Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Kolor paska w Zeppelin LZ-126 Los Angeles

Kolor paska zeppelin pasek kolor brąz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrek_gdansk

piotrek_gdansk
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2019 - 09:43

Dzień dobry, 

jestem zainteresowany kupnem zegarka Zeppelin LZ-126 Los Angeles natomiast nie daje mi spokoju kolor paska...mianowicie kolor na zdjęciu w sklepie internetowym, w którym chcę dokonać zakupu, wygląda na ciemny brąz - pracownik sklepu zapewnia, że zdjęcia są zdjęciami rzeczywistymi: zdjęcie sklep.jpgzdjęcie sklep1.jpg .

Jest to kolor który jak najbardziej mi odpowiada i chciałbym, żeby kolor paska miał własnie taki odcień brązu.

Natomiast przy oglądaniu ww. modelu w rzeczywistości kolor paska wygląda na zdecydowanie jaśniejszy,  absolutnie w tym odcieniu mi się nie podoba. 

zdjecie real.jpg ,

Teraz pytanie do Was, czy możliwe jest, że kolor paska to jeden i ten sam odcień, czy może jednak ten Zeppelin został wypuszczony na rynek z paskiem w dwóch różnych odcieniach brązu?

Zegarek chcę kupić przez sklep internetowy Zegarki Zielona Góra: https://www.zegarki....hrono_ZE-7614-3

Na żywo oglądałem go w salonie Swiss: https://www.swiss.co...ek-meski/7614-3

pozdrawiam

piotrek 

• 0

#2 Pav

Pav
  • Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 01 maj 2019 - 12:43

Wg mnie oba zdjacia przedstawiaja ten sam pasek. Jak ci kolor nie odpowiada dokup sobie porzadny pasek we wlasciwym kolorze a ten trzymaj nieuzywany w razie ewentualnej odsprzedazy.
  • 0

#3 Kapitanik

Kapitanik
  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 maj 2019 - 12:54

Na pasku z salonu Swiss widoczna faktura krokodyla, na tym drugim nie ma.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zeppelin, pasek, kolor, brąz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych