Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Mrovka prosił o relacje no i cholera  nadal nie ma poza oczywiście jedną naturalnym cirrusem takim samym jak wstawił kolega Gpower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z innymi teoriami spiskowymi około 80 % populacji "przechoruje wirusa" sądzisz, że wszyscy z tego forum znajdą się w tych pozostałych 20 %?  :D  ;)

Zdarzają się także przypadki bezobjawowe. Bez powiązania ich z zakażonymi - identyfikacją, myślę, że są one niewykrywalne. Wówczas jednostka może zarażać nie wiedząc o tym itd. itd.

 

Lub z bardzo małymi objawami lub tymi, na które zazwyczaj nie zwraca się uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nawet biorąc pod uwagę prawdomówność chińskich władz,nie zachorowało w tym kraju 1 200 000 000 osób więc jest szansa że to naprawdę teorie spiskowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jak to manipulowanie strachem ,wszyscy już siedzimy w domach ,zgodzimy się np.na każda szczepionkę ,a może tak po biochipie , zęby wiedzieć kto już zdrowy ,na pewno pranie mózgu mamy wzorowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Kolega Mrovka prosił o relacje no i cholera  nadal nie ma poza oczywiście jedną naturalnym cirrusem takim samym jak wstawił kolega Gpower

 

mówisz o tej naturalnej kresce ? czy o tej sztucznej chmurze nad horyzontem ? :)

-ot mała prowokacja z mojej strony :)

 

A wracając do wirusa..nie wiem kto wypuścił, ale wiem już kto chce na tym zarobić

 

https://www.msn.com/pl-pl/sport/pilka-nozna/uefa-chce-gigantycznego-odszkodowania-za-przełożenie-euro-2020/ar-BB11iyom?ocid=spartanntp

 

Zauważyliście taki detal,że żadne materiały nie podawają, w jakich temperaturach ginie wirus ?

Jedyną informacja jaką znalazłem to taka, że wirus ginie w temperaturze 75stopni ale, nawet nie podano, jak długo trzeba go eksponować w takiej temperaturze.

No i to jest info z komentarza, także mało rzetelne

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnego problemu dostępne są informacje w jakiej temperaturze ginie koronawirus. Tak się własnie rodzą teorie............... Nawet z powszechnie dostepnych informacji można zrobc zatajane przez ............. i tu wpisujemy kto co lubi, rząd światowy, big pharmę, masonów, Żydów itp.

 

Ale dla kolegi wiadomości. Pranie w 60 stopniach go ukatrupi. Dokładna temperatura w jakiej ginie to 56 stopni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystkich do pieca na 3 zdrowaśki

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Bez żadnego problemu dostępne są informacje w jakiej temperaturze ginie koronawirus. Tak się własnie rodzą teorie............... Nawet z powszechnie dostepnych informacji można zrobc zatajane przez ............. i tu wpisujemy kto co lubi, rząd światowy, big pharmę, masonów, Żydów itp.

 

Ale dla kolegi wiadomości. Pranie w 60 stopniach go ukatrupi. Dokładna temperatura w jakiej ginie to 56 stopni. 

 

Bez problemu ?

 

Tutaj jest wypowiedz doktora

 

https://portal.abczdrowie.pl/w-jakiej-temperaturze-i-jak-dlugo-zyje-koronawirus-dr-pawel-grzesiowski-odpowiada

 

druga jednoznaczna wypowiedz

 

https://wgospodarce.pl/informacje/75639-koronawirus-bez-ludzi-zginie

 

tutaj jest info ze podejrzewają iż nie przetrwa 60 stopni - ale czy można wyczytać 'pewnosć' z tego tekstu ?

 

https://parenting.pl/koronawirus-w-polsce-wirus-ginie-w-bardzo-wysokich-temperaturach-co-w-takim-razie-z-praniem-ubran

 

A ty sie mi dziwisz że brakuje mi konkretów do analizy

Nie jestem człowiekowi który wierzy we wszystko co przeczyta - bo tak odebrałem ton Twojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chińczycy wyhodowali coś takiego to z pewnością już dawno mają szczepionkę.Może się szczepią potajemnie,dlatego spada u nich zachorowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chińczycy wyhodowali coś takiego to z pewnością już dawno mają szczepionkę.Może się szczepią potajemnie,dlatego spada u nich zachorowanie.

Skąd wiemy, że Chińczycy go wyhodowali a nie jedynie pracowali nad nim na czyjeś zlecenie?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem skąd się biorą wulkany (bulkany- jak mówił mój syn gdy był mlodszy).

post-68064-0-40306200-1584654480_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

https://pl-pl.facebook.com/tlumaczenia24uk/videos/292875975021745/

 

 

nie wiem jak wam sie ukaze ten link

Jeżeli to będzie pełna oś czasu użytkownika TŁUMACZENIA 24 to proszę znaleźć filmik ''oficjalne stanowisko rządu UK Z 16.03.2020 

proszę ogladac od 5:48

 

Adi - co o tym myślisz ? Pytam nie dlatego by cos udowodnić, tylko pytam Ciebie bo wiem że przeglądasz ten temat,a jesteś osobą z dobrą wiedzą w tym kierunku

 

Ja mam słabą wątrobę i system immunologiczny,a moja kobieta ma problemy z sercem.

Wiec traktuje ten film dość poważnie mimo tego że w głębi duszy chciałbym by okazał sie fejkiem.

To też troche by tłumaczyło info które znalazłem kilka dni temu na temat, że wirus covid19 atakuje wątrobę

 

A z teorii spiskowych - Czyżby faktycznie chcieli odciążyć światowy system emerytalny ?

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde schorzenie przy każdej infekcji podnosi ryzyko.

A co do teorii...

post-110583-0-20000800-1584726025_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem założyć oddzielny temat, ale nie wiem czy wielu by się wypowiedziało. W mojej firmie wygląda to następująco:

Patrol ,,chemiczny" ma sprawdzać sposób realizacji kwarantanny, dwóch dzielnicowych lata po odresach przez cały dzień (na dwie zmiany, czyli na cały dzień czterech jest zaangażowanych) mało czasu na swoją robotę, ale w takiej sytuacji można sobie te swoje papiery darować (są sprawy ważne i ważniejsze). Ten sam patrol ma załatwiać interwencje związane z podejrzeniem koronawirusa, czyli jakby np ktoś zarażony uciekł ze szpitala i wiele innych trudnych do wyobrażenia sobie. Na stanie mają parę kombinezonów z maskami, goglami itp. Ale na całą komende, 600 ludzi tych kombinezonów jest tylko kilka sztuk, więc ich użycie należy kilkakrotnie przemyśleć. Inni nie z ,,chemicznego" mają więcej rękawiczek jednorazowych niż do tej pory w normalnych czasach (wcześniej ojczyzna dawała zero lub troszkę) teraz jest ich nawet trochę, raczej nie zabraknie ale, już gogli ochronnych na 15 osób z mojego rewiru mamy tylko 2 sztuki. Trochę maseczek ale też nie wiecej niz 30 i to jednorazowych. Siłą rzeczy na każdą interwencję jeździmy tak jak przed epidemią. Szarpanie się z kimkolwiek, jakkolwiek... co najwyzej w rękawiczkach. Alarmowanie przełożonych nic nie daje, mówią, że niema środków ochrony w wystarczajacej ilości i każdy z nas wiedział do jakiej instytucji przyszedł a w Rocie ślubowania jest stwierdzenie: ,,nawet z narażeniem życia" Ale coś mi się wydaje, że w Rocie mieli na myśli sytuację nagłą, a nie czystą głupotę i celowe narażenie życia swojego i obywateli.

Chciałem nagłośnić problem, jak to robi straż pożarna czy pgotowie ratunkowe, by ludzie pomogli, by obywatele coś dali ale z marszu uważają, że na takie coś nie zgodzi się komendant, bo to wygląda conajmniej jak korupcja albo przyjecie korzyści materialnej... Kretynizm skrajny czyż nie?

