Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

(BITWA ZAMKNIĘTA)Wyzwanie "Niebieskie wskazówki" @lysolek007 vs @Masu vs @Szymon

bitwa  

21 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

"Niebieskie wskazówki"
Zdjęcie nr 1
klik
post-107633-0-76223200-1557089431_thumb.jpg
Zdjęcie nr 2
klik
post-107633-0-55081400-1557089449_thumb.jpg
Zdjęcie nr 3
klik
post-107633-0-37441700-1557089488_thumb.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Antiquarius, od teraz jeden głos w każdej bitwie, bo użytkownicy głosowali "po uważaniu" ;)  :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I mamy kolejny remis :) 8:8

Dokladne wyniki w ankiecie.

Głosy @Antiquarius nie były liczone.

Gratuluję wszystkim trzem zawodnikom i zapraszam do rozmowy.

 

Ja głosowałem na zdjęcie 3 bo zegarek jako jedyny miał wszystkie niebieskie wskazówki :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na ten moment czekałem, znaczy na koniec ciszy wyborczej, bo mnie taka mała refleksja naszła. Sam walczę z tym i zazwyczaj na pewne rzeczy zwracam uwagę dopiero po wykonaniu zdjęcia i to już po zwinięciu całego "majdanu" niezbędnego w procesie twórczym ;) Chodzi mi mianowicie o detale, które przez część osób pozostaną w ogóle niezauważone, po chwili przemyślenia jednak okazuje się, że ich skorygowanie znacznie poprawiłoby odbiór zdjęć. Piszę w tym temacie, bo tutaj mnie się to rzuciło szczególnie "na oczy". Chodzi o tak błahą z pozoru rzecz jak ustawienie wskazówek do zdjęcia. Czyż nie lepiej wyglądałaby pierwsza fotografia, gdyby było na przykład dziesięć, albo dwadzieścia po dziewiątej? Albo na drugim zdjęciu wskazówki nie nakładały się na siebie, tylko "tworzyły" jakąś równowagę? Jedynie trzecia fotka wygląda w tym temacie znacznie lepiej. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że autor nawet to przemyślał przed naciśnięciem spustu migawki :) Niby pierdoły, ale jednak dość istotne, mogące w znacznym stopniu poprawić "jakość" zdjęcia. Muszę się jednak przyznać bez bicia, że problem znam z autopsji i niestety większość zrobionych przeze mnie zdjęć zegarków cierpi z tego powodu również ;)

 

To tak w kwestii krytyki, o którą warto byłoby wzbogacić każdy z pojedynków. 

 

A na koniec, korzystając z okazji, pragnę pogratulować uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom tej potyczki :) I żeby nie było, zdjęcia naprawdę mi się podobają, co nie znaczy, że nie mogłyby być lepsze, gdyby przykładać nieco więcej uwagi do szczegółów :)

 

Edyta:

 

5 emotikonek w jednym poście, chyba młodnieję ;) (teraz już sześć)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przegrałem bitwę w której przeciwnik zakrył wskazówkami ws, ystko co było do pokazania :), więc... :)

 

Więc; No Women No Cry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyobraź sobie, co by było jak bym tego nie zakrył ;)

Nie kopie się pokonanych ;)

Jak będziesz się czuł jak zrobią z Ciebie kiedyś maść tygrysią? :P:lol:

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Nie kopie się pokonanych ;)

Jak będziesz się czuł jak zrobią z Ciebie kiedyś maść tygrysią? :P:lol:

No tak, przesadziłem :)

Ale maść tygrysa nie jest z tygrysa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment czekałem, znaczy na koniec ciszy wyborczej, bo mnie taka mała refleksja naszła. Sam walczę z tym i zazwyczaj na pewne rzeczy zwracam uwagę dopiero po wykonaniu zdjęcia i to już po zwinięciu całego "majdanu" niezbędnego w procesie twórczym ;) Chodzi mi mianowicie o detale, które przez część osób pozostaną w ogóle niezauważone, po chwili przemyślenia jednak okazuje się, że ich skorygowanie znacznie poprawiłoby odbiór zdjęć. Piszę w tym temacie, bo tutaj mnie się to rzuciło szczególnie "na oczy". Chodzi o tak błahą z pozoru rzecz jak ustawienie wskazówek do zdjęcia. Czyż nie lepiej wyglądałaby pierwsza fotografia, gdyby było na przykład dziesięć, albo dwadzieścia po dziewiątej? Albo na drugim zdjęciu wskazówki nie nakładały się na siebie, tylko "tworzyły" jakąś równowagę? Jedynie trzecia fotka wygląda w tym temacie znacznie lepiej. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że autor nawet to przemyślał przed naciśnięciem spustu migawki :) Niby pierdoły, ale jednak dość istotne, mogące w znacznym stopniu poprawić "jakość" zdjęcia. Muszę się jednak przyznać bez bicia, że problem znam z autopsji i niestety większość zrobionych przeze mnie zdjęć zegarków cierpi z tego powodu również ;)

