Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Stolarz kuchenny poszukiwany, Kraków/Wieliczka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek91

wojtek91
  • Użytkownik
  • 462 postów

Napisano 27 maj 2019 - 18:13

Panowie,

Może znacie dobrych i równocześnie sensownych cenowo stolarzy z okolic Krakowa/Wieliczki?

Szykuję się do wykończenia mieszkania w Wieliczce i chciałbym ruszyć już również z tematem kuchni.

Wiem jak ważne są dobre opinie i polecenia w przypadku rzemieślników takich jak stolarze. Dlatego też pomyślałem, że któryś z kolegów ma w tych okolicach kogoś godnego zaufania i mógłby się podzielić ze mną tą wiedzą.

Z góry dziękuję!

• 0

#2 artm

artm
  • Nowy Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 10:27

Najlepiej porównaj sobie ceny w kilku studiach mebli, bedziesz miał mniej wiecej ogląd jak się to prezentuje u roznych stolarzy. Rozbieżności cenowe potrafią być tutaj różne. No i koniecznie dopytaj się o termin bo w przypadku wielu biur są spore opóźnienia, trzeba brać pod uwagę to,ze takie opóźnienie może się zdarzyć ( te najbardziej popularne studia mają zarezerwowane terminy dużo wprzód)

Ze swojej strony polecam woodworks studio

Użytkownik artm edytował ten post wczoraj, 09:54

• 0

#3 pablo122

pablo122
  • Użytkownik
  • 4356 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 19:52

Sprawdz sobie Kubika z Mszany Dolnej
  • 0

#4 wojtek91

wojtek91
  • Użytkownik
  • 462 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 06:43

Dziękuję za podpowiedzi! Jest to moje pierwsze mieszkanie, a w międzyczasie organizuję ślub i rzeczywistość troszkę zweryfikowała mój budżet :)

Ostatecznie zdecydowałem się na kuchnię z IKEI, ale montowaną i delikatnie przerabianą przez osobę, która i tak musi mi skuć ścianę i przesunąć przyłącza oraz kontakty. Takie trochę rozwiązanie pośrednie, na pewno kompromisowe. A stolarzami zainteresuję się zmieniając mieszkanie na dom. Jeszcze raz dzięki za sugestie!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych