Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ar2ur

Vostok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam do kupienia taki oto Vostok z tym tylko ze bez paska i bateria w nim padła. Cena około 500/550zl. Z racji z jestem laikiem chciał bym was prosić o pomoc czy kupując ten egzemplarz nie wtopie kasy. Właściciel twierdzi że przez to że nie był użytkowany bateria padła. Jest ryska na szkiełku ale to idzie zrobić.

Z góry dziękuję za pomoc

post-109642-0-65444400-1559211009_thumb.jpg

post-109642-0-67730700-1559211026_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym tyle nie zapłaciła. Nowy kupisz poniżej 1k, z dwuletnią gwarancją, całym szkiełkiem i paskiem. A co jak się okaże, że jego niedziałanie nie jest winą wyczerpanej baterii?

Ale zrobisz jak uważasz

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem nad tym że kupię za 500zl ale warunek taki ze jedziemy do zegarmajstera i na sprzedającego koszt wymienimy baterie. Działa to okej biorę, a jak nie to dowodzenia ślepa gienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ten sposób, to jeszcze do przyjęcia, o ile nie musisz daleko gonić. Ja, mimo wszystko, bym chyba jednak dołożyła i kupiła nowy. Nie jest to jakiś szczególny zegarek, żeby kupować z niedociągnięciami i wadami za połowę ceny. Na pasek będziesz musiał pewnie że stówkę wydać, nie wiem jak ze szkiełkiem.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek za stówę O_o? Ja wiem, że ja kupuję bardzo tanio, ale za 2-3 dychy jest już wybór. Szkło - trzeba znaleźć kogoś, kto to umie (i ma czym) spolerować. Albo olać, jak ma być do noszenia. Natomiast w tych pieniądzach szukałbym czegoś innego, zegarek w średnim stanie, sam model to nic specjalnego... Za 5 stów można poszukać fajniejszego kwarca.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pasek za stówę O_o? Ja wiem, że ja kupuję bardzo tanio, ale za 2-3 dychy jest już wybór. Szkło - trzeba znaleźć kogoś, kto to umie (i ma czym) spolerować. Albo olać, jak ma być do noszenia. Natomiast w tych pieniądzach szukałbym czegoś innego, zegarek w średnim stanie, sam model to nic specjalnego... Za 5 stów można poszukać fajniejszego kwarca.

Z ciekawości zerknęłam na alle... paski do tego zegarka kosztują ok. 80 zł. Zechce coś innego, pod wymiar, na pewno taniej nie będzie. A poza tym popieram Twoje zdanie, zegarek nieszczególny, i pewnie w tej kasie uda się mu znaleźć coś ciekawszego

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym już taki zegarek miał, to bym go dał na mesha. U Chińczyka taki w miarę gruby to 20-30 zeta ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.