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siejesz defetyzm. Ja mam jeden jedyny fartuch jednorazowy od poniedziałku. No i jeszcze cztery maseczki chirurgiczne, które osłaniają przed wirusami jak stringi d*pę.

post-6402-0-46962900-1584742654_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem założyć oddzielny temat, ale nie wiem czy wielu by się wypowiedziało. W mojej firmie wygląda to następująco:

Patrol ,,chemiczny" ma sprawdzać sposób realizacji kwarantanny, dwóch dzielnicowych lata po odresach przez cały dzień (na dwie zmiany, czyli na cały dzień czterech jest zaangażowanych) mało czasu na swoją robotę, ale w takiej sytuacji można sobie te swoje papiery darować (są sprawy ważne i ważniejsze). Ten sam patrol ma załatwiać interwencje związane z podejrzeniem koronawirusa, czyli jakby np ktoś zarażony uciekł ze szpitala i wiele innych trudnych do wyobrażenia sobie. Na stanie mają parę kombinezonów z maskami, goglami itp. Ale na całą komende, 600 ludzi tych kombinezonów jest tylko kilka sztuk, więc ich użycie należy kilkakrotnie przemyśleć. Inni nie z ,,chemicznego" mają więcej rękawiczek jednorazowych niż do tej pory w normalnych czasach (wcześniej ojczyzna dawała zero lub troszkę) teraz jest ich nawet trochę, raczej nie zabraknie ale, już gogli ochronnych na 15 osób z mojego rewiru mamy tylko 2 sztuki. Trochę maseczek ale też nie wiecej niz 30 i to jednorazowych. Siłą rzeczy na każdą interwencję jeździmy tak jak przed epidemią. Szarpanie się z kimkolwiek, jakkolwiek... co najwyzej w rękawiczkach. Alarmowanie przełożonych nic nie daje, mówią, że niema środków ochrony w wystarczajacej ilości i każdy z nas wiedział do jakiej instytucji przyszedł a w Rocie ślubowania jest stwierdzenie: ,,nawet z narażeniem życia" Ale coś mi się wydaje, że w Rocie mieli na myśli sytuację nagłą, a nie czystą głupotę i celowe narażenie życia swojego i obywateli.

Chciałem nagłośnić problem, jak to robi straż pożarna czy pgotowie ratunkowe, by ludzie pomogli, by obywatele coś dali ale z marszu uważają, że na takie coś nie zgodzi się komendant, bo to wygląda conajmniej jak korupcja albo przyjecie korzyści materialnej... Kretynizm skrajny czyż nie?

Ja wiem, że generalnie to w większości dobre z Was chłopaki i dziewczyny i w większości to robicie ważną robotę, ale nie jestem jednak przekonany, że ludzie będą chcieli jakoś szczególnie pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Siejesz defetyzm. Ja mam jeden jedyny fartuch jednorazowy od poniedziałku. No i jeszcze cztery maseczki chirurgiczne, które osłaniają przed wirusami jak stringi d*pę.

attachicon.gif89881411_3471869002829215_5918458001810784256_n.jpg

 

Ja jestem prosty człowiek z banalnymi życiowymi zasadami. Dla mnie czarne to czarne, a białe to białe.

Pisze..bo nie wiem jak tłumaczyć sobie Twojego posta. Jako żart, ironie ?

Bo na upartego zarzucasz komuś brak wiary, ale jednocześnie sam przedstawiasz fakty w sposób bardzo sceptyczny.

To nie jest atak na Ciebie, absolutnie nie - raczej brak stałego gruntu pod nogami.Zjednej strony mozna odebrać go jako żart,ironie..ale np infografika już taki tok myślenia wyklucza mi całkowicie.

 

Druga sprawa, chciałem sie jeszcze odnieść do wklejonej przez Ciebie gry słów - pytając pozostałych.

To jakie,  waszym zdaniem jest cenne źródło informacji ?

Bo czytając, ma sie wrazenie ze internet nie jest dobrym źródłem informacji, telewizja tez nie jest dobrym, plotki tym bardziej, portale społecznościowe to zło wcielone, YouTube pełen idiotów i spiskowców....itd.,itp.

 

Dla kogoś takiego jak ja, to faktycznie zostają tylko 'święte księgi' i własny rozum.. no i zerwanie umowy abonamentowej na internet :P

 

 

ps.post pisany troszkę pod wpływem tego artykułu.

 

https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/spoleczenstwo/10-popularnych-teorii-spiskowych-na-temat-koronawirusa-ludzie-naprawdę-w-to-wierzą/ar-BB11r7v7?ocid=spartanntp

 

A sam artykuł napisany w ten sposób, iż trudno nie zauważyć, ze sam ma na celu zasianie niepewność.

//nie mam na mysli tych 27 stopni,bo tak sie składa że wiem kto jest autorem tej opinii//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://pl-pl.facebook.com/tlumaczenia24uk/videos/292875975021745/

 

 

nie wiem jak wam sie ukaze ten link

Jeżeli to będzie pełna oś czasu użytkownika TŁUMACZENIA 24 to proszę znaleźć filmik ''oficjalne stanowisko rządu UK Z 16.03.2020 

proszę ogladac od 5:48

 

Adi - co o tym myślisz ? Pytam nie dlatego by cos udowodnić, tylko pytam Ciebie bo wiem że przeglądasz ten temat,a jesteś osobą z dobrą wiedzą w tym kierunku

 

Ja mam słabą wątrobę i system immunologiczny,a moja kobieta ma problemy z sercem.

Wiec traktuje ten film dość poważnie mimo tego że w głębi duszy chciałbym by okazał sie fejkiem.

To też troche by tłumaczyło info które znalazłem kilka dni temu na temat, że wirus covid19 atakuje wątrobę

 

A z teorii spiskowych - Czyżby faktycznie chcieli odciążyć światowy system emerytalny ?

 

Nie wytrzymałem całości ale generalnie jest to omówienie tego co można znaleźć na stronach rządowych UK i NHS, po wstępnych pomysłach rozsiania zarazy oni jednak otrzeźwieli i też zalecają social distancing chociaż nie na taką skalę jak u nas. Najcięższy przebieg jest u 70+, z dodatkowymi chorobami - głównie nadciśnieniem - i otyłych. U połowy zakażonych nie ma objawów - dane ze statku Diamond Princess. 

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedziałem, nie było nic do roboty bo wychodzić nie wolno, to wymyśliłem teorię spiskową. Nie lubię się rozpisywać, więc wziąłem w punkty, łatwiej czytać :D

- wypuścili wirusa

- w Europie zejdzie się z opanowaniem sytuacji rok, dwa, może dłużej

- sytuacja finansowa państw europejskich piardnie drastycznie

- ktoś musi naprawiać drogi, budować domy itp.

- przyjadą, rozstawią namioty, będą tyrać za 10zł dziennie

- jako najtańsi przejmą większość kontraktów, państw europejskich nie będzie stać na lepszych wykonawców

- europejskie firmy nie wytrzymają konkurencji i z braku zamówień padną

- zawłaszczą rynek budowlany, transportowy, drogowy itp.

- przy braku konkurencji zaczną po jakimś czasie dyktować ceny

- europejski biznes nie będzie miał już funduszy na stworzenie i wyposażenie własnych, konkurencyjnych firm

- koniec filma

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na film może i dobry scenariusz - tylko dla czego zaczęli od siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na film może i dobry scenariusz - tylko dla czego zaczęli od siebie?

 

Dla niepoznaki ;)

 

Już w średniowieczu próbowali z dżumą, potem Amerykanie z grypą w 1918, teraz kolejne podejście. Rządy to ukrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nietoperzach to podobno testowali - wyfrunął jaki - złapali go i do zupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.