Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Konkursy foto

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji iż nie będę mógł dalej prowadzić bitew i konkursów foto, a wiem że zabawy mają swoje grono zwolenników, zwracam się z zapytaniem, czy ktoś jest chętny by je poprowadzić?

 

Chętnie odpowiem na każde pytanie, proszę pisać na pw.

 

Przy aktualnej intensywności zabaw jest to jakieś 2, do 3 godzin dziennie które trzeba poświęcić.

 

Salon "Od Czasu Do Czasu" prawdopodobnie dalej będzie sponsorować konkursy poprzez fundowanie literatury zegarkowej, jednak innych darczyńców trzeba pozyskać samemu.

Jak pisałem wyżej, proszę chętnych o kontakt.

 

Dziękuję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

A co się stało, Marek, że nie będziesz się tym zajmował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz ktoś się zgłosi do prowadzenia, więc "no problem"

 

Sam z chęcią od czasu do czasu wystartuje w jakiejś bitwie :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Może któryś z tych, co mają najwięcej do powiedzenia ?

Chociaż nie, bo tacy krzykacze są mocni w ocenianiu innych, ale dać coś od siebie, to już nie w ich stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak się pchają, casting będziesz musiał ogłosić  :) 

Za taką kasę pewni nikt się nie zgłosi :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać panowie, bo aktywności i zaangażowaniu w życie forumowe wielu użytkowników z chętnymi nie powinno być problemu....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam prośbę.

Z racji iż nie będę mógł dalej prowadzić bitew i konkursów foto, a wiem że zabawy mają swoje grono zwolenników, zwracam się z zapytaniem, czy ktoś jest chętny by je poprowadzić?

Chętnie odpowiem na każde pytanie, proszę pisać na pw.

Przy aktualnej intensywności zabaw jest to jakieś 2, do 3 godzin dziennie które trzeba poświęcić.

Salon "Od Czasu Do Czasu" prawdopodobnie dalej będzie sponsorować konkursy poprzez fundowanie literatury zegarkowej, jednak innych darczyńców trzeba pozyskać samemu.

Jak pisałem wyżej, proszę chętnych o kontakt.

Dziękuję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z tych, co mają najwięcej do powiedzenia ?

Chociaż nie, bo tacy krzykacze są mocni w ocenianiu innych, ale dać coś od siebie, to już nie w ich stylu.

  

Już widzę jak się pchają, casting będziesz musiał ogłosić  :) 

Za taką kasę pewni nikt się nie zgłosi :P:D

Z przykrością muszę przyznać kolegom rację...

Nie było nawet jednego zapytania.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Kurczę, szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wystawiłem na bazarku ciekawe książki, Białe Kruki, z dedykacjami autora, przez dłuższy czas nikogo to nie interesowało..

Edytowalem tytuł na "Sprzedam tanio Rolexa", tak lecieli, mało się silnik forum nie zatarł :)post-107633-0-13246000-1558293243.jpg

 

A jakie skargi pisali... "jak tak można w błąd wprowadzać" itp :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wystawiłem na bazarku ciekawe książki, Białe Kruki, z dedykacjami autora, przez dłuższy czas nikogo to nie interesowało..

Edytowalem tytuł na "Sprzedam tanio Rolexa", tak lecieli, mało się silnik forum nie zatarł :)

 

A jakie skargi pisali... "jak tak można w błąd wprowadzać" itp :)

Może faktycznie źle zacząłeś :(

Trza było; "Oddam w leasing dobrze prosperującą firmę" - dochody żadne, za to dużo roboty :P

 

Żarty, żartami, ale szkoda aby tak dobry pomysł / zabawa zdechły :o:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

By tylko to "zdychało"..

Szczerze mówiąc to poza oglądaniem nowych nabytków kolegów nie ma co czytać, ciekawe tematy to rzadkość..

 

Totalny marazm.

Nikomu nic się nie chce...

A jak coś próbujesz to jeszcze kopa dostajesz :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby spytać, co można zmienić żeby konkursy/pojedynki były lepsze to "eksperckie" mądrości zalały by temat na kilka stron. Jak pojawia się pytanie, kto by się podjął prowadzenia to cisza w eterze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że wręcz oczekiwaliście hejtu a tu cisza i zawiedzeni jacyś tacy

Doskonale wiadomo że nie chodziło o konkurs i pomysł tylko ilość linków reklamowych - wiele bardzo nachalnych, mrugających i ponawianych co kilka godzin, tylko o to w końcu wyszła zadyma nie o sam pomysł.

Wodzireja nie ma co szukać wśród nie zainteresowanych tylko wokoło chętnych do zabawy - tych nie brakowało w pojedynkach, niestety teraz zawiedli pomysłodawcę więc pretensje miejcie do siebie samych.