 

 

Fajnie, że ktoś to zauważył i docenił. I mam tak jak Ty - bardzo często po zrobieniu najlepszego zdjęcia i spakowaniu wszystkiego, odkrywam na komputerze, że zapomniałem o wskazówkach... I nie potrafię tego tak zostawić, rozkładam sprzęt znowu i co gorsza, najczęściej nowe zdjęcie jest według mnie gorsze jakoś od tego pierwszego. No ale wskazówki to świętość dla mnie. I tak, tutaj zadbałem o nie również. Niestety nie wystarczyło to na podjęcie równej walki. Gratuluję zwycięzcom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na ten moment czekałem, znaczy na koniec ciszy wyborczej, bo mnie taka mała refleksja naszła. Sam walczę z tym i zazwyczaj na pewne rzeczy zwracam uwagę dopiero po wykonaniu zdjęcia i to już po zwinięciu całego "majdanu" niezbędnego w procesie twórczym ;) Chodzi mi mianowicie o detale, które przez część osób pozostaną w ogóle niezauważone, po chwili przemyślenia jednak okazuje się, że ich skorygowanie znacznie poprawiłoby odbiór zdjęć. Piszę w tym temacie, bo tutaj mnie się to rzuciło szczególnie "na oczy". Chodzi o tak błahą z pozoru rzecz jak ustawienie wskazówek do zdjęcia. Czyż nie lepiej wyglądałaby pierwsza fotografia, gdyby było na przykład dziesięć, albo dwadzieścia po dziewiątej? Albo na drugim zdjęciu wskazówki nie nakładały się na siebie, tylko "tworzyły" jakąś równowagę? Jedynie trzecia fotka wygląda w tym temacie znacznie lepiej. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że autor nawet to przemyślał przed naciśnięciem spustu migawki :) Niby pierdoły, ale jednak dość istotne, mogące w znacznym stopniu poprawić "jakość" zdjęcia. Muszę się jednak przyznać bez bicia, że problem znam z autopsji i niestety większość zrobionych przeze mnie zdjęć zegarków cierpi z tego powodu również ;)

 

To tak w kwestii krytyki, o którą warto byłoby wzbogacić każdy z pojedynków. 

 

A na koniec, korzystając z okazji, pragnę pogratulować uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom tej potyczki :) I żeby nie było, zdjęcia naprawdę mi się podobają, co nie znaczy, że mogły być lepsze, gdyby przykładać nieco więcej uwagi do szczegółów :)

 

Edyta:

 

5 emotikonek w jednym poście, chyba młodnieję ;) (teraz już sześć)

 

Z jednej strony racja, ale z drugiej strony u mnie to wynika z tego, że ja jestem tak zabiegany (dosłownie i w przenośni), że nawet nie mam kiedy takiego zdjęcia z przygotowaniem strzelić. Zazwyczaj do wyzwań podrzucam zdjęcia które już zrobiłem a temat mi podszedł, lub takie które robię po prostu do nadgarstkowych z zegarka który mam na ręku. Oczywiście, że się zgodzę z ustawieniem wskazówek itd, ale jak wyszedłem dziś z domu o 7:40, to wróciłem 15min temu (bo robota, prosto z roboty na Niemiecki a prosto z niemieckiego jeszcze odrobić trening biegowy na dziś i robi się 8-23 w ciągłym pędzie). I reszta tygodnia nie wygląda znacznie inaczej bo niemieckiego mam 8h w tygodniu, w robocie finisz projektu a treningów przy tym staram sie nie odpuszczać. Dodatkowo ja swoich zdjęć właściwie nie edytuję - to praktycznie wszystko są surówki, jedynie zmniejszone i czasem docięte na wymagany wymiar (niektóre jedynie lekko mają suwaczki ruszone ;) ). Takie życie. Nawet nie doświetlam nic - wszystko jest w świetle zastanym. Kiedyś chętnie przyłożę się do zdjęcia jak będę miał więcej czasu. 

 

I osobiście nie lubię ustawienia 10:10, bo jest dla mnie zbyt katalogowe :P

 

A co do uwagi Marka o "wszystkich wskazówkach" to wyzwanie nic nie mówiło o wszystkich tylko o więcej niż jednej ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.