Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Teorie spiskowe

Wszystkie oprócz katastrofy smoleńskiej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
899 odpowiedzi w tym temacie

#41 kkwpk

kkwpk

Członek

• Moderator
  • 3432 postów

Napisano 20 maj 2019 - 22:52

A to że Ruskie nigdy na temat nie wyladowania jankesow na księżycu nie powiedzieli, to nic nie daje do myślenia?
Tak się nie znają?

Nie tylko Ruskie. Jak sobie wyobrażacie utrzymanie w tajemnicy fejkowego lądowania przy zaangażowaniu w misje Apollo i wcześniejsze setek tysięcy ludzi przez wiele lat?

• 1

#42 irekm

irekm
  • Użytkownik
  • 4360 postów

Napisano 20 maj 2019 - 22:56

Irek, nie widziałeś tych specjalnych instalacji do rozpylania?
A tak ogólnie niepodważalnym dowodem na to, że teorie spiskowe wcale nie są spiskowe jest to, że maja punkt wspólny. W większość z nich wierzy ta sama grupa osób.

Adrian, nie tylko widziałem, ale kiedyś nawet pomagałem ładować.

Chemtrail samoloty w akcji, poniżej 88e1a33400fd2c4d16be110e75c2c16c.jpg

Sent from my B3-A40 using Tapatalk

Użytkownik irekm edytował ten post 20 maj 2019 - 22:58

• 0

#43 vitriol

vitriol

We can't stop here, this is Bat Country

• Użytkownik
  • 2432 postów

Napisano 20 maj 2019 - 23:09

Nie siedzę w teoriach spiskowych, ale zaryzykuje stwierdzenie, że płaską ziemie i Chemtrails pierwsi sformułowali ludzie uważający się za humanistów.

Internet i YT pomagają w szerzeniu się.

Zaletą YT jest to, że można zobaczyć też naprawde niecodzienne akcje.

• 0

#44 GPOWER

GPOWER
  • Nowy Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 20 maj 2019 - 23:34

dziwne żeby nie widzieć co dzieje się w około,czasem warto zerknąć w niebo ,może to śmieszne ,możne na wszystko jest wytłumaczenie ,ale dwa lata temu nie miałem takiego nieba nad ogrodem .na dodatek deszczówką zebrana we wiaderku ma na dnie taki osad jakby cement ,minimalnie ale jest ,dawniej nie było,następna ciekawostka to rozpylacze latają przynajmniej w pięciu ,samolot pasażerski ,zostawia smugę ,ale ta szybko znika,zachęcam do obserwacji,mnie to zastanawia ,dlatego obserwuje

8f667389b716facagen.jpg

49fb0aca62c34162gen.jpg

974b2e53ce01c7ddgen.jpg

• 0

#45 kkwpk

kkwpk

Członek

• Moderator
  • 3432 postów

Napisano 21 maj 2019 - 00:24

Hej. Ale wiecie że to temat na żarty?

• 1

#46 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 21 maj 2019 - 03:43

Nie tylko Ruskie. Jak sobie wyobrażacie utrzymanie w tajemnicy fejkowego lądowania przy zaangażowaniu w misje Apollo i wcześniejsze setek tysięcy ludzi przez wiele lat?

To na tej samej zasadzie, jak świat uwierzył że przewrócenia WTC i Pentagonu dokonali pasterze kóz z Afganistanu po kursie pilotowania awionetek.
To też taki żart of kors :)

Użytkownik Jędrula.wawa edytował ten post 21 maj 2019 - 03:43

• 0

#47 irekm

irekm
  • Użytkownik
  • 4360 postów

Napisano 21 maj 2019 - 04:09

A kto dokonał?

Bo masz rację co do tego że nie byli to pasterze kóz z Afganistanu

Użytkownik irekm edytował ten post 21 maj 2019 - 04:10

• 0

#48 Lestaf

Lestaf

Why so serious?

• Użytkownik
  • 1969 postów

Napisano 21 maj 2019 - 05:54

Oczywiście, że sami wysadzili WTC, na filmach doskonale widać eksplodujace ładunki, to żadna teoria spiskowa tylko fakt. Tak samo jak to, że celowo nie ostrzegli o zbliżającym się ataku na Pearl Harbor w czasie 2 wojny światowej i celowo skierowali statek wycieczkowy na wody kontrolowane przez Niemcy w czasie 1 wojny. Co do lądowania na księżycu, to cholera ich wie, może i tam byli, ale część filmów ,,z księżyca'' było nagranych w studiu. Faktem jest też to, że to USA nagrywa rozmowy telefoniczne, co kiedyś było tylko teorią spiskową, ale okazało się prawdą.
  • 2

#49 irekm

irekm
  • Użytkownik
  • 4360 postów

Napisano 21 maj 2019 - 05:58

Samoloty były zdalnie sterowane domyślam się, bo oczywiście możliwosci są

Mi to się wydaje że te teorie zawsze wychodzą z jednego źródła, mianowicie przy spotkaniu
gdzie prym wiodą Jim Beam, Jack Daniel's I Johny Walker

Użytkownik irekm edytował ten post 21 maj 2019 - 06:33

• 0

#50 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 5965 postów

Napisano 21 maj 2019 - 07:04

dziwne żeby nie widzieć co dzieje się w około,czasem warto zerknąć w niebo ,może to śmieszne ,możne na wszystko jest wytłumaczenie ,ale dwa lata temu nie miałem takiego nieba nad ogrodem .na dodatek deszczówką zebrana we wiaderku ma na dnie taki osad jakby cement ,minimalnie ale jest ,dawniej nie było,następna ciekawostka to rozpylacze latają przynajmniej w pięciu ,samolot pasażerski ,zostawia smugę ,ale ta szybko znika,zachęcam do obserwacji,mnie to zastanawia ,dlatego obserwuje

Uff, to u mnie nie rozpylają. Całe szczęście. Niebo od lat takie samo mimo korytarza, a woda bez cementu. A też obserwuję. 

Choć z drugiej strony co mnie to.... na nas Repitilian (Reptilianów?) to nie działa. 

Użytkownik Adi edytował ten post 21 maj 2019 - 07:09

• 1

#51 Lestaf

Lestaf

Why so serious?

• Użytkownik
  • 1969 postów

Napisano 21 maj 2019 - 07:33

Moja żona też jest Reptilianem
  • 0

#52 _Kwiatek_

_Kwiatek_
  • Moderator
  • 7634 postów

Napisano 21 maj 2019 - 07:36

Moja żona też jest Reptilianem

:D

• 0

#53 vitriol

vitriol

We can't stop here, this is Bat Country

• Użytkownik
  • 2432 postów

Napisano 21 maj 2019 - 08:26

Samoloty były zdalnie sterowane domyślam się, bo oczywiście możliwosci są

Wiesz co się stało z $ zarobionymi na krótkiej sprzedaży akcji linii lotniczych tuż przez zamachem? Pamiętam, że zysku nikt nie podjął, później śledztwo FED i już nie pamiętam co było dalej. Serious question.

• 0

#54 ASTRAL

ASTRAL
  • Stowarzyszenie
  • 1633 postów

Napisano 21 maj 2019 - 10:48

Co do WTC to nie wiem, czy to była robota rządu, ale co do ataku na Pentagon, to pamiętam, że zastanawiałem się, że za cholerę nie pokazali nawet jednego kawałka samolotu, który miał w niego uderzyć.
Trochę dziwne, że na żadnym zdjęciu go nie widać, coś chyba powinno gdzieś z niego zostać?
1ca3249dba068af4d30fe3d512bef598.jpg
5d6b8e2f7efa4c4839e5f369d88fe734.jpg
  • 0

#55 kiniol

kiniol

wieżowy

• Użytkownik
  • 6735 postów

Napisano 21 maj 2019 - 11:15

Był w gabinecie prezydenta na biurku...

• 0

#56 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 5965 postów

Napisano 21 maj 2019 - 11:32

Co do WTC to nie wiem, czy to była robota rządu, ale co do ataku na Pentagon, to pamiętam, że zastanawiałem się, że za cholerę nie pokazali nawet jednego kawałka samolotu, który miał w niego uderzyć.
Trochę dziwne, że na żadnym zdjęciu go nie widać, coś chyba powinno gdzieś z niego zostać?

Słabo szukałeś. :)

• 0

#57 rafi87

rafi87
  • Użytkownik
  • 1836 postów

Napisano 21 maj 2019 - 11:42

Ruscy  jako pierwsi wysłali w kosmos sztucznego satelite, zwierze i człowieka wiec  Amerykanie chcieli,  żeby to ich rodak  pierwszy lądował na Księżycu.  Gdyby to był fake to zostałoby to wykorzystane przez Ruskich.

• 0

#58 renqien

renqien
  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 21 maj 2019 - 12:19

Ojtam ojtam, czepiacie się tego księżyca, a tam się nie da wylądować, bo jest pusty w środku i wszystko się od niego odbija jak od piłki. Wystarczy poczytać, żeby się dowiedzieć, że jest za duży, twardy, kratery nie są kraterami bo są wypukłe, a z drugiej, ciemnej strony są kosmici i nas obserwują. Przecież nawet Amerykanie, jak wylądowali na księżycu, to widzieli kosmitów. Znaczy... nie wylądowali, ale jakby wylądowali... to widzieli... by...

• 0

#59 Ritter

Ritter
  • Użytkownik
  • 1270 postów

Napisano 21 maj 2019 - 21:03

Jakby nie wylądowali na Księżycu to jak by zrobili deal z Transformersami :) ? Na Księżycu jest Hel-3 i dlatego wysłano z jedną z ekip geologa. Sprawdził nawet czy przypadkiem nie ma pod skorupą ropy, nafciarz jeden.

W środku Księżyc jest pusty i tam to się dopiero dzieje. Naukowo udowodnione, za pomocą czujników sejsmicznych i impulsu od startującego powrotnie lądownika.

Ruskie wysłali Łunochoda i też to i owo sprawdzili. Było taniej i mniej ryzykownie politycznie. Jak zwykle są dogadani z Amerykanami jak to podzielić, Kosmiczna Jałta. Reszta jak zwykle najwyżej obliże się i obejdzie smakiem. Obie strony już przetestowały w kosmosie jądrowy silnik o przepływie bezpośrednim.

• 0

#60 Lestaf

Lestaf

Why so serious?

• Użytkownik
  • 1969 postów

Napisano 21 maj 2019 - 21:06

@Ritter brzmi logicznie
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

4 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

elimerin, bazant, rafal22, High-Castle