Teraz jest wiosna, dzień długi, szczyt sezonu w wielu branżach - czas na forum to raczej wieczorkiem ewentualnie podczas przerw na kawkę.

Forum co roku zwalnia w porze letniej a na zimę się budzi, tak jest od lat

 

Dobra............ koniec kawki, do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Nie masz Pawle racji. Linkowanie konkursów było ściśle związane z nim samym, a ataki na nie były celowe i skierowane w osobę pomysłodawcy.

Ale nawet nie o to chodzi, a raczej o demonizowanie "problemu", jakim dla niektórych było zamieszczanie wspomnianych odnośników.

Dziwne, że te same osoby nie widziały wokół siebie mnóstwa bezsensownych postów, kryptoreklam,  niemerytorycznych wypowiedzi i innego zaśmiecania.

Jakoś nie zauważyłem z ich strony takiego zaangażowania, w tępieniu powyższego procederu.

Wnioski same się nasuwają...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

......tylko ilość linków reklamowych - wiele bardzo nachalnych, mrugających i ponawianych co kilka godzin, tylko o to w końcu wyszła zadyma...

Nieprawda powtórzona odpowiednią ilość razy staje się prawdą....

 

Migającego gifa zamieściłem 8, czy 9 razy w ciągu miesiąca na całym forum, nie jednym temacie.

 

Do 2015 roku nikomu nie przeszkadzało  pojawianie się , bywało , w "jaki zegarek masz dziś na ręku" , jednego zdjęcia 8-10  razy na tej samej stronie!!! i gratulowanie....do  czasu aż "was wziąłem za łeb", zamknąłem temat 24 h i zagroziłem 3 dniowym banem za cytowanie...

( wielokrotne prośby były "olewane")

 

A lament wybuchł, a skargi, zamknął nam najpopularniejszy temat!!

Jak widać mój pomysł działa do dziś z powodzeniem. :) ( z korzyścią dla wszystkich)

 

Na forum trzeba robić, nie pytać, bo wiecznie się znajdzie grupa niezadowolonych, a że teraz każdy pyta czy można, to nic się nie dzieje, i wiosna nie ma tu nic wspólnego :D , jojczących krytykantów jest pełno o każdej porze roku.

 

P.S Paweł, te same niezadowolone osoby potrafią zamieszczać to samo zdjęcie 10-15 razy w ciągu dnia , i jakoś im samym to nie przeszkadza i kolegom piszącym "graty nabytku" :lol:- też 15 razy o tym samym zegarku..

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.. .

Totalny marazm.

Nikomu nic się nie chce...A jak coś próbujesz to jeszcze kopa dostajesz :)

Przykład, strona główna forum po prawej:post-107633-0-42841200-1558345449_thumb.jpg

Ostatni wpis z forum z 26 lutego, ale już zaprzyjaźniony portal CH24. Pl zamieszcza informacje sukcesywnie..

Czy na forum nic się nie działo ciekawego od 2 miesięcy?

Nawet nie ma co oferować pomocy bo zaraz ekipa malkontentów opluje i sprowadzi do parteru...

Jak forum nie będzie oferować niczego ciekawego to użytkownicy odejdą na grupy FB jak się dzieje już z innymi forami..

Trzeba się brać do roboty i dać coś z siebie...

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jaki jest cel założenia tego tematu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w pierwszym poście, jednak rozmowa, jak większość rozmów, miewa poboczne wątki.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post też został usunięty. Ani wyzwisk, ani przekleństw, ani ogólnie pojętej agresji w nim nie było, ale widocznie coś jest niewygodne. Zastanawia mnie tylko co bo, przypomnę, napisałem że do oceniania co poprawić jednocześnie stojąc z boku, były tłumy, a jak można wziąć ster w swoje ręce i pokazać to w praktyce, to chętnych wśród tych ekspertów brak.

 

Droga administracjo, co w tym złego? Pytam poważnie. Nawet na elektrodzie nikt mi nigdy postów nie usuwał, a jednak uchodzą za najbardziej nieprzyjazne forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mój post też został usunięty. Ani wyzwisk, ani przekleństw, ani ogólnie pojętej agresji w nim nie było, ale widocznie coś jest niewygodne. Zastanawia mnie tylko co bo, przypomnę, napisałem że do oceniania co poprawić jednocześnie stojąc z boku, były tłumy, a jak można wziąć ster w swoje ręce i pokazać to w praktyce, to chętnych wśród tych ekspertów brak.

 

Droga administracjo, co w tym złego? Pytam poważnie. Nawet na elektrodzie nikt mi nigdy postów nie usuwał, a jednak uchodzą za najbardziej nieprzyjazne forum.

W czym masz problem żeby zająć się tym o co prosi MY? Słucham?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym masz problem żeby zająć się tym o co prosi MY? Słucham?

Dla czego usuwasz posty które opisują sytuacje na forum, czy to jest zabronione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.