 0

#26 donika27

donika27
  • Użytkownik
  • 327 postów

Napisano 26 maj 2019 - 11:57

Ja też byłabym  za ,  opisy do zegarka damskiego jest tyle ile osób sprzedających każdy opisuje go inaczej.

Dział damski nie musi się dzielić na zegarki rosyjskie, szwajcarskie, itp,  sam dział to byłoby już ułatwienie.

• 0

#27 rink

rink
  • Użytkownik
  • 887 postów

Napisano 26 maj 2019 - 16:14

Świetny pomysł :), ale ... pod warunkiem, ze powstaną jednocześnie działy dotyczace zegarków komunijnych, do ślubu, na wesele, z wizytą do teściowej, okrągłych, prostokątnych, na pasku ... no dobra, dalej sami sobie wpiszcie. Tylko po co ?
  • 0

#28 Schioedtei

Schioedtei
  • Stowarzyszenie
  • 740 postów

Napisano 27 maj 2019 - 05:54

Świetny pomysł :), ale ... pod warunkiem, ze powstaną jednocześnie działy dotyczace zegarków komunijnych, do ślubu, na wesele, z wizytą do teściowej, okrągłych, prostokątnych, na pasku ... no dobra, dalej sami sobie wpiszcie. Tylko po co ?

Fajny ten twój post, taki nie za mądry.
  • 1

#29 donika27

donika27
  • Użytkownik
  • 327 postów

Napisano 28 maj 2019 - 10:40

Wiem, że czasami  główny temat ginie w dyskusji, jednak wolałabym , abyśmy trzymali się głównego zagadnienia. Z mojego doświadczenia wiem jak  długo szukać informacji na  forum, aby znaleźć coś na temat damskiego zegarka i ujednolicenie opisu bardzo by pomogło. Wiem, że nie ma za dużo kobiet na forum, ale dla tych co są byłby to duży ukłon w ich stronę . Nie wszystkim  z nas  jest wszystko jedno co noszą :)

• 0

#30 AK&AK

AK&AK
  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 30 maj 2019 - 16:21

Natomiast rk7000 chyba mnie przekonał co do stworzenia działu pt. Zegarki dla kobiet. Co na to nasze forumowe  Panie ???   :)

Jestem jak najbardziej na tak! Mąż zresztą też :-) *

*profil mamy wspólny, choć przyznaję, że częściej zagląda tu mąż.

• 0

#31 Carrot

Carrot
  • Użytkownik
  • 465 postów

Napisano 30 maj 2019 - 16:29

Jestem jak najbardziej za

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#32 Yodek

Yodek
  • Miłośnicy zegarów
  • 2281 postów

Napisano 30 maj 2019 - 18:18

Oznaczenie ofert zegarków damskich jest jak najbardziej sensowny.
A może za jakiś czas będzie można podjąć dalszą dyskusję o wyodrębnieniu działu :)
  • 0

#33 lejdipik

lejdipik
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 31 maj 2019 - 09:39

Popieram, czasem panowie aktywnie pomogą ale biorą pod uwagę opinie swoich donowniczek (w sumie) więc tak naprawdę to głos kobiet przeważa w ich interpretacjach :)
Spotykam też coraz częściej kobiety które "sensownie ubraną" rękę chcą posiadać. Nie zawsze sprzedawca prócz "bo ładne, i z serduszkami czy cyrkoniami" chce coś więcej powiedzieć.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprzedam, zegarek, damski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych