Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kazik1701

Wybór Divera do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio
Napisano (edytowane)

Jakościowo w przypadku Eposa lipy nie ma :-) Squale wiadomo, tylko że będzie bez ceramiki. Ale to nadal świetny i do tego paskolubny diver :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Christopher wydaje mi się taki poważny ? Macie Real zdjęcia może ? Zakładał ktoś paski do niego ?

21c8cd0d698dfe531fec3a27f8c7b52a.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kazik1701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem przed tym samym wyborem. Epos vs CWard. Oglądałem Eposa na żywo (co nie jest w Polsce trudne), a potem wziąłem Tridenta. Nie żałuję, w mojej subiektywnej ocenie Trident jest dużo lepszy. Mam czarną wersję z chrono. 

Kolejną ważną rzeczą jest mikroregulacja bransolety, nie pamiętam czy była w Eposie w Tridencie na pewno jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem przed tym samym wyborem. Epos vs CWard. Oglądałem Eposa na żywo (co nie jest w Polsce trudne), a potem wziąłem Tridenta. Nie żałuję, w mojej subiektywnej ocenie Trident jest dużo lepszy. Mam czarną wersję z chrono.

Kolejną ważną rzeczą jest mikroregulacja bransolety, nie pamiętam czy była w Eposie w Tridencie na pewno jest.

Jestem na 80% przekonany zamówić tego tridenta. Te bransolety są dobrze wykonane ? Aluminium jest w większości chyba szczotkowane niż polerowane ? Jak z doborem pasków ? Ten epos mi się podoba pod względem sportowego stylu. Trident taki poważniejszy dlatego, pytam o paski.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak myślisz o paskach, to zdecydowanie Teident. Ja swojego miałem właśnie na skórzanym pasku, postarzanym i wyglądał kozacko. Epos i pasek jakoś mi się nie składają :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz o paskach, to zdecydowanie Teident. Ja swojego miałem właśnie na skórzanym pasku, postarzanym i wyglądał kozacko. Epos i pasek jakoś mi się nie składają :-)

Chodzi o to czy te paski zrobią z tridenta luźniejszy zegarek niż na jaki wyglada ? Bo epos na bransolecie jest wyluzowany o to chodzi :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie wiem, nie bardzo widzę ten luz w Eposie i powagę w Tridencie ;-) Wiem natomiast, że są to dobre propozycje i czego nie kupisz, to złego wyboru nie dokonasz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Doxa Ceramica?

Patrzę są całkiem spoko tylko nie koniecznie z tym rekinem na tarczy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hydro to też dobry pomysł. Tyle tylko, że to kwarc (miał być automat), a i ceramiki w tej wersji nie uświadczysz. Dodatkowo w Hydro luma jest taka sobie...

Na szybko patrzyłem, automat z tej firmy idzie wyrwać?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W budżecie 3000 to raczej używka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta glicyna jest całkiem ok, dyskusja o niej toczy się w innym wątku. Ale biorąc pod uwagę, że będzie ona tylko kilkaset złotych tańsza od tridenta, brałbym tridenta.

Zwróć uwagę, że drop będzie dopiero za pół roku, więc do tego czasu pewnie i tak kupisz coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta glicyna jest całkiem ok, dyskusja o niej toczy się w innym wątku. Ale biorąc pod uwagę, że będzie ona tylko kilkaset złotych tańsza od tridenta, brałbym tridenta.

Zwróć uwagę, że drop będzie dopiero za pół roku, więc do tego czasu pewnie i tak kupisz coś nowego.

Bardzo mi się spodobało zestawienie koloru, myślałem przez jakiś czas o seiko z czarna bransoleta a tu jest zdecydowanie mój gust. Nie przepadam za polerowanymi bransoletami i pewnie z tridenta by została zastąpiona paskiem. Myśle jeszcze czekać na glicyne i kupić coś tańszego na teraz. Muszę dziś usiąść i przemyśleć a najgorsze ze nuz tridenta z niebieska tarcza nie ma. Została czarna w ostateczności.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

545e5ea42957231c11599e603d4f80da.jpg

68190e193b976b44c7b044fc2f09d892.jpg

 

Muszę dziś zadecydować... bo glicyn zostało 38 a chw też pewnie zaraz się skończą...

Glycina wizualnie bardziej mi się podoba ale do grudnia czekać to słabo trochę. Rozsądek podpowiada chw. Szczesze to bym wziął oba jednym się już cieszył i czekał ma drugi co robić mam zamiar kliknąć dziś napewno jeden.

Panowie przy tym CW „nearly new” oznacza ze on nie będzie nowy?

 

c9743affadec5aa4072bdc566e4d1fd6.jpg

Jeszcze taki squale jest za 2700 do zgarnięcia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kazik1701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CW tłumaczy to tak, że zegarki nearly new uczestniczyły np w sesjach fotograficznych. Oba moje wardy były nearly new i gdybym nie wiedział to bym nie poznał. Nie miały żadnych śladów użytkowania. A nawet jak trafi się jakiś z minimalnymi śladami, to przez kilka dni noszenia i tak zrobisz większe (bransoleta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też kupowałem nearly new i też wszystko w porządku, więc raczej nie ma się czego obawiać.

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra panowie bardziej do mnie przemawia to squale jednak oraz glicyna... raczej wybór padnie na squale ze względu na to ze będę miał od ręki a na glicyne trzeba czekać do grudnia chyba ze kliknę i będzie na Mikołaja. Doceniam CW ale jakoś design wydaje mi się zbyt formalny. db2c5cc477e1ab5cac14748ad15a7a1b.jpg

2600 to dobra cena za taki squale z listopada 2018??? Stan bdb

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kazik1701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Squale to bardzo dobry wybór. Jak dla mnie, cena spoko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squale to bardzo dobry wybór. Jak dla mnie, cena spoko :-)

Tylko jak to jest z tym gmt? Tego squale zaliczamy jak prawilnegp divera?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak dla mnie, zdecydowanie :-) A GMT to w mojej ocenie dość przydatna komplikacja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość diverów i tak moczona jest co najwyżej na basenie, wybierz to co ci się najbardziej podoba. Między zegarkami, o których piszemy nie ma ogromnych różnic. Na pewno nie tak dużych, które uzasadniałyby wybór takiego, który Ci się mniej podoba.

A skoro robi się divery z chronografem, to gmt nie jest wielką aberracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i elegancko squale mnie zjaralo na maxa sprawa załatwiona. Nie mogłem jednak przeżyć glicynki i stwierdziłem ze zrobię sobie prezent na Mikołaja i idzie preorder. Squale się pochwale na tygodniu i już powoli myśle o budżetówce dodatkowo. Dwie opcje

0e6b91a0777170ee9973f6dce930f5f9.jpg8259dddbb3fe3f2a08723ef337c7718d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kazik1701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.